Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Ewkakonewka 11:21, 07 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Ale cudnie Spotkanie było u mnie tak dosyć spontanicznie wyszło. Pewnie je powtórzymy, ale nie wiem kiedy jeszcze
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
AgataBC 11:47, 07 paź 2014


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Piękny drewniany dom, mój dużo starszy. Widać, że dbasz o zieleń wokół.

Cytuję ronina: "zdjęcia mogą być w dowolnym rozmiarze, po wgraniu są zmniejszane do rozdzielczości 640 x 480"
Ważne informację masz tutaj w sprawach technicznych: http://www.ogrodowisko.pl/forum/2-sprawy-techniczne

Pozdrawiam
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
anabuko1 11:53, 07 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
Ewkakonewka -Ewuś Dziękuję.A Spontaniczne rzeczy są zawsze najlepsze!!

Agciu Dziękuję i za miłe słowa i za info co do zdjęć i link.

I jesienne małe co nie co.
[/img]
Jeżówka Hot Lava

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
AgnieszkaW 11:57, 07 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Aniu, ludzie z artystyczną duszą tworzą podobno najciekawsze ogrody, więc to nie wada lecz zaleta
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Zuzula 12:26, 07 paź 2014

Dołączył: 02 lip 2014
Posty: 289
Cześć!
Pięknie spełniają się Twoje marzenia. Kolorowo, nastrojowo i z wielkim uczuciem do roślin, które Ci się odwdzięczają.

Hortensje przepiękne, jeżówki, wszystko poprostu boskie.

A hosty poprostu nieziemskie, wcale się nie dziwię, że były Twoją pierwszą ogrodową miłością.

W sumie mamy podobne upodobania jak widzę, ale to chyba nierzadkie zjawisko u krajan.

Pozdrawiam.
Zuza
____________________
Mój wątek??? Może kiedyś...
anabuko1 18:46, 07 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23478
AgnieszkoW Dzięki, ja ciągle swój ogród tworze i tworzę.A czy będzie ciekawy to się okaże.

Zuzula Witaj w moich progach.No tak, ja lubię dużo kolorków i rożne roślinki.tak jak inne przekwitają,żeby były inne,żeby było po prostu na czym oko zawiesić


Hortensja bukietowa LIMELIGHT

gazanie z własnego siewu

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Majuniaa 18:46, 07 paź 2014

Dołączył: 26 kwi 2013
Posty: 105
Witaj Aniu, wpadam z rewizytą. Dużo już pracy włożyłaś w ogród. Kolekcja host imponująca. Moze masz zdjęcie kazdej i moze znasz ich nazwy? jestem bardzo ciekawa.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3160-duzy-ogrod-Majunii-na-warmii
Luki 19:17, 07 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Aniu tak patrze na piękny klimatyczny domek... wyobrażasz sobie prościutki i poukładany ogród do niego, bo ja nie Na ogrodowisku są różne ogrody od tych sielskich do tych bardzo poukładanych no i nie ma co ukrywać wiele powtarzających elementów można spotkać w każdym z tych ogrodów. Ja chyba czułbym się dobrze w takim sterylnym poukładanym ogrodzie jak w sielskim no i w moim kolorowym jednego bym nie zniósł... ogrodu utrzymanego w żółtych barwach
Bym zapomniał co chiałem napisać po zobaczeniu zdjęć z góry... ile ty masz jeszcze zbędnego trawnika można szaleć z nowymi rabatami na całego

Czekam też na szczegółowe pokazanie hostowiska bo bardzo lubie te rośliny.
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
ryska 19:20, 07 paź 2014


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Witaj Aniu
Śliczne zdjęcia robisz, podoba mi się Twój domek i sielski klimat wokół niego. Wypatrzyłam też Panią agawę, ile ma latek?
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Luckaa 19:58, 07 paź 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Ojej jak masz dużo pięknych kwitnacych kwiatków
____________________
Lucyna
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies