Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

popcorn 19:22, 06 paź 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale kwiatów jeszcze! pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Mala_Mi 20:09, 06 paź 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wpadłam z rewizytą.. opisałam się jak na rewizycie wyjątkowo dużo... i skasowało ...
Na szybko.... czytam Ciebie i słyszę siebie... tak się tu swojsko mi zrobiło
To taki skrót tego co napisałam Było dużo dobrego
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
malgocha1960 20:23, 06 paź 2014


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Aniu,przegapiłam wpis,ale melduję się juz.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Kondzio 20:29, 06 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Masz podobne do mnie rosliny jestem ciekaw jak wyglada teraz ogrod z,większej perspektywy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Luki 20:57, 06 paź 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Witaj Aniu, tak jakbym już gdzieś widział twój ogród Masz bardzo kolorowo to i mnie nie może się nie podobać bo koloru u mnie również nie brakuje. Będę z chęcią zaglądał )

Jeszcze taka techniczna sprawa, wrzucamy po 4 zdjęcia na post
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
BusyBee 20:58, 06 paź 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
I ja witam się z Krajanką... mam ze 100 km do Ciebie ....nie tak daleko

Pięknie, kolorowo u Ciebie...widać, że dużo pasji w ogród wkładasz...a on się odwdzięcza...i miejsce wyjątkowo urokliwe...

Pozdrowionka
____________________
U BusyBee w ogródku...
07_Rene 21:55, 06 paź 2014


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Część Kwiatowo u Ciebie Tak radośnie i sympatycznie.
Bardzo fajnie, że masz taki różnorodny ogród. Zawsze powtarzam, że byłoby nudno jakby pół Polski, miało takie same rabaty w ogródkach:
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Ewkakonewka 09:52, 07 paź 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 5868
Hej i ja z rewizytą Cudnie jest, kwiatów moc no bardzo szkoda, że kilka dni temu się nie odezwałaś to wpadłabyś do nas na spotkanie Kolejnym razem obecność obowiązkowa
____________________
Ewa Kopać, grabić, sadzić.... Lubię to!
yolka 10:40, 07 paź 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Bardzo podoba mi się u Ciebie, będę zaglądać. Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
anabuko1 11:01, 07 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23446
Witam serdecznie w piękny jesienny dzioneczek następnych miłych gości.

azzy Jeżówka hot papaya- to naprawdę piękna roślinka .Polecam!A taki kolorek żywy chyba wszędzie będzie pasował.

popcarol Jesień w dalszym ciągu jest kolorowa, ciepła i ładna,chciałoby się powiedzieć ,niech tak będzie do grudnia.Póki nie ma przymrozków to i roślin więcej widać i kolorów oczywiście

Mala_Mi -Aniu Witaj w moich progach.hmm mówisz,że na rewizycie wyjątkowo dużo. napisałaś i skasowało się .Oj szkoda, ciekawa jest opinii innych, spostrzeżeń ,jakie mają co do mnie czy do mojego ogrodu, czy roślin.Takie wypowiedzi dużo dają.A może jeszcze raz spróbujesz napisać ??
Bratnia dusza-- fajnie , podoba już mi się to )

malgocha1960 -Gosiu Witaj i w tej przestrzeni

Kondzio Podobne roślinki mamy, to fajnie, będzie o czym wzajemnie pisać o naszych doświadczeniach.A ogród mam z większej perspektywy z wcześniejszego lat.Zaraz pokaże trochę.

Luki -Łukaszu Witaj w tej przestrzeni.przestrzeni. Kolorowo to i ja lubię, a u ciebie byłam nie raz i wiem,że masz piękny ogród.
Dzięki za wskazówki techniczne, no widzisz, nie wiedziałam,że tutaj wrzucamy po 4 zdjęcia na post .Będę pamiętała już

BusyBee Witam również miłą krajankę.tak 100 km, to całkiem niedaleko.
I dziękuję za miłe słowa

07_Rene -Renatko witaj.no tak mój ogród nie jest taki wymuskany, prowadzony pod linijkę, jest kolorowy, zmienny i oto mi chodziło.

Ewkakonewka Witam drugą krajankę!!Dziękuję za miłe słowa.
Jakoś tak spontanicznie postanowiłam założyć tutaj watek, a nie tylko was podglądać po cichu, ale już mi się chce na zielone tematy pogadać , wymienić doświadczeniami, radami.A macie spotkanka ? A gdzie ??
zciut szerszej perspektywy.
yolka Jolu witaj .Dziękuję za miłe słowa i zapraszam częściej

Zaraz wam pokaże mój ogród z wcześniejszego lata, z ciut szerszej perspektywy.Trochę się zmieniło, boi roślinek zostało dosadzonych.


Powiedzcie a jakie rozmiary zdjęć tutaj się wstawia ???
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies