Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Anita1978 10:32, 06 paź 2014


Dołączył: 04 lip 2012
Posty: 5840
Hej!
Przychodzę z rewizytą! Pięknie już masz. Kawał roboty zrobiłaś! Hosty cudne, jakie dorodne i ile odmian! Jak je pielęgnujesz? Że takie ładne rosną?
I masz to co tygryski lubią najbardziej- róże, hortensje i jeżówki!
I powojniki! Nawet ładnie ci kwitły! U mnie w tym roku kiepsko z powojnikami- ale nie tylko u mnie....jakiś rok niedobry dla nich.....
Witamy w ogrodowiskowej rodzince!
____________________
ogródek Anity
jazzy 11:40, 06 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Witaj przychodze z rewizyta, a tu tak pięknie! Cudne widoki! Mieszkasz w pięknej okolicy. Pozdrawiam i gratuluje ogrodu
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
anabuko1 11:54, 06 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497

popcarol Jeszcze z drugiej strony domku tez jest drugi pas z hostami.
A hortesjom właśnie paluję, ale to dopiero na wiosnę wyciąć darń w okół.Bo mi mąż jak kosi trawę (che za bardzo dobrze wykosić ) to co raz gałązkę jakąś złamie hortensji.
A obsadzić chcę żurawkami.A po środku po liliowcu jeszcze dać.

Anita1978 Witaj!Dziękuję za pochwałki.
Każdy tworzy swój mały zielony raj,gdzie lubi przebywać , tworzyć, myśleć,pracować i odpoczywać.Mój tak własnie wygląda.Z hostami praktycznie nic nie robię,po prostu rosną.rosną. Czasami muszę je podlać , bo rosną pod okapem domku. troszczkę.I rząd pod domkiem ma bardziej sucho.Na wiosnę tylko raz daję im nawozu i tyle.
A powojniki mi ładnie kwitły.ale na drugi rok ,będzie ich więcej w kwitnieniu i, bo chyba z 10 w tym roku tylko kupiłam .

jazzy Witam!!
Dziękuję za miłe słowa.
Nad ogrodem ciągle pracuję, zmieniam,dosadzam, także jeszcze, albo ciągle się zmienia.A działkę mam położona śród pięknych łąk,lasów, nie daleko zalew, i trochę działek sąsiednich.Ciche , spokojne miejsce.

Dalie też mam

I


jeżówki
jeżówka hot papaya- letnie wspienienie

i terażniejsze - Supreme Cantaloupe



Jeżówka Secret Joy
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Agania 13:28, 06 paź 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Aniu wśród ogrodowiskowej braci, super, że do nas dołączyłaś

Ogród i widoki piękne, a twoje kolekcje kwiatów zachwycają
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
aage 15:18, 06 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Aniu witam serdecznie i w tej przestrzeni
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Iwk4 17:43, 06 paź 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
anabuko1 napisał(a)


A to już teraźniejsze ogrodowe.
kwitną powojniki we wrześniu kupowane.
Julka

Clematis Sweet Summer Love



Kiedyś myślałam, że powojniki kwitną tylko w maju, czerwcu. A tu się okazuje, że mogą też w październiku
____________________
Ogródek Iwony II
AgnieszkaW 18:34, 06 paź 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ślicznie u Ciebie. Piękny masz dom, a ogród pełen kwiatów i taki nieogrodowiskowy, inny od wszystkich. Bardzo mi się to podoba, bo cenię sobie indywidualność, a tu ją widać Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
lojalna_ 18:50, 06 paź 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Witaj przychodze z rewizyta. Zdjęcia robisz cudne wszystko takie zdrowe i dorodne, piekne kawiaty, domek i widoki do pozazdroszenia
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
anabuko1 19:05, 06 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
U mnie wszystko ewoluuje, przekształca się, bo ciągle coś dokupuje, dosadzam.
Chociaż już 2 lata temu myślałam,że mam obsadzony ogród. to jak zaczęłam podglądać rożne ogrody, i zobaczyłam różne jeszcze roślinki.Tak pojawiało się coraz jakieś chciejstwo.Co już kupie dosadzę to znowu rodzi się nowe, albo coś w ogrodniczym zobaczę i jak ta sroka,,kupuję.I znowu kawałek trawnika znika
Lubię trochę inaczej, nie tak książkowo.Tak bardziej naturalnie, aby miało swoisty wyraz i charakter, swoja duszę.

Agania -Agatko Witaj w moich progach.Tak podglądałam was od dawna.I jakoś tak spontanicznie pomyślałam,żeby założyć swój watek, pogadać z wami na zielone tematy.
Dziękuję za miłe słowa.

aage -Aguś Ja też cię witam w przestrzeni ogrodowiskowej

wk4 -Iwonko Clematis Julka i Sweet Summer Love kupiłam we wrześniu z pączkami.Dlatego kwitną. Chociaż jeszcze i u innych widzę kwitnące clemki.

AgnieszkaW napisał(a)
Ślicznie u Ciebie. Piękny masz dom, a ogród pełen kwiatów i taki nieogrodowiskowy, inny od wszystkich. Bardzo mi się to podoba, bo cenię sobie indywidualność, a tu ją widać Pozdrawiam


Dziękuję. Projekt jest mojego męża i jego marzenie.ale ekipy to 3 nam stawiały.ale mąż wszystko nadzorował sam.
mówisz,że mój ogród taki" ogród pełen kwiatów i taki nieogrodowiskowy".
no właśnie, trochę czuję się zażenowana, jaby nie pasująca do takich symetrycznych ogrodów/Zawsze mówię ,ze mam artystyczna duszę i lobię moje- po swojemu.
To jest mój zielony raj, w który moja rodzinka czuje się dobrze.a to chyba najważniejsze, prawda ?


lojalna_ -Jolu Witaj w moim zakątku , dziękuje za mile słowa i zapraszam jeszcze.

Clematis Kaiser - kupiony w tym roku wiosna, zakwitł ponownie jednym kwiatkiem


Nachyłek RUBY FROST

Nachyłek zagreb
trójsklepka Masamunei- żabia lilia
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
jazzy 19:15, 06 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
anabuko1 napisał(a)

jeżówka hot papaya- letnie wspienienie

Bardzo podoba mi się ta papaya mimo że nie planuje czerwieni w moim amatorskim ogrodzie fajny akcent kolorystyczny byłby to
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies