Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

Napia 20:10, 07 paź 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Mieszkasz w pięknym miejscu, w ślicznym drewnianym domu I tworzysz wspaniały ogród pełen kolorowych kwiatów.Jestem pod wrażeniem Twoich host, dalii, jeżówek i powojników. Spokojnie i sielsko pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
eda 20:14, 07 paź 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Ale ślicznie u ciebie Ana i ile okazów i foty słoneczne jeżowki powalające zwłaszcza czerwone i masz trójsklepkę muszę porównać czy podobna moja też ma kropeczki pozdrawiam serdecznie no i Witam A jednak trochę kolorystyka inna super fajnie że można porównać Buziam

____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
anabuko1 20:49, 07 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Majuniaa Witaj!
No trochę się tych host się uzbierało.Nie mam jak niektórzy hostomaniacy ponad 100 czy 300 a znam takich.Ale więcej juz nie mam gdzie ich sadzić.
Tak w 98 % znam ich nazwy.Ale bywają pomyłki i mam kilka NN.

Luki-Łukaszu Może i masz rację, takie równe rabaty ,poukładane ani do mojej duszy nie pasują ani do mojego domku.ale czułam się jakoś bidniutko
przy waszych równiusieńkich ogrodach , rabatach linearnych, perfekcyjnie wymuskanych.a u mnie jest jak jest, jeszcze nie wszystko zrobione tak jak ma być w moich planach w moich marzeniach.
a ten trawnik już i tak deko się zmienił, bo trochę roślinek przybyło.A wokół hortensji i tak planuje wyciąć trawę, liliowce w środek i na boki żurawki, ale jeszcze mam ich za mało.Więc z dosadzaniem żurawek będzie później.I tak to na wiosnę planowałam zrobić ,ale zobaczymy jak to wyjdzie.
A reszta trawnika musi zostać dla moich chłopaków to koszenia, bo w samych rabatach zaryrałabym sie

ryska -Renatko witaj w moich progach.Ta Agawa ma kilka już ładnych lat, sama nie pamiętam ile.Może z 7 lub 8.Nie pamiętam dokładnie.

Luckaa -Lucynko Witaj , dziękuję za miłe słowa i zapraszam częściej

Napia-Agnieszko Witam cię! To pardwa okolica jest cudna, sielska i spokojna.Lubie rożne ,roślinki i tak juz tego sie uzbierało.ale jeszcze i tak coś tam dochodzi.

eda witaj, dziękuję za miłe słowa i zapraszam jeszcze,
A to fakt, bardzo podobne ładniutkie te trójsklepki,ale deko inne.

Dla tych ,którzy chcieli zobaczyć moje hosty, zdjęcie z lata, bo teraz już nie są takie ładne .

To tyle bo i tak chyba przekroczyła limit zdjęć,Reszta następnym razem.
Ale już jakiś obraz będzie jak u mnie jest z hostami.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
zbigniew_gazda 21:26, 07 paź 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Aniu przeczytałem wsio i zobaczyłem. Napiszę tylko tyle że do Waszego stylowego domku to tylko taki ogród jak masz. Współgra wszystko pięknie. A hosty to jest majstersztyk. Nie zmieniaj upodobań. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Aneta1309 21:27, 07 paź 2014


Dołączył: 02 lip 2011
Posty: 1964
Witaj! masz ogród w pięknym miejscu jest inny od mojego ale bardzo mi się podoba
Hosty u Ciebie jeszcze takie ładne? moje nadają się już do wycięcia niestety.
____________________
Aneta - Jak więcej błędów nie popełnić......?
monteverde 21:45, 07 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Aniu wpadłam z rewizyta szybciutko przelecialam zdjęcia(wszystkie) i troszeczkę poczytałam widac, ze kochasz kwiaty i masz ich bardzo dużo ale jestem zauroczona Twoimi hostami takie czyściutkie bez jednej dziurki co im zadałaś, że takie ładne? pozdrawiam serdecznie
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
AsiaK_Z 09:18, 08 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Witaj Aniu, ja z rewizytą
Piękny, zadbany, duży ogród, piękny domek - marzy mi się taki, cóż może kiedyś... Hosty super, nie sądziłam, że aż tyle odmian jest
Będę zaglądać, pozdrawiam
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
anabuko1 19:47, 08 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
zbigniew_gazda Witam w moich progach.
I dziękuję,za podniesienie mnie na duchu,że mój domek i mój klimat, to jedno.
A cóż ogrody pod linijkę chyba nie do każdego pasują.
Hosty to już stara,pierwsza miłość, ale taka chyba najlepsza
A upodobań postaram się nie zmieniać.

Aneta1309 ; monteverde Witajcie!
Jak pisałam zdjątka z hostowiska są z lata. Teraz już nie są tak efektowne, i nie robiłam ogólnie.
A ślimaków nie miałam,i dziurek to nie było.Na wiosnę tylko raz daję im trochę nawozu i tyle,Rosną jak widać.Trochę mają za gęsto.ale i tak na wiosnę były już 3/4 dzielone.

AsiaK_Z Witaj!
Dziękuję za miłe słowa.A host -Według Amerykańskiego Towarzystwa Miłośników Hosty liczba nazwanych odmian hosty wynosi ok. 7000.To u mnie jest tylko 1 % tego co jest w świecie.

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 20:00, 08 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Aha, a to jeszcze mój najładniejszy kwiatek- Fiona we własnej osobie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
monteverde 21:42, 08 paź 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Fiona bardzo ładna a jaki nawóz podsypujesz hostom? na ślimaki nic nie sypiesz?
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies