Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Swojski zakątek Lusi

Pokaż wątki Pokaż posty

Swojski zakątek Lusi

LusiSylwia 01:09, 12 paź 2014


Dołączył: 21 wrz 2014
Posty: 40
Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Mam na imię Sylwia, albo Lusi -tak mówi na mnie mój m.
Postanowiłam dołączyć do Waszej Ogrodowiskowej rodziny. Czuję się trochę onieśmielona oglądając Wasze ogrodowe poczynania, bo nie mam takiego pięknego ogrodu jakich jest tu wiele. Od pewnego czasu przyglądam się Waszym ogrodom i marzę, by mój był kiedyś równie piękny.
Mój mały ogródek powstaje od kilku lat zmieniając się z odziedziczonych po babci grządkach warzywnych w coraz to bardziej miłe oku rabaty i jeszcze za duże jak na tą chwilę kawałki trawnika.
Kocham kwiaty i grzebanie w ziemi bardzo mnie to relaksuje. Mam 35 lat dwie małe pomocniczki w wieku 10 i 6 lat oraz m, który mi kibicuje i zakochuje się w ogrodzie. Wspólnie z Waszą pomocą wyczarujmy coś z moich 750 m² mam nadzieję że uda nam się przemienić mój kawałek zieleni w Swojski zakątek Lusi

ściskam i przesyłam dużo pozytywnej energii i cierpliwości ponieważ będę dużo pytać i pytać bo chciałabym się od Was wiele nauczyć
____________________
Swojski zakątek Lusi
waldek727 01:17, 12 paź 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Witaj Sylwio pośród naszej ,,Ogrodowiskowej" rodziny.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Kamajla 08:39, 12 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Witaj Lusi
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Ewa777 11:28, 12 paź 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Witaj Lusiu,
wrzucaj zdjęcia swojego ogrodu i pytaj, tu jest bardzo dużo osób chętnych do pomocy. Wszystkie rady w cenie, a często zdarzają się nawet nie ogrodowe
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
A_gawa 11:44, 12 paź 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1467
Pozdrowienia spod Czech! Rodzina nam się powiększa.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
LusiSylwia 17:59, 12 paź 2014


Dołączył: 21 wrz 2014
Posty: 40
bardzo dziękuję za miłe przywitanie, aż mi lepiej i już wklejam z dozą nieśmiałosci mój maleńki ogródek żeby zobrazować Wam co będę porządkować od wiosny.
Najpierw szybki - (wybaczcie amotorszczyznę) projekt
Działka długa wąska, dom bliżniak.

chciałabym zacząć od rabatki nr 2

Dwie mające po kilkanaście hm a może i nawet kilkaściesiąt lat bukszpanowe kulki, kwadraty hm nie wiem co to nie potrafię narazie nic z tego zrobić a po środku magnolia nie pasuje mi tu. Chciałabym posadzić tam hm no właśnie nie wiem co czekam na pomysły pomocy. Mam białe cebulowe, przepiękne tulipany 'Spring Green', kocham tulipany ale co jeszcze? pomóżcie może jakaś trawa? No i ostatnio po wątku Łukasza zakochałam się w żurawkach tylko gdzie je usadowić?
Kolejna rabatka nr 1

z córką na czele tej narazie nie będę ruszać bo jak na moje oko może taka na tą chwilę pozostać
Kolejna 3

przy kolejnym poście cała reszta tego co najbardziej nieogarnięte haha
____________________
Swojski zakątek Lusi
LusiSylwia 18:16, 12 paź 2014


Dołączył: 21 wrz 2014
Posty: 40
Dodam tylko że kocham tulipany, Rh, hortensje i zaczynam przygodę z różami, a po lekturze Ogrodowiska doceniam jak piękne są żurawki, trawy i hosty (nie posiadam jeszcze). Nie mogę się oderwać od tego forum wielki szacunek i podziękowania do szefowej p Danusiu dziękuję za to miesjce dobrze że zima idzie, bo nic w ogrodzie bym nie zrobiła tylko ciągle przeglądam coraz to cudowniejsze wątki. Ależ Wam zazdroszczę tych przepięknych ogrodów-ale pasję mamy wspólną to juz coś.
A teraz to co mnie straszy do kapitalnego remontu rabata nr 4 przy wjeździe


Czekam na sugestie
pozdrawiam
____________________
Swojski zakątek Lusi
anabuko1 18:17, 12 paź 2014


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23509
Witaj!
Ale rodki masz piękne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
LusiSylwia 20:42, 12 paź 2014


Dołączył: 21 wrz 2014
Posty: 40
A to mój długi wąski wjazd co by z nim począć


____________________
Swojski zakątek Lusi
ModraSowa 21:11, 12 paź 2014


Dołączył: 05 kwi 2014
Posty: 1275
Witaj Sylwio. Też mam taki wąski wjazd więc ten problem jest i mi bliski
Będę obserwowała Twój swojski zakątek. Pozdrawiam.
____________________
Ania Ogród to życie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies