Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » III Spotkanie Ogrodowiska na nartach

Pokaż wątki Pokaż posty

III Spotkanie Ogrodowiska na nartach

ana_art 20:08, 21 paź 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek trzy tygodnie temu nie było już wolnych pokoi w miejscu gdzie chcieliśmy na pierwszy tydzień naszych ferii, więc musieliśmy zarezerwowaliśmy 2 tydzień
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Madzenka 21:13, 21 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja w czasie feri dolnośląsko-mazowieckich będę szu szu w zupełnie innych rejonach. Zatem mogę najwcześniej dojechać na 8 lutego. Wg mnie 3 stycznia będzie jeszcze szalony tłum posylwestrowy, może się myle. Ten termin też mi odpowiada.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 21:17, 21 paź 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)
Ja w czasie feri dolnośląsko-mazowieckich będę szu szu w zupełnie innych rejonach. Zatem mogę najwcześniej dojechać na 8 lutego. Wg mnie 3 stycznia będzie jeszcze szalony tłum posylwestrowy, może się myle. Ten termin też mi odpowiada.
dokładnie, w wielu hotelach są pakiety do trzech króli
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
alinak 22:41, 21 paź 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Anka jak analityk finansowy ,czy logistyczny razem wzięty ...aleś nam prezentacje zrobiła .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
mira 13:09, 07 lis 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Mala_Mi napisał(a)
Porównałam 3 rejony narciarskie do Białki. Moim zdaniem godne zaspokojenia każdego może być Krynica Jaworzyńska i Wierchomla (Dwie Doliny). Jazda nocna, naśnieżanie, ratrakowanie, trasy dla początkujących, knajpy na stoku itp itd. Oraz baza noclegowa.
Aby szybko to posłużę się skrótami Białka to B, Jaworzyna Krynicka to K, Wierchomla to W.
Mapy
B - http://www.bialkatatrzanska.pl/osrodki-narciarskie/osrodek-kotelnica.html
K - http://gondola.home.pl/stacja/UserFiles/File/Mapka/Mapka_jaw_012.swf
W - http://wierchomla.demo.profitroom.pl/uploads/file/mapa_wyciagow_dwie_doliny_muszyna_wierchomla.pdf

Ceny karnetów 2 dniowych dla dorosłych i ulgowe (sezon 2013/2014), wszędzie możliwość różnorodnego wykupu karnetów (godzinne, punkty itp)
B - 160 / 140zł
K - 195 / 180
W - 135 / 125

Ilość wyciągów / najdłuższy
B - 8 / 1350m
K - 11 / 2200m (gondola linowa)
W - 10 / 1650m

Ilość tras / długość / przewyższenie

B -8 / 1400 / 200m
K - 7 / 2600 / 469m
W - 8 / 2000 / 305m

W razie pytań odpowiem.

PS. Ja do Białki już nie pojadę.. bo nie lubię Białki. Czarna góra REWELACJA, szkoda, że tak daleko.





Ania trochę się pozmieniało w tych nartach, w czasie ferii jednak sporo jest wyjazdów na południe od Polski i np
w tygodniu na Jaworzynie do wytrzymania, ale niestety week to week i jak są warunki to bez względu na ferie Nowy Sącz ma blisko i się jeździ i nie tylko Tarnów też i inne a nawet Rzeszów / a teraz jak jest dróżka ach!/
Krynica jest o tyle ciekawa ,że ma wielką bazę noclegową.
Podpowiadam może Damis to stary ośrodek ale może cenowo by odpowiadał i ma basen.
A pod wyciągiem na Jaworzynę jest m.in Pegaz ale noclegi pod wyciągiem mogą być już zaklepane - oczywiście jest wiele więcej ale to kwestia ceny.

pozdrawiam
były narciarz



____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Rench 23:58, 27 lis 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Kurka,ustalajcie termin,bo ja muszę zaraz na początku roku się okreslić z urlopem
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Sebek 07:36, 28 lis 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jeśli wypali mi wyjazd na narty podczas przerwy świątecznej to ja odpadam - także nie bierzcie mnie i sesji pod uwagę przy ustalaniu terminu
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Madzenka 17:58, 29 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Mi pasuje dopiero luty, gdyż w styczniu jestem na nartach przez tydzień. Czy luty wchodzi w grę, ewentulnie w okolicach 6.01
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Mala_Mi 19:15, 29 lis 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Tłoki będą wszędzie, w okresie ferii i w weekendy. Nam sie w Białce udało bo spotkanie było przed feriami.
Tłok będzie w Białce, Wierchomli i Krynicy. Nie ma zmiłuj się.
Dla jeżdżących na nartach dość dobrze Krynica jest ciekawsza. Ma wadę.. trudno się spotkać na godzinę w konkretnym miejscu.
Intensywnie dumając na za i przeciw.. stawiam na Krynicę. Jest coś po nartach, bo to słynna uzdrowiskowa miejscowość. Wierchomla jest wioską... tylko na narty jest fajna. A tu sporo osób chce przyjechać by zwiedzić jakiś rejon. Osoby nie jeżdżące na nartach mogą wjechać gondolą na szczyt i pospacerować na górze, posiedzieć w knajpie.

KRYNICA jest miejscem spotkania. Jak luty to już w terminie ostatnich ferii 15-16 lub 21-22 luty.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Madzenka 23:59, 29 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Jestem za Krynicą i podanymi terminami Kto dołączy?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies