Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Magleska 23:47, 20 paź 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Beatka nowa rabatka obiecująca

ślicznie masz tak elegancko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
beata_m 07:17, 28 paź 2021


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Magleska napisał(a)
Beatka nowa rabatka obiecująca

ślicznie masz tak elegancko


hihihi dokładnie obiecująca
dziękuję Madziu

pomalutku i do przodu
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Monia81 21:13, 02 lis 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
No to i ja już z ukrycia wychodzę ostatnio spacerowałam sobie niespiesznie po Twoim wątku Beatko pięknie i konsekwentnie działasz ogrodowo, mebelki, tarasik, donice super, masz zdolnego ema, brawa dla Was całość się fajnie łączy... wiesz Tarnów bardzo lubię bo rodzinne to strony pozdrawiam i zaznaczam wątek żeby na bieżąco być.
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
nicol21 10:00, 08 lis 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Bardzo fajny ogród. Aż chce się więcej zdjęć zobaczyć
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
polinka 18:48, 08 lis 2021


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
Beatko, a u Ciebie nie ma ćmy bukszpanowej?
Pytam tak z ciekawości...
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
beata_m 09:36, 22 mar 2022


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Monia81 napisał(a)
No to i ja już z ukrycia wychodzę ostatnio spacerowałam sobie niespiesznie po Twoim wątku Beatko pięknie i konsekwentnie działasz ogrodowo, mebelki, tarasik, donice super, masz zdolnego ema, brawa dla Was całość się fajnie łączy... wiesz Tarnów bardzo lubię bo rodzinne to strony pozdrawiam i zaznaczam wątek żeby na bieżąco być.


Witam Cię Monia, nawet nie widziałam, że tak dawno mnie tu nie było
Dziękuję za wszelkie komplementu, jest mi zawsze niezmiernie miło faktycznie bez em-a nie zdziałałabym za wiele
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 09:37, 22 mar 2022


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
nicol21 napisał(a)
Bardzo fajny ogród. Aż chce się więcej zdjęć zobaczyć


hej Nicol postaram się nieco ożywić wątek, faktycznie zimę przespałam jak niedźwiedź już jestem w połowie prac wiosennych niedługo wrzucę zdjęcia
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 09:38, 22 mar 2022


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
polinka napisał(a)
Beatko, a u Ciebie nie ma ćmy bukszpanowej?
Pytam tak z ciekawości...


hej hej Polinko, pewnie że była ... pewnie jest nadal ... śpi sobie jeszcze w najlepsze. Ale u mnie Lepinox sprawdza się nadal bez zarzutu
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
BASIA8 10:41, 22 mar 2022


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Hej hej. Czytam że niedługo będą zdjęcia czekam na nie z Tęsknotą bo ogródeczek zachwyca
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
beata_m 11:27, 22 mar 2022


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
BASIA8 napisał(a)
Hej hej. Czytam że niedługo będą zdjęcia czekam na nie z Tęsknotą bo ogródeczek zachwyca


Basiu trochę poprawek mam, ziemia w donicy przy tarasie mocno opadła ... muszę powysadzać rośliny i podsypać ziemie, trawy jeszcze połowa do wycięcia, o dziwo trawnik ładnie przezimował ...
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies