Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

Pokaż wątki Pokaż posty

Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka ;)

lojalna_ 13:57, 19 lis 2014


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Witaj kochana

Zaczęłas bardzo profesjonalnie taki czytelny plan i opis

Masz co robic zazdroszcze miejsca

U mnie znalazłas zdjecie z lipca to juz prahistoria ...nareszcie mam kostke niestety miejsca mało.

Bardzo Ci kibicuje ) bede zagladac
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
leon60 15:04, 19 lis 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Wpadłam się przywitać
Widzę, że planujesz proste rabaty, ciekawa jestem w jakim stylu będą nasadzenia
W tym sezonie przerobiłam pół ogrodu z fal na linie proste a reszta czeka na przyszły sezon zatem będę kibicować
Pozdrówki
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
beata_m 15:41, 19 lis 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
lojalna_ napisał(a)
Witaj kochana

Zaczęłas bardzo profesjonalnie taki czytelny plan i opis

Masz co robic zazdroszcze miejsca

U mnie znalazłas zdjecie z lipca to juz prahistoria ...nareszcie mam kostke niestety miejsca mało.

Bardzo Ci kibicuje ) bede zagladac


Witam również i za odwiedziny serdecznie dziękuję i zapraszam rzecz jasna. Wiesz co u mnie 9 arów z tego dom i sporo kostki, na razie myślę o samych bokach i kątach żeby obsadzić, żeby moje maluchy miały gdzie energię rozładować póki nie urosną. A zdjęcia wiem, że z początku ale jak tylko znajdę chwilę uzupełnię dane na bieżąca i też będę zaglądać
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 15:44, 19 lis 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
leon60 napisał(a)
Wpadłam się przywitać
Widzę, że planujesz proste rabaty, ciekawa jestem w jakim stylu będą nasadzenia
W tym sezonie przerobiłam pół ogrodu z fal na linie proste a reszta czeka na przyszły sezon zatem będę kibicować
Pozdrówki



Hej Oluś, i Ciebie witam gorąco w moich skromnych progach, no widzisz ja podobnie mam chyba. Trzy rabatki takie faliste zrobiłam ale postanowione będę przerabiać. Chciałabym nowocześnie ale cholerka strasznie lubię kolory i to różne już się nie mogę doczekać jak zaglądnę do Ciebie, ale to dopiero na wieczór teraz nie ma jak
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
jazzy 16:02, 19 lis 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Beata, kolory w ogrodzie nie wykluczają nowoczesnosci uważam, że można to ze sobą pogodzić, byle nie było przesadyzmu, a trochę konsekwencji na pewno Ci się uda
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
aage 18:24, 19 lis 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Witam serdecznie i ja...plan jest, koncepcja również a więc trzymam kciuki za realizację.
Będę podglądać, kibicować i wspierać we wszystkich ogrodowych poczynaniach
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
beata_m 18:29, 19 lis 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
jazzy napisał(a)
Beata, kolory w ogrodzie nie wykluczają nowoczesnosci uważam, że można to ze sobą pogodzić, byle nie było przesadyzmu, a trochę konsekwencji na pewno Ci się uda


chyba masz rację, tylko fakt z umiarem na razie wiesz w głowie mi się lista tworzy ... lubię azalie i różaneczniki i na pewno będą, mam takie wrażenie, że bukszpan dużo uspokaja rabaty i też będzie (choć jeszcze niedawno nie lubiłam bukszpanów) co do większych drzewek...zauważyłam że wiśnia osobliwa króluje też na ogrodowisku, dobrze wyczytałam, że Ty już u siebie posadziłaś? poszukam zdjęć jak tylko chwila będzie to się głębiej wczytam, bo na razie po troszku na ile czasu i możliwości dadzą mi chłopaki.
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 18:35, 19 lis 2014


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
aage napisał(a)
Witam serdecznie i ja...plan jest, koncepcja również a więc trzymam kciuki za realizację.
Będę podglądać, kibicować i wspierać we wszystkich ogrodowych poczynaniach


Witam Cię Kochana, super że wpadłaś. Ehhhh koncepcja est ale jeszcze dojrzewa choć pomału jak wiesz podglądam tu i ówdzie ile WY własnymi ręcami i z jakimi koncepcjami to może i ja dam radę....
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
babka 19:53, 20 lis 2014


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Wpadam z rewizytą i coś mi tu pachnie nowoczesnością i porządkiem czyli napewno coś dla mnie Na niewiele się pewnie zdam ale tu masa mądrych głów i dobrych serc więc wsparcie masz jak w banku Może i ja przy okazji na tym skorzystam
Pozdrawiam mile
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Madzenka 06:43, 21 lis 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Witaj
Zalewanie ogrodu też u mnie było wielokrotne. Na szczęscie gdy rośliny podrastają i się ukorzeniają to nawet takie gwałtwone ulewy nie są już takie szkodliwe. Na pewno w takich miejscach nie sadż rh, bo Ci padną.
Mam tez gliniastą, ciężką glebe. Zatem co u mnie sobie dobrze radzi u Ciebie tez. Bukszpany, trawy i róże radzą sobie doskonale
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies