Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 08:50, 15 sty 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
paniprzyroda napisał(a)
Od razu raźniej tu się zrobiło, jak gospodyni wróciła U mnie pogoda taka sama, tulipki nie wychodzą, ale narcyze całymi stadami, jak ma tak być, to niech śniegiem sypnie. Buziaki w Nowym

Jakiś zastój miałam Mariolko...
Moje narcyzy też zaczęły, myślę, że im nic nie będzie. Chyba jednak najgorzej z tulipanami będzie. Zobaczymy, wpływu nie mamy.
W Pszczynie zero białego, natomiast w Zabrzu jakieś szczątkowe płatki leżą, co zaskoczyło mnie bardzo, jak przyjechaliśmy wczoraj wieczorem.
Ma sypnąć, ale też ma cieplej być...u nas rano w Zabrzu było dzisiaj -7, jutro już cieplej zapowiadają.

Buziaki Mariolko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:54, 15 sty 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Agania napisał(a)
Co tam Kasieńko w noworoczną sobotę się u Was zadziało... ja znalazłam krokusiki tylko i dużo suszu..kryształki lodu wykraczają poza zwyczajność
Jutro ma być słoneczko
Buziaki

Sporo wylazło Agatko, tylko świeżo sadzone jesienią tulipany śpią. Trudno. Krokusom nic nie będzie, nimi się zupełnie nie martwię.
Było słoneczko, dzisiaj znowu ponuro, niestety

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:04, 15 sty 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)
A to sobie fajny wyjazd zaplanowałyście. Bawcie sie dobrze i róbcie zdjecia.


A fajny Najpierw planowaliśmy gdzie indziej, ale umiłowanie ciepłego morza zwyciężyło

Pewnie, że zdjęcia będą
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
olga80 16:42, 15 sty 2018


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Kindziu u u mnie mróz i wiatr zero śniegu,tulipany i hiacynty postanowiły noski pokazać
wakacje w takim gronie z całą pewnością będą udane już Was widzę jak nachylacie się nad każdym kwiatkiem i dyskutujecie
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Kindzia 09:16, 16 sty 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
olga80 napisał(a)
Kindziu u u mnie mróz i wiatr zero śniegu,tulipany i hiacynty postanowiły noski pokazać
wakacje w takim gronie z całą pewnością będą udane już Was widzę jak nachylacie się nad każdym kwiatkiem i dyskutujecie


Kiełkom hiacyntów też przymrozek szkodzi...ciekawe czy i jak zakwitną...Nie mam już hiacyntów, skończyła mi się cierpliwość do ich sadzenia co roku, a szkoda, bo są piękne i jak pachną

Tam gdzie jedziemy, to raczej słabo z roślinnością Ale dyskusje będą, wiadomo
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:27, 16 sty 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Zima...w Zabrzu zaczął padać śnieg, chodniki już białe...

Cieplutko pozdrawiam
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Basilikum 10:29, 16 sty 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21729
u nas troche na trawnikach jest ale juz znika, wlasnie wyszlo slonko

tego urlopu to Wam troche zazdroszcze ale ja w marcu do Wloch jade tam troche lepiej z roslinnoscia i towarzystwo bedzie tez doborowe
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
tulucy 10:48, 16 sty 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Byłam kiedyś w marcu w Rzymie... Rewelacja, jeszcze było zielono, świeżo, nie gorąco. I jakieś drzewa kwitły, zapach był piękny... Nie to co lipiec w Kalabrii
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Agania 17:20, 16 sty 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kindzia napisał(a)
Zima...w Zabrzu zaczął padać śnieg, chodniki już białe...

Cieplutko pozdrawiam


Zma wróciła..u nas też biało, dobrze, że mogłam wcześniej z pracy wyjechać, w drodze już sypało, wszystkich mam już w domciu
Miło pozdrawiam, urlop dobrze Wam wszystkim zrobi
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Annak 19:37, 16 sty 2018


Dołączył: 17 sie 2017
Posty: 967
Same rozmowy o ciepłych miejscach i roślinkach podnoszą na duchu, gdy na dworze śnieg sypie. Pozdrawiam
____________________
Ania Mała działka_wielkie nadzieje
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies