Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Kindzia 19:26, 13 sty 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ewik napisał(a)
Oby wiosna już powoli się zbliżała. U nas miało być w nocy zimno ale skończyło się na -2 z czego się cieszę bo róże niski pokazują.

Róże dadzą radę, ale Ty to oczywiście wiesz i się o nie nie martwisz. Wypuszczą o czasie z innych oczek. Chyba najgorzej z tulipanami...co dziwne, te sadzone po raz pierwszy u nas łebków nie pokazały, tylko te zasiedziałe się spieszą.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:30, 13 sty 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
gobasia napisał(a)
Na razie to zima się zbliża... Wprawdzie lekka ale trochę ma popadać

Dziewczyny wiosna już czeka....marzec ma być wiosenny a kwiecień bardzo cieply....Oby sie sprawdziło!!!


Jak tylko śnieg będzie, to nie będzie tak źle, ale na razie golizna...
Dopiero ten weekend mam odpoczynkowy, jeszcze się nie nacieszyłam sobotnio-niedzielną labą, to nie spieszy mi się do wiosny Wiosną nowa rabata w planie jest..jeszcze czas
I tu się u mnie wszystko kłóci...bo na ciepłym tarasie to bym posiedziała
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 19:31, 13 sty 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Basilikum napisał(a)
ale fajne wiesci przynosisz Basiu niech sie sprawdza

Niech, do marca zdążę się ponudzić jeszcze przecież.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Monia81 19:32, 13 sty 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Kasiu jak się cieszę, że już jesteś u mnie też zimno, przez ten wiatr co to cały dzień dziś dmucho... u Ciebie już kły kwiatuchy pokazują, co też ta pogoda robi z przyrodą buziole posyłam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kindzia 19:47, 13 sty 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Monia81 napisał(a)
Kasiu jak się cieszę, że już jesteś u mnie też zimno, przez ten wiatr co to cały dzień dziś dmucho... u Ciebie już kły kwiatuchy pokazują, co też ta pogoda robi z przyrodą buziole posyłam

Matko...jak się miło czyta takie słowa

Właśnie, wieje dość dotkliwie, nawet spaceru zaniechałam wieczornego, odstraszyło mnie.
Jutro tu muszę choinkę rozebrać, świerk sypie się już na potęgę. Ale w Zabrzu potrzymam do końca, sosna jest niezniszczalna, do następnego Bożego Narodzenia by wytrzymała

Tulipany kiełkujące w styczniu mnie nie cieszą niestety, ciekawe co z nich będzie...

Macham Moniś i dziękuję
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Magleska 20:42, 13 sty 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Macham w zimny zimowy wieczór
Fajnie ,że wróciłaś ......czytam ,że wakacje będziesz mieć czaderskie .....na pewno będzie super w dobrym towarzystwie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
paniprzyroda 22:09, 13 sty 2018

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Od razu raźniej tu się zrobiło, jak gospodyni wróciła U mnie pogoda taka sama, tulipki nie wychodzą, ale narcyze całymi stadami, jak ma tak być, to niech śniegiem sypnie. Buziaki w Nowym
____________________
Dwa ogrody
Agania 22:19, 13 sty 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Co tam Kasieńko w noworoczną sobotę się u Was zadziało... ja znalazłam krokusiki tylko i dużo suszu..kryształki lodu wykraczają poza zwyczajność
Jutro ma być słoneczko
Buziaki
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Bogdzia 22:28, 13 sty 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
A to sobie fajny wyjazd zaplanowałyście. Bawcie sie dobrze i róbcie zdjecia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kindzia 08:46, 15 sty 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Magleska napisał(a)
Macham w zimny zimowy wieczór
Fajnie ,że wróciłaś ......czytam ,że wakacje będziesz mieć czaderskie .....na pewno będzie super w dobrym towarzystwie

I dalej zimno, minusy trzymają...

Już mieliśmy dwukrotnie wyjazdy wakacyjne z dziewczynami z forum, tyle, że każdy wyjazd z inną forumowiczką. Teraz to będzie razem pełną gębą
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies