Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

agata19762 16:37, 27 mar 2018


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
Fajnie, że jesteś
Szalony rok dla Ciebie się zaczyna...

Piękniutkie masz te zwiastuny wiosny.

Pozdrówka zostawiam.
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Kindzia 08:24, 28 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Mala_Mi napisał(a)
No to się będzie działo

Mam na myśli nie żadne śluby tylko drugi cycuś

Ja też mało teraz na forum..

Jakby mogło być inaczej...

Drugi cycuś zaplanowany, materiał do nasadzeń mam, nawet dwie hortki do posadzenia mam z jesieni zadołowane w donicach. Myślę, że tym razem nie będę Cię męczyć

Forum to przyjemność, nie obowiązek. Jak zatęsknisz, będziesz częściej
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:28, 28 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
jolanka napisał(a)
Znowu teściowa
Ale spryciula z Ciebie, dopiero na imprezę przyjedziesz
No popatrz a u mnie wnuków do tej pory nie ma

Znowu Ale synowa się zapowiada w porządku
Tak się złoży...ominie mnie zdenerwowanie przed imprezą

Widocznie za młoda jesteś na wnuki, musisz poczekać jeszcze
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 08:30, 28 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
agata19762 napisał(a)
Fajnie, że jesteś
Szalony rok dla Ciebie się zaczyna...

Piękniutkie masz te zwiastuny wiosny.

Pozdrówka zostawiam.


Dziękuję

Ja mam zwykle szalone lata, chociaż dopiero drugi rok ze ślubem dziecka, mam nadzieję, że ostatni

Trochę nam kolorów brakowało ostatnio w ogrodzie, to teraz wszystkie piękne

Chociaż teraz w Zabrzu prószy śnieg...

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gocha 08:37, 28 mar 2018


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasieńko fajnie że wątek ożył, lubię zaglądać do Ciebie. U nas jeszcze cały śnieg poprzedni nie stopniał a dzisiaj obudziłam się a tu znowu biało na dworze i cały czas pruszy śnieg- ja już go nie chcę. Czekam z ciekawością na nowy cycek, bo Ty tak wszystko masz przemyślane. Ja oczywiście na spontan idę. Kupiłam na targach 3 różyczki Aspirin i oczywiście nie wiem co mam z nimi teraz zrobić bo one z gołym korzeniem. A w B. kupiłam jakieś hortensje których nie mam 3 szt. tylko jestem ciekawa czy zgodne odmianowo. Buziaki gorące dla Was obojga
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Kindzia 09:08, 28 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Gocha napisał(a)
Kasieńko fajnie że wątek ożył, lubię zaglądać do Ciebie. U nas jeszcze cały śnieg poprzedni nie stopniał a dzisiaj obudziłam się a tu znowu biało na dworze i cały czas pruszy śnieg- ja już go nie chcę. Czekam z ciekawością na nowy cycek, bo Ty tak wszystko masz przemyślane. Ja oczywiście na spontan idę. Kupiłam na targach 3 różyczki Aspirin i oczywiście nie wiem co mam z nimi teraz zrobić bo one z gołym korzeniem. A w B. kupiłam jakieś hortensje których nie mam 3 szt. tylko jestem ciekawa czy zgodne odmianowo. Buziaki gorące dla Was obojga


Teraz mam luźniejszy czas w pracy, to wykorzystuję na forum

Takie ilości śniegu, jak u Was...nie dziwota, że jeszcze nie stopniał! U nas już przestał padać i nawet po nim śladu nie ma

Niby wiem jak cycuś nr 2 ma wyglądać, ale co się urodzi...najpierw muszę po raz kolejny wykopać wszystko z tej wąskiej rabaty pod sąsiadami, a tam też lilie w ilościach hurtowych...nie za bardzo mam na to ochotę

Co to dla Ciebie 3 róże Gosiu!!! Masz kupę miejsca, zagospodarujesz A jakie te hortki? Ogrodowe, bukietowe, czy jakie?
Właśnie zimujące chryzantemy oglądam i kuszą mnie nieziemsko!!! Zbysiu tak nimi czarował jesienią, mam na nie wielką ochotę...tylko gdzie to sadzić???

Dla Was też buziolki i dla przewodnika przekaż pozdrowienia
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Basilikum 09:33, 28 mar 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ojej snieg
u nas pada deszcz
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kasja83 09:40, 28 mar 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Zapowiada się drugi cycu....super Tata mówi,że wnuki to kolejny level życiowy i można sobie potem obchodzić wszystkie święta jak leci....dzień dziadka, dzień ojca...
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Kindzia 11:44, 28 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Basilikum napisał(a)
ojej snieg
u nas pada deszcz

Teraz już lepiej Nawet się ciut przejaśniło
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:46, 28 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
kasja83 napisał(a)
Zapowiada się drugi cycu....super Tata mówi,że wnuki to kolejny level życiowy i można sobie potem obchodzić wszystkie święta jak leci....dzień dziadka, dzień ojca...

Drugi cycuś to już się zapowiadał jesienią przecież. Cisy posadzone i drzewko

W drugą stronę też to działa, są następne urodziny, Dzień Dziecka, Mikołaje i tp.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies