Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

kasja83 12:13, 28 mar 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Kindzia napisał(a)

Drugi cycuś to już się zapowiadał jesienią przecież. Cisy posadzone i drzewko


Masz rację....trzeba sobie poodświeżać wszystkie plany sprzed zimy...A zdaje się,że było to 100 lat temu.

____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Bogdzia 12:58, 28 mar 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Będziesz wesele miała? Ja tez i nawet gdzies niedaleko od Twojej Pszczyny, ale ja w mniej ważnej roli.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Milka 17:28, 28 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
To sie będzie dziać na cycku
Będę kibicować
Zakupiłam czerwony łubin, ma być ognisty, zobaczymy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 09:18, 29 mar 2018


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Pewnie cały kalendarz masz już rozpisany...ciekawa jestem czy miłość do róż Cię nadal nie opuszcza, ja właśnie zamówiłam znowu kilka róż

Będzie się działo u Ciebie w tym roku wesele syna...u mnie podobnie ale mamy jeszcze trochę czasu do uroczystości czyli do lipca przyszłego roku

Zwiastunów wiosny nie brakuje, o remontach i odwiedzinkach doczytałam, piękne kupiłaś odmiany magnolii, stare, można powiedzieć, że już historyczne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kindzia 09:46, 29 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
kasja83 napisał(a)

Masz rację....trzeba sobie poodświeżać wszystkie plany sprzed zimy...A zdaje się,że było to 100 lat temu.


Natomiast mnie szybciorem przeleciało, a miałam sobie odpocząć
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:52, 29 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bogdzia napisał(a)
Będziesz wesele miała? Ja tez i nawet gdzies niedaleko od Twojej Pszczyny, ale ja w mniej ważnej roli.

Będę Muszę kiecki poszukać...

To może czasu starczy i do nas wdepniecie Bogdziu???
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:55, 29 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Milka napisał(a)
To sie będzie dziać na cycku
Będę kibicować
Zakupiłam czerwony łubin, ma być ognisty, zobaczymy


Jak sobie pomyślę o tym wykopywaniu wszystkiego stamtąd najpierw...od razu mi się nie chce I tych lilii tyle tam w ziemi, znowu mi się jakieś zniszczą Trudno...

Czerwony? To piękny!!! W zeszłym roku u nas szukałam łubinów, ale nie było. To może już sobie u Ciebie siewkę zamówię? Przyjmujesz?
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 10:00, 29 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Agania napisał(a)
Pewnie cały kalendarz masz już rozpisany...ciekawa jestem czy miłość do róż Cię nadal nie opuszcza, ja właśnie zamówiłam znowu kilka róż

Będzie się działo u Ciebie w tym roku wesele syna...u mnie podobnie ale mamy jeszcze trochę czasu do uroczystości czyli do lipca przyszłego roku

Zwiastunów wiosny nie brakuje, o remontach i odwiedzinkach doczytałam, piękne kupiłaś odmiany magnolii, stare, można powiedzieć, że już historyczne


Nooo, zapełnia się Właśnie przed chwilą z Gochą z Lublina umawiałyśmy termin na Święto Azalii do nas i potem może nam się uda w sierpniu do nich, na wschód naszej pięknej Polski Przecież wszystkiego jeszcze tam nie widzieliśmy
Jeszcze lipiec mam wolny, na pewno coś się urodzi...aaaa, malowanie dołu domu mam w lipcu przecież!

Zawsze Alexandrina mi się bardzo podobała, w parku w Pszczynie jest i zachwyca...wielgachne drzewa!!! U mnie nie da rady, za mało placu...

Pogoda w dalszym ciągu seksualno-barowa...gdzie ta wiosna???

Buziol Agatko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Ewa777 18:52, 29 mar 2018


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18501
U mnie dziś śnieg sypał pół dnia. Mam teraz puszystą kołderkę. A miała być już wiosna...
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
mirkaka 05:44, 30 mar 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9650
Witaj Kasiu, piszesz o remontach, u mnie też się szykuje tylko na jesień, miał być malutki ale powoli rozrasta się do coraz większych rozmiarów .
Wiosnę masz już zaawansowaną, u nas na północy jeszcze ciągle zima króluje, wczoraj spadł śnieg i dziś jeszcze go widzę, a znienawidziłam już ten biały kolor, tak bardzo chce się zieleni i ciepełka. Nawet biedne przebiśniegi przysypało
Iryski cebulowe ledwo widać z nad ziemi, krokusy może pokażą kolor za tydzień, tylko błękitne cebulice wylazły i zaczynają pokazywać kolorek, jakby na przekór tej pogodzie )
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies