Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

zawitka 08:13, 21 mar 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
Kasiu masz namiary na szkółkę chryzantem bo też szukam od 3 lat czerwonej /Zbyszkowej/ chryzantemy
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Basilikum 09:10, 21 mar 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Kasiu pozdrawiam wiosennie, stesknilam sie juz za Toba wracaj szybciorem
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
kasja83 18:39, 21 mar 2018


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Zaglądam i pozdrawiam po sąsiedzku wiosennie
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Milka 18:40, 21 mar 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
hallo hallo
Nie tęsknisz?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 18:44, 21 mar 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81912
Wracaj w kalendarzu już wiosna
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
danuta_szwajcer 19:41, 21 mar 2018


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
a już myślałam, że wróciłaś...puk puk dziś już wiosna)
____________________
Liliowo i kolorowo:)
zawitka 08:06, 22 mar 2018


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14050
No i wsiąkła!!!!1
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Monia81 08:27, 22 mar 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8006
Kasia bo dzień wagarowicza był już wczoraj wracajjjjj
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kindzia 17:02, 26 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Bardzo mi miło, że zaglądacie mimo wszystko Jakoś tak się poskładało, że na forum mało czasu było, trochę też się odzwyczaiłam...postaram się znowu nawyknąć
Dość sporo się u mnie działo, bilans w tym roku zrobiłam szybko, miałam go już na koniec stycznia Potem były dość "spore" urodziny Emusia, gościliśmy Kasię i Gosię. Potem wpadłam na genialny pomysł wywalenia zdobycznych mebli z gościnnej sypialni i kupno nowych...i się zaczęła zupełnie nieplanowana robota w domu. Ale mamy nową sypialnię i pomalowaną górę (bez suszarni wprawdzie)oraz klatkę schodową z przedpokojem na dole. Właśnie skończyliśmy sprzątać po malowaniu. W między czasie syn się zdecydował na ostateczną datę ślubu i mamy urokliwie trochę. Przylatujemy z wakacji w nocy z 28 na 29 czerwca, a 30 wesele Czyli zajęcie w związku ze ślubem też mam, mimo, że go nie organizujemy, tylko doradzamy. Młodzi sami się szarpią finansowo. Ostatecznie pracujący są
Teraz ogrodowo...w lutym przycięłam klona, buki i miłorzęba, w czasie tego poprzedniego przebłysku wiosny (mieliśmy przez dwa dni po 18 stopnizaczęliśmy sprzątać ogród, dzisiaj, korzystając z urlopowego dnia znowu sprzątanko i nawożenie wiosenne. W tym roku nie pryskałam Promanalem, nie trafiłam na odpowiednią aurę. I aż jestem ciekawa czy będzie zauważalnie większa liczba robali.
Wiosnę już widać, wczoraj zrobiłam parę zdjęć, zaraz będą.


Zawitko nie mam namiarów na szkółkę, w której te Zbysiowe Pięknoty można kupić, pamiętam, że jesienią szukałam w necie i nawet znalazłam, ale oczywiście nie zapisałam strony.

Jak dosprzątam ogród, to najpierw muszę się zabrać za stworzenie cycusia nr 2, a to wiąże się z wielkim przesadzaniem i dzieleniem. Na razie nie myślę o zakupach. Chociaż mam zamówione dwie magnolie, ale to prezentowe są Idziemy na wielką imprezę 14-go kwietnia. I tym sposobem kupiłam Alexandrinę...u mnie na nią nie mam miejsca...Druga to George Henry Kern. Mam nadzieję, że sprawią radość.

____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 17:04, 26 mar 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Teraz wczorajsze zdjęcia, dobrze, że słoneczko było, dzisiaj pochmurno






____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies