Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

Milka 06:20, 28 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Orliki, to jakieś gąsieniczki żrą, raz tak miałam. Na razie spokój, ale z liliami utrapienie, pełno w każdym zakątku i co obejdę, już na nowo żrą, paskudy, buziaki
czekam na twoje nowe piwonie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Agania 08:01, 28 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Dużo kwiatów Kasiu magnolie sobie kwitną w najlepsze u Ciebie, pomimo przymrozków, tulipany podziwiam i szachwnicę jak Ty ja uratowałaś przed nornicami, jakaś szczególna ochrona?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kindzia 09:47, 28 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
mirkaka napisał(a)
Ale piękne zdjęcia, bardzo ładne masz kępy tulipanów
A odwiedziła Cię pliszka siwa Bardzo lubię te ptaszki, znam z dzieciństwa,

Sporo z tych kwitnących sadziłam jesienią. Pewno za rok będzie ich dużo mniej. Zawsze się zarzekam, że już ich nie będę sadzić, ale raz na jakiś czas łamię to postanowienie...

Pliszka siwa...pierwszy raz je zauważyłam u siebie, może dlatego, że urzędowały mi na trawniku przed nosem
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:50, 28 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Milka napisał(a)
Orliki, to jakieś gąsieniczki żrą, raz tak miałam. Na razie spokój, ale z liliami utrapienie, pełno w każdym zakątku i co obejdę, już na nowo żrą, paskudy, buziaki
czekam na twoje nowe piwonie

U mnie żrą orliki co roku. Teraz je Mospilanem potraktowałam, chociaż raz będą kwiatki

Poskrzypka też już na pewno urzęduje, tyle, że bezkarnie...na razie. Zbieram ręcznie te paskudy i pod buta...wiesz, że mam sporo lilii, nie wszystkie czerwoniaste dojrzę w porę

Bardzo jestem ciekawa piwonii, bylinowa polecana przez Bogdzię, Itoh wybierana na ślepo.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:55, 28 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Agania napisał(a)
Dużo kwiatów Kasiu magnolie sobie kwitną w najlepsze u Ciebie, pomimo przymrozków, tulipany podziwiam i szachwnicę jak Ty ja uratowałaś przed nornicami, jakaś szczególna ochrona?


Magnolie były liźnięte, jedynie jedna Satysfaction ucierpiała bardzie.

Szachownice śmierdzą na odległość, chyba nornica za nie się nie łapie. Zresztą tam gdzie rosną to nie jest stołówka nornic i innych paskud. U mnie najwięcej nornic w różach, bo przyłażą z pola i pod sąsiadami, bo od nich przyłażą. Truję to dziadostwo nieustająco, ale i tak mi sporo zeżarły.
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 09:56, 28 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Dzisiaj lato, piękne słoneczko, ale wszyscy jednak na deszcz czekamy...

Miłego
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
gobasia 12:19, 28 kwi 2020


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Kasiu pozdrawiam..
.U nas bardziej przymroziło lilie drzewiaste oberwały i część czosnkow straciło pąki
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Basilikum 15:29, 28 kwi 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
ze o poskrzypce nie mam pojecia to chyba dobrze bo lilie juz mam za sprawa Basi a orlikow tez mi nic nie zre.

Pliszek za to u mnie duzo takiesmieszne te ptaszki.

Piekna wiosna u Ciebie, ja tez poludnie wiec chyba na tym samym etapie jestesmy.

Urlopy niech sie udaja nie mam pojecia tez kiedy my do Polski pojedziemy.Towar mam zamowiony na czerwiec ale nie wierze, ze sie uda. No i w sumie tak malo sprzedalam ostatnio, ze nie potrzebuje
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
BasiaLT 21:22, 28 kwi 2020


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
U nas też sucho masakrycznie, deszcz potrzebny bardzo.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Milka 10:25, 01 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U mnie te ż zaczęła rządzić nornica, paskuda, liczę, że psy upolują
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies