Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z łezką II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z łezką II

ElzbietaFranka 23:45, 26 kwi 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13854
Witam Kasiu

U was to lato. Już masz wszystko takie duże. Boże u mnie to dopiero 3 cm nad ziemią drzewiaste. Róże stoją w miejscu.
Wiśnia kiku nie specjalnie kwitnie podmrozona.
Na południowe wątki jak się wchodzi to kompleksy wpadam. Wczoraj byłam u Małgosi też to samo wszystko pędzi ze wzrostem jak huragan.

Pięknie wszystko wygląda. A na nurki jedziesz czy rezygnujesz. Pewnie nie będzie czym poleciec jak tak dalej bedzie.

Mam zaklepane nad morzem w sierpniu ale też nie wiadomo co to będzie.

Pozdrawiam u zdrowia życzę.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Milka 07:08, 27 kwi 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Piękna wiosna, a magnolie dają czadu
U mnie już poskrzypka liliowa szaleje, ale nie wszędzie dopadnę, bo lilie na całym ogrodzie, buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ewa777 10:13, 27 kwi 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18421
Kasiu, u Ciebie wszystkie roślinki dużo szybciej rosną. Hiacynty u mnie mają dopiero swój czas. Cesarskie korony dopiero w pąkach.
Moje 3 róże na pniu są chore. Nie wiem, czy walczyć o nie, czy je wywalić i w to miejsce posadzić hortensje na pniu. Z nimi nie mam żadnych problemów.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Kindzia 11:55, 27 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasia cudnościowoBuziak


Już mi się tęskni za Wami...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:56, 27 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Magleska napisał(a)
Kasia
ślicznie w każdym kątku


Ja, oczywiście, z każdego kątka zadowolona nie jestem

Dziękuję Madziulinko
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 11:57, 27 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
jolanka napisał(a)
Cudniaste zdjęcia
A odwiedziła Cię pliszka


Wiedziałam, że na Ciebie można liczyć

Pozdrawiam Jolcia serdecznie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 12:09, 27 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Kasiu

U was to lato. Już masz wszystko takie duże. Boże u mnie to dopiero 3 cm nad ziemią drzewiaste. Róże stoją w miejscu.
Wiśnia kiku nie specjalnie kwitnie podmrozona.
Na południowe wątki jak się wchodzi to kompleksy wpadam. Wczoraj byłam u Małgosi też to samo wszystko pędzi ze wzrostem jak huragan.

Pięknie wszystko wygląda. A na nurki jedziesz czy rezygnujesz. Pewnie nie będzie czym poleciec jak tak dalej bedzie.

Mam zaklepane nad morzem w sierpniu ale też nie wiadomo co to będzie.

Pozdrawiam u zdrowia życzę.


U nas szybciej??? Oooo, nawet nie wiedziałam...
Drzewiastej mi gałązkę eM złamał, przy wertykulacji...a tam były 3 kwiaty. Uciekł

Mam młodziutką wiśnię Royal Burgundy, ona zaczyna kwitnąć i jej przymrozek nie dotknął. Za to magnoliom zaszkodził, nie na maxa, ale zawsze Szkoda kiku, one są spektakularne. U nas w Pszczynie przy kościele w rynku rosną wielkie...nawet nie byłam w tym roku je zobaczyć

Nurki przełożone z czerwca na wrzesień. Ja w ogóle teraz szybka byłam z planowaniem wczasów...mam rezerwację potem na końcówkę października i na luty...mam nadzieję, że coś z tych trzech rezerwacji wypali...chociaż to zupełnie trzy różne miejsca na świecie i bardzo chciałabym polecieć wszędzie...wiadomo

W sierpniu...trzeba mieć nadzieję, moja córcia ma rodzinne wczasy na sierpień i mocno wierzy, że to wypali Oby. Przecież zagrożenie zarażeniem wirusem tak szybko się nie skończy

Ja również pozdrawiam Elu
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 12:12, 27 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Milka napisał(a)
Piękna wiosna, a magnolie dają czadu
U mnie już poskrzypka liliowa szaleje, ale nie wszędzie dopadnę, bo lilie na całym ogrodzie, buziaki


U Ciebie to dopiero magnoliowo

U siebie dopiero jedną poskrzypkę znalazłam, jeszcze nie zaczęły u nas wielkiego żarcia. Natomiast lichy mi zaczęły żreć orliki, musowy oprysk był, nie dało rady inaczej opanować.

Macham Irenko, buziaki dla Was
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Kindzia 12:39, 27 kwi 2020


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Ewa777 napisał(a)
Kasiu, u Ciebie wszystkie roślinki dużo szybciej rosną. Hiacynty u mnie mają dopiero swój czas. Cesarskie korony dopiero w pąkach.
Moje 3 róże na pniu są chore. Nie wiem, czy walczyć o nie, czy je wywalić i w to miejsce posadzić hortensje na pniu. Z nimi nie mam żadnych problemów.


Poważnie? Ja już zapomniałam o hiacyntach...już kwiaty uschły i je ścięłam. Korony już też przekwitły.

Nie mam żadnego doświadczenia z różami na pniu

Pozdrówka Ewcia
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
mirkaka 16:20, 27 kwi 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Ale piękne zdjęcia, bardzo ładne masz kępy tulipanów
A odwiedziła Cię pliszka siwa Bardzo lubię te ptaszki, znam z dzieciństwa,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies