Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Kacha123 21:15, 18 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
lojalna_ napisał(a)
Dokopać się do info kto wcześniej postanowil Was za nią nie unac . Czyżby uropowa? Warto wiedzieć . Kasiu trzymam kciuki )


Kurcze Twój em to jest cudotwórca takie piękne skrzynki zrobił fiu fiu.

Ogród masz piękny przez duże PE ))))

Nie mam czasu na nic masakra @


Nie dokopiesz się, bo nam takiej informacji nie udzielono.
Ważne, że choć teraz nas uznano i można walczyć.
Mój eM lubi pomajsterkować
Dzięki Jolcia!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 21:18, 18 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)
o pomidory

jarmuz tez mozesz jeszcze posiac ...bo ten bedziesz miec do wiosny ..jak wiosna zacznie kwitnąć to wywalisz ...jak nie ma duzych mrozów to cala zime jarmuz mozna zbierac

szpinak tez na siłę...bo jego koncem lipca w połowie sierpnia (po upałach afrykańskiech) na druga ture sieje

koper wczoraj siałam i ogórki na druga ture bo te pierwsze juz kwitna i końcem lipca do wywalenia ...a te z drugiej tury maja maja być do wrzesnia ...pierwszy raz tak sieje ..ale mama kazała to się słucham


PS. dwa dni sie chmury deszczowe przewalały ...deszczu u mnie niet bo to co spadło ...to niczym ksiadz kropidłem ...podlewam na potegę nie do uwierzenia.


Wysiałam szczypiorek,fasolkę, ogórki, sałatę i rzodkiewkę - co z tego będzie nie wiem
A u mnie skutecznie podlewało w piątek i wczoraj.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Elka 21:19, 18 cze 2017


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Kasia nie obraź się, ale jakieś linki mi podsyłasz, a Twoje fotki biją je na głowę Trzymam kciuki nadal, wszak to ja nie mam sąsiadów zbyt blisko i wiem jakie to szczęście w pidżamie chodzić
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
21:31, 18 cze 2017
Kacha123 napisał(a)

Wysiałam szczypiorek,fasolkę, ogórki, sałatę i rzodkiewkę - co z tego będzie nie wiem
A u mnie skutecznie podlewało w piątek i wczoraj.


to super zasiewy porobiłas

rzodkiewke po upałach afrykańskich posiej znów (koniec lipca połowa sierpnia)

teraz jeszcze mozesz pietruszke naciowa i koper posiac
Kacha123 21:34, 18 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Elka napisał(a)
Kasia nie obraź się, ale jakieś linki mi podsyłasz, a Twoje fotki biją je na głowę Trzymam kciuki nadal, wszak to ja nie mam sąsiadów zbyt blisko i wiem jakie to szczęście w pidżamie chodzić


No to pojechałaś z tymi fotkami- hihihi! Dzięki, czuję się doceniona

Trzymaj kciuki, bo od uczynienia nas stroną do satysfakcjonującego rozwiązania może być daleka droga!

Myślisz nad skarpą? Styl mieszany, czy w grupach plamami?
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 21:36, 18 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)


to super zasiewy porobiłas

rzodkiewke po upałach afrykańskich posiej znów (koniec lipca połowa sierpnia)

teraz jeszcze mozesz pietruszke naciowa i koper posiac


Rzodkiewki jakieś dwie, jedna bardziej ostra dla eM. I pietruszkę też posiałam. Kopru nie tykam po Twojej rekomendacji
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Elka 21:43, 18 cze 2017


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Myślę intensywnie... Nie wiem jak to nazwać i czy to jakiś styl. Widziałabym tam napewno iglaki karłowe i różne trawy. Musi tam zostać klon palmowy, no i ten buk rohan o którego Cię pytałam. Muszę ta skarpę jakoś podzielić na sektory i dopiero planować. No ale to tyle bo Ci wątek zaśmiecę moimi przemyśleniami.

Skrzynie cudne. To też przede mną. Póki co mam szczęście mojej mamie w warzywniaku pomagać. Nauki pobieram na bieżąco.
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
21:50, 18 cze 2017
Kacha123 napisał(a)


Rzodkiewki jakieś dwie, jedna bardziej ostra dla eM. I pietruszkę też posiałam. Kopru nie tykam po Twojej rekomendacji


siej nie zrzaj sie w zeszyłm roku miałam koper jak ta lala ...w tym roku Ula tak napisała i pewnie ma racje mszyca zżarłabo juz miał 2 cm i padł ...a do głowy mi nie przyszło ze mszyca koper zżera a pryskac tez nie mysle posiałam nowy juz wyszedł ..jutro posieje kolejny ...zawsze jakis miec bede ..do ogórkow potrzebny
Kacha123 22:04, 18 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Elka napisał(a)
Myślę intensywnie... Nie wiem jak to nazwać i czy to jakiś styl. Widziałabym tam napewno iglaki karłowe i różne trawy. Musi tam zostać klon palmowy, no i ten buk rohan o którego Cię pytałam. Muszę ta skarpę jakoś podzielić na sektory i dopiero planować. No ale to tyle bo Ci wątek zaśmiecę moimi przemyśleniami.

Skrzynie cudne. To też przede mną. Póki co mam szczęście mojej mamie w warzywniaku pomagać. Nauki pobieram na bieżąco.


Trawy muszą być! Dużo traw! Ja bym widziała jeszcze róże okrywowe, ale nie wiem, czy lubisz? Cisy kolumnowe gdzieś powtykane? Klon i buk OK, powinny być wyższe akcenty.Przez murek powinno się coś przewieszać - jałowce płożące, róże okrywowe, irga płożąca - można pokombinować sektorami.
Nic mi nie zaśmiecasz, wal śmiało

Fajnie, że masz od kogo pobierać nauki, bo ja mogę tylko liczyć na życzliwość forumowych koleżanek.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 22:07, 18 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)


siej nie zrzaj sie w zeszyłm roku miałam koper jak ta lala ...w tym roku Ula tak napisała i pewnie ma racje mszyca zżarłabo juz miał 2 cm i padł ...a do głowy mi nie przyszło ze mszyca koper zżera a pryskac tez nie mysle posiałam nowy juz wyszedł ..jutro posieje kolejny ...zawsze jakis miec bede ..do ogórkow potrzebny


No to może się skuszę na ten koper
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies