Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Elka 22:54, 13 cze 2017


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Kasiu dziękuję za pamięć Przy okazji wpadła mi w oko rozplenica moudry. Przymierzam się do przesadzenia mojego buczka a że kiepska jestem w te klocki to szukam natchnienia. Twoje górki niezaprzeczalnie otwierają horyzonty
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
Kacha123 16:07, 14 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Nie ma za co. Moudry nie lubię, ale jak już ją mam to zostawię
Buczek fajnie jak ma jasne tło i coś żółtego w nogach też by dobrze wyglądało.
Horyzont mi się właśnie zawęzi przez budowę nad nami - ech!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Elka 18:21, 14 cze 2017


Dołączył: 04 cze 2015
Posty: 441
Kasiu tej budowy Ci nie zazdroszczę jak zresztą my wszyscy. Kto by pomyślał, że coś takiego na siłę wklei się w Twój cudny krajobraz. W nogach buka myślałam o żółtych niziutkich berberysach. A mnie się ta moudra na pierwszy rzut oka spodobała. Chciałam ją dziś nawet kupić, ale Pan w ogrodniczym mi powiedział, że jakiś problem w tym roku z ta trawą po zimie. Myślisz, że pasowałaby do hortensji "Bobo"?
____________________
Elka Nieśmiałe pierwsze kroki
Kacha123 08:19, 15 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Elka napisał(a)
Kasiu tej budowy Ci nie zazdroszczę jak zresztą my wszyscy. Kto by pomyślał, że coś takiego na siłę wklei się w Twój cudny krajobraz. W nogach buka myślałam o żółtych niziutkich berberysach. A mnie się ta moudra na pierwszy rzut oka spodobała. Chciałam ją dziś nawet kupić, ale Pan w ogrodniczym mi powiedział, że jakiś problem w tym roku z ta trawą po zimie. Myślisz, że pasowałaby do hortensji "Bobo"?


Żółte berberysy, tawuła Goldflame, Goldmound, Golden Princess ( można je kulkować), Hakonechloa - pomysłów trochę jest. Nie wiem w jaki sposób chcesz Moudry z Bobo posadzić, bo jak przed to będzie za duża.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 08:26, 15 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Pierwsza jeżówka - miała być Secret Passion, ale czy nią będzie?

MW

Leoś z Eden Purple

Pomponella z Larissą
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 08:29, 15 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Liliowce już zaczęły

Trzcinniki kwitną

Moja jedyna ostróżka, bo to "pół" co jeszcze posiadam, to się nie nadaje do pokazania

Agapant już pokazał kolor
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
09:06, 15 cze 2017
liliowiec ?

a ostróżki mam 3szt raptem ...reszta wymarła ....dziewczyny pisza ze byle mocjniejszy wiaterek je łamie ..i to prawda ...a jak wiatr nie załatwi to potrafia wygnic wiosna ...tak je lubie ...a takie problematyczne ...miałam chyba z 10 roznych ...ale i tak zapewne w tym roku kolejne dokupię... z przekory
Kacha123 09:16, 15 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)
liliowiec ?

a ostróżki mam 3szt raptem ...reszta wymarła ....dziewczyny pisza ze byle mocjniejszy wiaterek je łamie ..i to prawda ...a jak wiatr nie załatwi to potrafia wygnic wiosna ...tak je lubie ...a takie problematyczne ...miałam chyba z 10 roznych ...ale i tak zapewne w tym roku kolejne dokupię... z przekory


Już dwie odmiany liliowców zaczęły, trzeci jest późniejszy - na deser
Ostróżki, łubiny i małe przetaczniki jakoś mnie nie lubią
Za to ogromne, krzaczaste przetaczniki rosną pięknie.
Na ostróżki może się jeszcze kiedyś skuszę.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
10:16, 15 cze 2017
poszłam podspieszyć moje liliowce ...ale mam skuteczność kwiatka tez zobaczyłam
Kacha123 10:20, 15 cze 2017


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
eee_taam napisał(a)
poszłam podspieszyć moje liliowce ...ale mam skuteczność kwiatka tez zobaczyłam


No wiesz! To przyjedź do mnie popatrzeć na jeżówki, bo coś się ociągają
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies