Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

yolka 18:57, 29 sty 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Mala_Mi napisał(a)
A ja w Zwardoniu uczyłam się jeździć na nartach .. pierwsze kroki.... oj dawno to było... chyba 82. Narty miałam pożyczane na 190cm, buty 3 numery za duże i spodnie dżinsy Ale z Rachowca zjeżdżałam.. a jak nie udało się pożyczyć tych za dużych.. to pożyczyłam biegówki (na których nigdy nie jeździłam) i też pojechałam na Wielkiego Rachowca.... do połowy zjechałam na nogach, a od połowy na dupie kończąc w lesie.. byłam fioletowa od siniaków. Wzdłuż trasy na Mały już na nogach. Rachowiec zapamiętam na pewno Mam nadzieję, że nazw nie pomieszałam, ale to było tak dawno temu. Był jeszcze koło Zwardonia inny wyciąg, taki krótki.. nie potrafiłam złapać talerzyka, a kolejka chciała mnie zlinczować a obsługa wyrzucić z wyciągu
Mimo wszytko miło wspominam tydzień w Zwardoniu... pomimo problemów załapałam bakcyla I nigdy więcej tam już nie byłam

Złapać talerzyka! to nic w porównaniu z moimi doświadczeniami - Ja usiadłam na talerzyk...
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Kacha123 19:02, 29 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
szemusia napisał(a)
Wiosenno - okienne widoki - przepiękne. Mina kici - bezcenna


Beatko kicia gwiazdorzy!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 19:05, 29 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
gierczusia napisał(a)
A ja marna narciarka , ale nigdy w Zwardoniu nie byłam..natomiast moja koleżanka jeździ do Istebnej do jakiegoś podobno super malutkigo pensjonatu .;u lawendowej wiedżmy..tak jakoś..muszę teź tam kiedyś zajechać

Poczytałam o ortopedii i rozumię ,że jednak większość czasu będzie moczenie ciałka .. Suuuper a o tych narzędziach to juz nawet nie wspomnę .. Fantastiko .. Angielska jakość jest the best

Buziole



Jakbyś się wybierała w njbliższym czasie, to proszę daj znać, bo my jedziemy w sobotę.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 19:08, 29 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
yolka napisał(a)

Złapać talerzyka! to nic w porównaniu z moimi doświadczeniami - Ja usiadłam na talerzyk...


Jola każdy ma jakieś wpady. Dobrze, że jak ja się uczyłam nie było komórek
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
makkasia 20:22, 29 sty 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Na razie przeleciałam się po pierwszych 10 stronach i powiem Ci, że będziesz miała wyjątkowy ogród na razie "pod górkę" wygląda monumentalnie i zadziwia mnie już w tej chwili. Zdaję sobie sprawę, że włożyliście do tej pory niesamowicie dużo wysiłku aby zbudować (kurcze dla mnie to jest) amfiteatr - niesamowita konstrukcja. Jestem baaardzo ciekawa jak będzie wygladał kiedy się zadrzewi, zakrzewi, zakwieci, zatrawi będzie to najpiękniejszy amfiteatr na świecie
będę częstym gościem a teraz układaj sobie wszystko w główce bo czasu niedużo zostało ...wiosna tuż, tuż
____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Fuksja 20:26, 29 sty 2015


Dołączył: 01 lip 2013
Posty: 393
Witam. Jak zobaczyłam zdjecia Twego ogrodu to najpierw myslałam, że pokazujesz zdjęcia z Grecji, amfiteatr. Jak dotarło do mnie, że to Twój ogród, to szybko pokazałam mężowi i podziwialiśmy efekt. Dla nas "bomba"! Klimaty na pewno śródziemnomorskie, jeśli on słoneczny to sadziłabym tam lawendę......................Ale to ja, jestem ciekawa co wymyśli nasza Danusia, bardzo ciekawa!!! Na pewno to będzie nie tuzinkowy ogród.
____________________
pozdrawiam,Ania
Iwk4 20:34, 29 sty 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
O nartach się nie wypowiem - nigdy ich na nogach nie miałam. Ale urlopu życzę udanego. Do wiosny trzeba jakoś spędzić miło czas.
U mnie dziś w południe wyszło słoneczko i stopiło co nieco, odkrywając kawałkami trawkę.
____________________
Ogródek Iwony II
yolka 20:40, 29 sty 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Iwk4 napisał(a)
O nartach się nie wypowiem - nigdy ich na nogach nie miałam. Ale urlopu życzę udanego. Do wiosny trzeba jakoś spędzić miło czas.
U mnie dziś w południe wyszło słoneczko i stopiło co nieco, odkrywając kawałkami trawkę.

Oj nic straconego, Ja narty załozyłam grubo po 40. Wprawdzie zaczęłam od upadku na d... po tym jak usiadłam na talerzyk - nikt mi nie powiedział że lina mocujaca talerzyk jest rozciągliwa jak z gumy, ale potem było juz tylko lepiej . Iwonka narty na nogi i hopla....
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Kacha123 20:50, 29 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
makkasia napisał(a)
Na razie przeleciałam się po pierwszych 10 stronach i powiem Ci, że będziesz miała wyjątkowy ogród na razie "pod górkę" wygląda monumentalnie i zadziwia mnie już w tej chwili. Zdaję sobie sprawę, że włożyliście do tej pory niesamowicie dużo wysiłku aby zbudować (kurcze dla mnie to jest) amfiteatr - niesamowita konstrukcja. Jestem baaardzo ciekawa jak będzie wygladał kiedy się zadrzewi, zakrzewi, zakwieci, zatrawi będzie to najpiękniejszy amfiteatr na świecie
będę częstym gościem a teraz układaj sobie wszystko w główce bo czasu niedużo zostało ...wiosna tuż, tuż


Dziękuję Kasiu za odwiedziny. Korzystam z wolnego czasu przed sezonem, zwiedzam ogrody innych i cieszę oko pięknymi aranżacjami roślinnymi.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 21:09, 29 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Fuksja napisał(a)
Witam. Jak zobaczyłam zdjecia Twego ogrodu to najpierw myslałam, że pokazujesz zdjęcia z Grecji, amfiteatr. Jak dotarło do mnie, że to Twój ogród, to szybko pokazałam mężowi i podziwialiśmy efekt. Dla nas "bomba"! Klimaty na pewno śródziemnomorskie, jeśli on słoneczny to sadziłabym tam lawendę......................Ale to ja, jestem ciekawa co wymyśli nasza Danusia, bardzo ciekawa!!! Na pewno to będzie nie tuzinkowy ogród.


Aniu dziękuję za miłe słowa. Ogród mamy bardzo słoneczny, aż za. Cieszę się, że się podoba i zapraszam do oglądania. Co do projektu Danusi, to skręca mnie z ciekawości co wymyśli! Pozdrawiam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies