Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod górkę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod górkę...

Agania 20:42, 28 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kacha123 napisał(a)
Beskid Żywiecki - Zwardoń, ew. Istebna.

Znam tylko Szczyrk i Korbielów, opisz jaki wyciąg i trasa, z całą rodzinką wypadacie na nartusie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kacha123 20:50, 28 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Zwardoń - Mały Rachowiec ok.900m
Istebna - Zagroń ok.800m + fajny park wodny

Jadę z mężem i synami, ale ja po 2 operacjach nogi to bardziej jako "wątpliwa" ozdoba stoku
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Agania 20:59, 28 sty 2015


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Kacha123 napisał(a)
Zwardoń - Mały Rachowiec ok.900m
Istebna - Zagroń ok.800m + fajny park wodny

Jadę z mężem i synami, ale ja po 2 operacjach nogi to bardziej jako "wątpliwa" ozdoba stoku


To już pisałam Ewie z piaskownicy na zakręcie, i Tobie powtórzę nie nadwyrężaj się...ale fajnie będzie w końcu ferie i agua to będzie miód nie tylko na kolanka
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzata_s 21:56, 28 sty 2015


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Witam się z Tobą u Ciebie.
Masz wyjątkowy ogród, będzie się wyróżniał na tle innych zobaczysz. Jego kształt jest inspirujący, szefowa na pewno nie zawiedzie.
Ja również postaram się wcisnąć gdzieś do kolejki oglądających i będę się przypatrywać Twoim poczynaniom.
Co do wyjazdu no to śnieg u nas jest, w Zwardoniu również więc tylko szaleć. A jakby coś się stało na stoku, to tylko napiszę że GOPRowcy całkiem przystojni są, a do tego fachowej pomocy udzielą, więc nic tylko cieszyć się życiem.

P.S. Przesyłam link do ogrodu na zboczu, który uwielbiam (bo są w nim klony takie zboczenie małe mam), popatrzeć na ładne obrazki zawsze można.
http://www.houzz.com/projects/509744/asian-inspired-contemporary-garden

No kończę, bo się rozgadałam. Macham.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Kacha123 22:05, 28 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Gosia zapraszam do zaglądania i rozgadywania. Ogród z linku super! Śmiało możesz wrzucać takie linki u mnie.
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Kacha123 15:48, 29 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Moja "wiosenna" kicia wszędobylska!

____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Mala_Mi 16:04, 29 sty 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
A ja w Zwardoniu uczyłam się jeździć na nartach .. pierwsze kroki.... oj dawno to było... chyba 82. Narty miałam pożyczane na 190cm, buty 3 numery za duże i spodnie dżinsy Ale z Rachowca zjeżdżałam.. a jak nie udało się pożyczyć tych za dużych.. to pożyczyłam biegówki (na których nigdy nie jeździłam) i też pojechałam na Wielkiego Rachowca.... do połowy zjechałam na nogach, a od połowy na dupie kończąc w lesie.. byłam fioletowa od siniaków. Wzdłuż trasy na Mały już na nogach. Rachowiec zapamiętam na pewno Mam nadzieję, że nazw nie pomieszałam, ale to było tak dawno temu. Był jeszcze koło Zwardonia inny wyciąg, taki krótki.. nie potrafiłam złapać talerzyka, a kolejka chciała mnie zlinczować a obsługa wyrzucić z wyciągu
Mimo wszytko miło wspominam tydzień w Zwardoniu... pomimo problemów załapałam bakcyla I nigdy więcej tam już nie byłam
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kacha123 16:10, 29 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Zwardoń teraz przeżywa "renesans", bo jest nowy inwestor na Rachowcu. Jest szansa, że będzie fajnie bo gość ma "łeb". Już się buduje karczma, ma powstać zaplecze noclegowe itd. Mnie ze Zwardonia wywieźli na ortopedię - chciałam być szybsza na stoku od mojego M. Chęci były, talentu zabrakło
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
szemusia 18:26, 29 sty 2015


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 3505
Wiosenno - okienne widoki - przepiękne. Mina kici - bezcenna
____________________
Beata - Prawie jak ogród;)
gierczusia 18:52, 29 sty 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A ja marna narciarka , ale nigdy w Zwardoniu nie byłam..natomiast moja koleżanka jeździ do Istebnej do jakiegoś podobno super malutkigo pensjonatu .;u lawendowej wiedżmy..tak jakoś..muszę teź tam kiedyś zajechać

Poczytałam o ortopedii i rozumię ,że jednak większość czasu będzie moczenie ciałka .. Suuuper a o tych narzędziach to juz nawet nie wspomnę .. Fantastiko .. Angielska jakość jest the best

Buziole
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies