Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Gardenia - luty 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Gardenia - luty 2015

Loosiuu 23:21, 28 lut 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Ja niestety nie dotarłem dzisiaj na czas W Poznaniu byłem po godzinie 14 dopiero Żałuję, że nie dałem rady się spotkać i przepraszam.

Magnolia z tego co pamiętam była 'Genie', bo też zwróciłem na nią uwagę, ale w czwartek miała zdecydowanie mniej rozwinięte kwiaty.
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
zabaewa 23:22, 28 lut 2015


Dołączył: 15 sty 2013
Posty: 1056
ana_art napisał(a)
ja bym obstawiała biskupi, piękna!


Jak dla mnie to jest burgund

A za chwilę cały net oszaleje na punkcie koloru tej magnolii - może przebijemy tę nieszczęsną niebiesko-czarną sukienkę, co ?
____________________
zabaewa Ogród zabaewy i nie tylko
wiunia 23:28, 28 lut 2015


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Magnolia jest cudna i rzeczywiście wygląda jakby kwiaty były sztuczne, ten intensywny kolor jest piękny
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
Sebek 23:33, 28 lut 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
zabaewa napisał(a)


Jak dla mnie to jest burgund

A za chwilę cały net oszaleje na punkcie koloru tej magnolii - może przebijemy tę nieszczęsną niebiesko-czarną sukienkę, co ?


A to jest hit Ja widziałem biało złotą
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardener27 23:39, 28 lut 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
zabaewa napisał(a)


Kucam sobie


Tak też właśnie podejrzewałem ale nie byłem pewien
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Margarete 00:52, 01 mar 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Magnolia genia cudna.....podobała mi sie juz w ubiegłym roku u nas w Traczu w Łodzi ale jak z każdą nowością bywa.........była droga jak nie wiem, więc cena mi sie jej nie podobała.....licze że w tym roku albo za rok cena "znormalnieje".....i sobie taka sprawięTo moje marzenie, o ile pamietam to chyba Agania kupiła własnie taką tamtej wiosny, trzeba jej podpytac jak sie sprawuje.

Zdjęcia Ogrodwiskowiczów i Ogrodowiskowiczek sympatyczne ale mało......
Szkoda że nie znam wszystkich osobiscie, chociaz wątki i nicki kojarzę
Dajcie jeszcze troche fotek z samej wystawy no i z naszego towarzystwa tez poprosze.
Żałuje ze nie mogłam dojechać.....
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Madzenka 09:06, 01 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
alinak napisał(a)
Ania to zależy na co za mała .jeśli na uprawę warzyw to na pewno za mała ,ale jesli do robienia rozsady i sadzonkowania ..wystarczy


Właśnie coś takiego mi się marzy- szklarnia na rozsady jak u Monty Don
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 09:10, 01 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Loosiuu napisał(a)
Ja niestety nie dotarłem dzisiaj na czas W Poznaniu byłem po godzinie 14 dopiero Żałuję, że nie dałem rady się spotkać i przepraszam.

Magnolia z tego co pamiętam była 'Genie', bo też zwróciłem na nią uwagę, ale w czwartek miała zdecydowanie mniej rozwinięte kwiaty.


Czy byłeś na rozstrzygnięciu konkursu dla projktantów? Masz moze zdjecia? Bo ja przegapiłam...



Ps. Platany rozpięte na bambusach zawłasnęły mym sercem......

Chyba tak naorawdę po to pojechałam aby zobaczyć drzewa. Alpen's Globe też były ale szlachetne platany to jest to !
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
makkasia 10:22, 01 mar 2015


Dołączył: 22 sie 2013
Posty: 7877
Wróciłam baaardzo późno strasznie zmęczona ale pełna wrażeń.
Poznałam wielu Ogrodowiczan osobiście ale nie nagadałam się w ogóle Zobaczyć wszystko a równocześnie porozmawiać to jest niemożliwe
Dziękuję Sebkowi, za pomoc w pierwszych krokach zrobionych na Gardenii bo bez niego zapewne bym się pogubiła, Marzence i Gabisi, i Sebie również dziękuję za miłe towarzystwo podczas zwiedzania wystawy .
Gardenia przeszłe moje oczekiwania ...wystawy szkółkarzy, dekoratorskie, donice, maszyny i narzędzia WOW teraz wejścia do ogrodniczego u siebie tylko pogłębi poczucie niedosytu. Jedyny minus to kiermasz ...a sprzedawanie na nim cebul tulipanów, narcyzów to szczyt nieprofesjonalizmu i naciąganie ludzi
Oczywiście obiecałam sobie, że nic nie kupię ...ale ciemierniki, które wykupiłam Marzence sprzed nosa były warte grzechu. Do pociągu wsiadałam obładowana siatami bo jeszcze dokupiłam jeszcze wypasione Carexy evergold

Seba i ja w lustrzanym odbiciu.

ponadczasowe zestawienie


Tutaj nasze ulubienice ale maleńkie


zawsze robią wrazenie




kiermasz






____________________
Makowo na Kociewiu + wizytówka-Makowo na Kociewiu
Madzenka 10:23, 01 mar 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wybaczcie jakosc zdjęć bo robione komórką ale myśle, ze warto pokazac kilka ciekawostek
Miniturowy tararak, wyglądający jak trawka wielkanocna. Zachorowaliśmy nagiego z Gabi, zwłaszcza że idelany do naszych podmokłych ogrodów


I rózne gatunki tataraku i trawek - te najmniejsze szare to miskant Morning Light prosto z inkubatora in vitro



____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies