Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Spotkanie Gardenia - luty 2015

Pokaż wątki Pokaż posty

Spotkanie Gardenia - luty 2015

Sebek 15:27, 01 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Trochę donic dla Any - na pewno się w nich zakochasz jak my wszyscy Bo jak nie kochać diamentów?







Wielkie stożki z ostrokrzewów



____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Mysza 15:34, 01 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
O rany, trochę mnie ominęło
Za rok nadrobię

Kochani dziękuję za zdjęcia, które wstawiacie
Można nacieszyć choć troszkę oczy
____________________
Gosia
Sebek 15:36, 01 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ocena organoleptyczna węża ogrodowego



Ale jak to wszystkie sprzedane?



Na koniec ciemierniki po raz kolejny





Jeszcze raz dziękuję za przemiłe spotkanie Choć jak zwykle czuję niedosyt, że nie udało mi się pogadać we wszystkimi... Jednak na pewno będą kolejne spotkania - a przynajmniej na to liczę Pozdrawiam i miłej niedzieli wszystkim

____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
gierczusia 15:42, 01 mar 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
A ja się gapczę i gapczę
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
baraga1904 15:44, 01 mar 2015


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...gapczymy się razem



Napia 17:14, 01 mar 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Chciałam bardzo podziękować za spotkanie i cieszę się, że miałam okazję poznać kilka osób z forum
Zdjęć niestety nie mam.
W tym roku, mam wrażenie, tragi były znacznie ciekawsze niż w ubiegłym roku. Zwracały uwagę wielkie drzewa, bardzo podobały mi się te, które były rozpięte na bambusach, mnóstwo bukszpanów, ciemierników i pokazywane już tutaj magnolie koloru bordo lub burgund.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gabriela 17:26, 01 mar 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Sebek napisał(a)
Trochę donic dla Any - na pewno się w nich zakochasz jak my wszyscy Bo jak nie kochać diamentów?










Czyli styl "glamour" w ogrodnictwie się wybija.
A ozdoby bożonarodzeniowe to były trendy już na przyszły rok, czy po prostu trzeba było to jakoś sprzedać, żeby nie zalegało magazynów?
Ciemierniki rzeczywiście przepiękne, magnolie też.
Szkoda, że te targi nie odbywają sie też w maju, czerwcu, byłoby atrakcyjniej roślinnie.
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Marii 17:42, 01 mar 2015


Dołączył: 31 gru 2014
Posty: 4
Potwierdzam, że targi Gardeni są niesamowite. Ta różnorodność stoisk powalająca. Niestety i mnie brakło kul bukszpanowych. Jakież było moje i męża zdziwienie gdy na stoisku holendarskim, gdzie wystawiono tę niesamowitą kompozycję z kul bukszpanowych o godzinie 9.15 czyli kwadrans po otwarciu hali już nie było ani jednego bukszpanu! Za to udało nam się kupić kilka raytasków, w tym kilkanaście sadzonek trawy konwalijnika japońskiego 'Niger, Warto też było poczekać i pokręcić się przy stoiskach z ekspozycjami, które po południu robiły wyprzedaż. Tam też można było poszaleć!!! Pozdrawiam wszystkich, którzy dotarli na targi i zaszaleli. A teraz możemy już tylko wypatrywać wiosny!!!
lojalna_ 17:47, 01 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Marii czytałam jak Marzenka pisała ze te holenderskie peknosci nie sa klienta indywidualnego ..... Niestety



Swietna relacja edit
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Sebek 17:49, 01 mar 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gabriela napisał(a)


Czyli styl "glamour" w ogrodnictwie się wybija.
A ozdoby bożonarodzeniowe to były trendy już na przyszły rok, czy po prostu trzeba było to jakoś sprzedać, żeby nie zalegało magazynów?
Ciemierniki rzeczywiście przepiękne, magnolie też.
Szkoda, że te targi nie odbywają sie też w maju, czerwcu, byłoby atrakcyjniej roślinnie.


Gabrysiu - raczej to drugie. Potwierdziły to sprzedawane cebulki tulipanów i narcyzów...
Choć te pokazane bombki były małymi dziełami sztuki i tu chyba trendy nie obowiązują
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies