Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

monteverde 20:18, 20 sty 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj na Ogrodowisku już od pierwszych zdjęć widać ogrodowiskowe inspiracje tzn., że podpatrujesz już nas jakiś czas ładnie to wygląda będę też podpatrywać pozdrawiam
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gabriela 20:20, 20 sty 2015


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
roma2 napisał(a)
Takie miałam, ale z bólem serca wywaliłam. Kwitły pięknie, ale już w lipcu chorowały. Ponieważ ja nie chemiczna, to moje wysiłki w ratowaniu spełzły na niczym. Bo zapomniałam dodać (gdyby ktoś chciał mnie zrugać tak od razu), ze walczyłam o nie dwa lata, ale my na przedziałce jak mówimy raptem raz na dwa tygodnie, to kiepsko z ogarnięciem. Małż pracuje na nasze marzenia 300 km od domu (buuu), a ja choćbym chciała to 40 km piechty nie dam rady.


Och, posadziłam kilka lat temu całą alejkę z nich i nie przeżył ani jeden. Te głogi Paul's Scarlet są dla mnie sentymentalne, bo cała ulica tam gdzie mieszkałam kiedyś, była nimi obsadzona i zaglądały pięknie do okien na piętrze. I nigdy nie chorowały i dalej rosną zdrowo. Nie wiem, co jest nie tak z nowymi egzemplarzami.
Twoje były piękne i te kwiaty, strasznie żal.

Obserwuję na zdjęciach, jak rabaty powoli zaczynają sie zapełniać, chociaż jeszcze nie przeszłam na drugą stronę....
____________________
Ogród w budowie nieustającej
roma2 20:32, 20 sty 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Na ulicy w Opolu, gdzie mieszkam, też dużo ich. I stąd pomysł na to by je mieć u siebie. Niestety od dwóch lat obserwuję, że coraz gorzej z nimi. Kwitną pięknie, ale zaraz potem wyglądają na umierające. Dzwoniłam do "głównego ogrodnika miejskiego". Jakoś się tym nie przejął. I tak dogorywają.
____________________
Komendówka
roma2 21:20, 20 sty 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Zakwitła liatro-sosenka
____________________
Komendówka
roma2 21:29, 20 sty 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
i Flipa uszy


____________________
Komendówka
Nallar 21:36, 20 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
roma2 napisał(a)
i Flipa uszy


Ale gacuś....Ciekawe czy przychodzi na komendę (przepraszam)
Sosenka z liatrową nóżką....tego jeszcze nie widziałam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
roma2 21:55, 20 sty 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
A co ty. Nie przychodzi na żadną komendę. ( Mimo nazwiska jakie nosi-my).
Adoptowany cudny gamoniek musi się jeszcze wszystkiego uczyć. Ale pojętna bestia jest. Więc będzie ok.
Poszukiwacz szczęścia...



A nawet dwa Nie licząc mojej córki...


____________________
Komendówka
Karol99 22:08, 20 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
roma2 napisał(a)
Takie miałam, ale z bólem serca wywaliłam. Kwitły pięknie, ale już w lipcu chorowały. Ponieważ ja nie chemiczna, to moje wysiłki w ratowaniu spełzły na niczym. Bo zapomniałam dodać (gdyby ktoś chciał mnie zrugać tak od razu), ze walczyłam o nie dwa lata, ale my na przedziałce jak mówimy raptem raz na dwa tygodnie, to kiepsko z ogarnięciem. Małż pracuje na nasze marzenia 300 km od domu (buuu), a ja choćbym chciała to 40 km piechty nie dam rady.


a ja mam dwa 5-cio letnie i piękne, zdrowiutkie, może to zależy od miejsca.. szkolki, sam nie wiem.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
roma2 22:15, 20 sty 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Ja zielona ogrodniczka tym bardziej nie wiem. Cieszę się, że u kogoś są zdrowe. Bo to piękne drzewka są

____________________
Komendówka
Kasiek 22:21, 20 sty 2015


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Witaj I ja mam do tych drzew ogromny sentyment, bardzo ale to bardzo je lubie...
Adopcyjna milosc cudowna, gratuluje wyboru
Bede do Ciebie zagladac, ciekawie sie zapowiada i...bede odwiedzac te ukochane uchole
____________________
Bawarka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies