Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Komendówka

Pokaż wątki Pokaż posty

Komendówka

roma2 19:09, 16 lut 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Nallar napisał(a)
Roma zapomniała loginu i hasła


No, aż tak źle ze mną nie jest. Prozaicznie brakuje mi czasu. Wychodzę z domu o 6, a wracam ok. 19. Nie mam co pokazać, bo zdjęcia przepadły po "padnięciu" komputera. A tak naprawdę, to nie mam głowy do planowania. W piątek montowali nam oczyszczalnie, a ja sprawdzałam jak długie macki ma koniczyna. Dłuuuugie. Dziękuję dziewczyny, że zaglądacie. Zrobię za dwa tygodnie zdjęcia z planowanego przedogródka. I już się bójcie, bo tam dekielek na dekielku, poganiany jakimś kominkiem oczyszczalnościowym. Mąż nie widzi problemu (aaa tam, coś posadzisz!!!!), a ja i owszem. Będę czekała na Waszą pomoc. Całuski.
____________________
Komendówka
MirellaB 20:04, 16 lut 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Oj ja też tak mam od oczyszczalni i też słyszałam, że się coś posadzi. Tak szpeci, ale cóż musiałam się z tym pogodzić i polubić. Ale chętnie bym to jakoś z głową zakryła. Oj będzie u Ciebie ciekawie, może też skorzystam z rad
Pozdrawiam i czekam na zdjęcia
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
zbigniew_gazda 21:24, 16 lut 2015


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Zaglądnąłem na Komendówkę i wszystko przeczytałem. Powodzenia Roma.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
bartek_luberda 22:25, 21 lut 2015


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
O kolejna ogrodniczka z moich regionów Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogródeczek
roma2 19:44, 26 lut 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Uff. Chyba mogę odwołać alarm zdrowotny. Od przyszłego tygodnia będę miała więcej czasu na buszowanie u Was (cichaczem zaglądam, ale nie piszę, bo same czarne myśli miałam w głowie i nawet próbowałam pisać, tylko same ponuractwa mi wychodziły - nie wysyłałam, kasowałam cichutko). Jestem pełna nadziei i oczekiwania na wiosnę.
Mój cudownie upstrzony dekielkami tudzież kominkami (ooo, czyżby tylko jeden kominek, miałam wrażenie, że ich tam jest dużo więcej, co z ulga hi hi) przedogródek, będzie czekał na pomysły do przyszłego roku.



Zdałam sobie sprawę, że tyle prac budowlanych tam ma być wykonanych, że zrobię jak Scarlett O'Hara i pomyślę o tym "jutro". W tym roku pójdą w ruch nawozy zielone. Nie będę się zamęczać, że poniszczą posadzone rośliny, a i przyszłym mieszkańcom roślinnym zapewnię lepsze życie, bo w lepszej ziemi.
To kolejny wpływ Ogrodowiska.
Czy ja już dziękowałam za wszystkie mądrości ogrodowe i ogromną życzliwość Wam Wszystkim?
DZIĘKUJĘ
____________________
Komendówka
lojalna_ 17:35, 01 mar 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Wiecej spokoju Ci zycze zdrowia dla taty ...... Ogrod moze poczekac przeciez zimno jeszcze
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
MirellaB 19:03, 01 mar 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Jestem, odwiedzam, pamiętam
Jestem ciekawa jak to u Ciebie będzie.
A wiesz, że chyba przygarnę kolejnego bezdomnego psa.
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
roma2 19:59, 03 mar 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Jolu dziękuję za odwiedziny i niezwykle miłe życzenia. Pospacerowałam u Ciebie. I pieso cudny!

Mirella to super. Masz ode mnie ogromniastego buziaka.
____________________
Komendówka
Karol99 20:03, 03 mar 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
A jak tam, wiosna u Ciebie przyszła?
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
roma2 20:12, 03 mar 2015


Dołączył: 28 sie 2014
Posty: 2976
Byliśmy w niedzielę na działce. Pogoda była piękna (nie to co dziś). Cięłam winorośl i pęcherznice. Hortensje zostawiłam, bo u mnie tzw. wygwizdów. Już podłaziłam do jednej z sekatorem, ale jakoś się powstrzymałam. W zamian za to wyplewiłam w malinach. Męża zawiesił budkę lęgową na jedynym dużym drzewie na działce.



Musiało nieźle wiać, bo połamało suche gałęzie klona.

Wychodzą krokusy



Ale ciągle szaro-buro.



____________________
Komendówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies