Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Bogdzia 10:38, 28 paź 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Iwk4 napisał(a)
Nie lubię zmiany czasu. Ciągle człowiek musi się przestawiać. Ale spać rano lubię.
Madżenko, macham z rana


A ja lubię , dla mnie to naturalne ze trzeba dostosowac sie do tego jak zmienia sie długosc dnia a godzina wczesniejszego wstawania czy dłuższego spania nie dezorganizuje zycia bo tak samo jest jeśli się któregos dnia pójdzie spac o godzinę wczesniej lub później.Ja jestem za zmienianiem czasu.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Jamroczek 10:44, 28 paź 2016

Dołączył: 16 lut 2016
Posty: 116
Madzenka napisał(a)
My tu gadu gadu a jakieś foty wypadałoby zapodać

Zmaian dekoracji w donicach. jedna była pomarańczowa, druga bordowa, denerwowało mnie to


Witaj Madżenko powiedz mi proszę co za drzewka kolumnowe z tyłu na rabatce? Czy to ambrowce kolumnowe?
Dziękuję i pozdrawiam Asia

PS. kolor chryzantem piekny, coraz bardziej upewniam się, że nasycone kolory w ogrodzie to jest moja bajka
jolanka 11:59, 28 paź 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Madzenka napisał(a)


No co ty, śpimy dłużej. Nie ciepię wstawać w środku nocy a czy czas jesienny, czy letni i tak w ciemniściach wracam do domu z pracy


A nawet jak nie spimy to lezymy I to lubię
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Pszczelarnia 12:01, 28 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Bogdzia napisał(a)


A ja lubię , dla mnie to naturalne ze trzeba dostosowac sie do tego jak zmienia sie długosc dnia a godzina wczesniejszego wstawania czy dłuższego spania nie dezorganizuje zycia bo tak samo jest jeśli się któregos dnia pójdzie spac o godzinę wczesniej lub później.Ja jestem za zmienianiem czasu.


Tylko jakoś mój żołądek reaguje na zmianę czasu. Nie da się oszukać.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kasja83 12:07, 28 paź 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Madzenka napisał(a)


To jestesmy dwie

Niedźwiadki zimowe...

Marzenka fajna jesień u Ciebie.A donice fajny akcent kolorystyczny-takie mocne uderzenie.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Margarete 16:03, 28 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
No to jestem na bieżaco..ufff, ale sie działo...ale czytania było...

Zakupy różane posadzone - ok, przesadzanie róż sie udało (mnie to czeka jutro !!), do montany mnie coraz bardziej przekonujesz i nie wybaczę ci jak wyrzucisz kostrzewy...one takie dorodne u ciebie i te foty róż w szarobłękitnej chmurce...pamiętasz jaki zachwyt budziły u wszystkich....nie do podrobienia...dlaczego ci tam nie pasują? są cudne u ciebie własnie - moje brzydkie niektóre ale twoje - miodzio

Ciesze sie razem z Toba z przebarwień ambrowca - wiem że czekałaś na to
Ja też wraz z poczatkiem prawdziwej jesieni wzięłąm sie za bary z jesienna deprechą za pomoca fitnessu i biegam 2 razy w tygodniu - widze efekty- endorfiny sie wydzielaja...i juz mi lepiej dlatego rozumiemtwoje jogowe zamiłowania

Poza ambrowcem i lekko żółknacymi trawami to ja u ciebie jesieni jeszcze nie widze
Poza tym ogród jak zwykle cudowny
Buziaki!
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Margarete 16:03, 28 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
A jeszcze zapomniałam pochwalic zestawu kolorów ciemnego grafitu donic z tą ciemną fuksją chryzantemek - super wyszło
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
nicol21 17:13, 28 paź 2016


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10371
Przeglądam i podziwiam ten Wasz piękny ogród...a jednocześnie zastanawiam się czy jakaś roślina może czuć się u Ciebie pewnie - tzn. że jej nie powiesz out? Zaryzykowałabym tylko bukszpany...
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
tulucy 17:51, 28 paź 2016


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12912
Po wpisach Marzenki u Jagody nie byłabym pewna nawet buksów
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Madzenka 19:01, 28 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Tulucy bukszpany i trawy będą zawsze, ale reszta kto wie? Natomiast bukszoany nie moga byc dotykane orzez jakiekolwiek inne rosliny, czy trawy, hosty ,hortensje czy roze od razu w kulkach robia się dziury. Dlatego myśle o wymianie bukszpanów pod incrediball na rozplenice hammeln. Tak jak to jest u Jagody.

Nicole bukszpany za ich wyglad w srodku zimy i wczesna wiosna będ zawsze, chyba ze je zaraz trafi!

Margaret ja jesien szukam u siebie w ogrodzie co weekend i powiem ci ,z e wkoło zdecyowanie więcej niz u mńie. Nie wim z czego to wynika, pewnie z mokrego podłoża i mocno nasłonecznionego ogrodu

Kasja szkoda tylko,z e tych donic na codzień nie ogladam. Ciesza tylko te, ktore przy drzwiach wejściowych stoją i widze je w świetle lamp

Pszczelarnia - jak to żołądek w nocy wola jesc?

Jolanka ja tez moge nawet leżec, byleby budzik nie dzownił w srodku nocy

Jamroczek - to ambrowce slender shilouette , widac dwa bo trzeci zamierał i musiałam go urąbać. Wiosna trzeba kupic nowy egzemplarz

Bogdziu ja tez lubie zmiane czasu, ktora odpowiada mojemu naturalnemu rytmowi życiowemu

Anima ja jutro wsadze do doniczki, dasz rade odbrać w poniedziałek?

Nawigatorka a jak ciemno to nie chcą spać jeszcze o poranku? bo mojej nie mogłam nigdy dobudzić zimą

Iwonka - wiekszośc ludzi nie lubi zmian, ja uwielbiam

Basikullum - ferie? Kartoffelnferien ? Zazdroszczę!

Sebek - niestey dodatkowej godziny nie będzie...

Anda - lece objrzeć

Magda 70 - pokazałas foty ! Bo ja tęsknie za Twoim ogrodem!


____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies