Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Pokaż wątki Pokaż posty

Madżenie ogrodnika cz. aktualna

Madzenka 15:41, 30 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Anada mam jeszcze jedna donice z bukszpanem, bluszczem i cyklamenami. Ale cyklamen musi byc wymieniony na dwa mniejsze. Steskniłam sie za bielą ale ja mam tak zawsze pod koniec sezonu i czekam na zimę

Leon60 jak patrze na okoliczne kolory to dochodzę do wniosku ze u mnie jakis mikroklimat.....

Asiak chryzantemy z Biedry w super cenie


Kuba wypad na giełde chyba na poczatku grudnia ?

Kacha u mnie dzisiaj było piekne słoneczko ale lisci n staraniu tyle, ze nawet fotek nei chciało mi sie robić. Mam nadzieje, ze jeszcze bedzie ciepło i deszczowo aby wszystkie rosliny sadozne jesienią zdązyły sie ukorzenić

Mixtoorka ja tez wole liscie ale nie w moim ogrodize. Chociaz wczoraj po zbieraniu drewana wszystko sie fajnie zamiatało

Ren u mnie najpierw narty a potem święta
nie będe miała czasu patrzeć i sie denerować zywopłotem bo juz go do wiosny nie niemal nie bede oglądała, ciemność nadchodzi...


Iwonko pewnie sporo towaru po swiecie zostanie, ale trzeba myslec o roslinach niewrażliwych na mrozy. Najchętniej to bym juz ciemierniki kupiła

Sebek ja juz czekam na wiązanie traw, wycinanie wszytskich bylin i łyse drzewa bez lisci

____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
an_tre 16:27, 30 paź 2016


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Madzenka napisał(a)
Przed wejściem do domu zmiana dekoracji. Stęskniłam sie za bielą i zielenią




Biało, czysto i elegancko
Wpadłam tu żeby podpatrzeć twoje pomysłowe aranżacje
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
bleebla 16:31, 30 paź 2016


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Madzenka napisał(a)


Bleebla - na jaki kolor chcesz olejowac? Szary świetnie przykrył kasztanowy,mchyba ze chcesz użyć jasniejszy ? Wtedy trzeba dokładnie zedrzeć stary kolor



Dzisiaj poszła pierwsza warstwa. Wybraliśmy specjalnie trochę ciemniejszy kolor, żeby zakrył stary kasztan. Wyszło w miarę ok. Tylko przez to, że taras dawno nie był olejowany, to bardzo dużo wciągnął praparatu. Coś mi się wydaje, że trzeba będzie położyć 3 warstwy, żeby było dobrze.
____________________
Aga - Mała eLeczka
jolanka 16:39, 30 paź 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
Marzenko, zobaczyłam jak wyglądają obwódki 2 metrowe. Robię rabatę i teraz widzę, ze zaplanowałam trochę za wąskie
Biała dynia przepiękna
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
mmm84 18:33, 30 paź 2016

Dołączył: 11 paź 2016
Posty: 35
Madzenko, aż tyle zdjęć się nie spodziewałam. Dziękuję Ci bardzo, jesteś wielka. Bardzo mi się podoba i bardzo mi miło, że pamiętałas i poświęciłas mi trochę cennego czasu. Teraz juz wiem o co chodziło z tym L.
Tam te jest runianka? A te bordowe kule to co to?
Madzenka napisał(a)
Obiecany kwadrat dla MMM - kwadrat ma 4x4 m a w jeden bok wkomponowany jest mniejszy kwadrat (2x2) z obwódką bukszpanową i wiśnią umbraculifera

Na tle akcji drewno....



W oczekiwaniu aż hakone podrośnie i pożre bukszpany




abiko 18:38, 30 paź 2016


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Buksy w hakone piękne, lubię ten Twój kawałek ogrodu
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
mmm84 18:39, 30 paź 2016

Dołączył: 11 paź 2016
Posty: 35
Najchetniej zacytowalabym wszystkie zdjęcia, bo każde mi się bardzo podoba. Tr3qwy u Ciebie wymiatają, te na ostatnim zdjęciu to ml czy gracki, ile one moja wysokisci i dlugo je masz?


m
Madzenka napisał(a)
Graby wybarwiają sie na żółto

Basilikum 18:47, 30 paź 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Mazenko pieknie jeslien u Ciebie ak malowana
biel w donicy tez i sie podoba
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Makao_J 19:01, 30 paź 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Piękne widoki u Ciebie. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
inka74 20:28, 30 paź 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Marzenko - nie będę orginalna bo większość mnie uprzedziła w zachwytach. O każdej porze roku w twoim ogrodzie jest pięknie i co oglądać. Po cichu stałe goszczę u ciebie i ograniczam nabijanie stron .

Ale dziś przyszłam z prośbą. Przyszłam podpytać cię o Burgundy Iceberg. Zamówiłam ją niedawno i po przyjściu trochę się zdziwiłam, że ona takie grube ma pędy. Patrząc na zdjęcia i opisy to wyobrażałam sobie ją jako delikatną a cienką a tu pęd grubości na palec jak u wysokiej angielki. Czy mogłabyś przy okazji cyknąć zdjęcie swojej jaką ma formę cały krzak? Zastanawiam się czy ja jakiejś innej odmiany nie dostałam...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies