Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje maleństwo.

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje maleństwo.

Gocha 14:27, 25 sty 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu wpadłam i ja do Ciebie. Masz naprawdę ładnie i przytulnie na tej działeczce. I masz jeszcze sporo miejsca na wszelakie chciejstwa roślinne. Zaznaczam i będę zaglądać. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Pola 14:31, 25 sty 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Kasiu, obejrzałam twoje miejsce na ziemi, piękne, fajnie że dołączyłaś, dużo wiedzy i w nowym sezonie będziesz dalej szaleć
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Dorota123 20:12, 25 sty 2015


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj, działeczka kolorowa i całkiem spora. Ja też ciągle latam z moimi roślinkami z jednej rabaty na drugą, ale roślinkom to nie szkodzi, podczas przesadzania przy okazji dzielę je.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
kasiapelasia 20:11, 26 sty 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 116
Dziękuję za tak miłe powitanie Właśnie mój M dowiedział się, że " mam dużo miejsca na chciejstwa " ale pięknie, że ktoś mnie poparł Bardzo się cieszę, że mogę pogadać z osobami zakręconymi na punkcie roślinek tak, jak ja Idę pooglądać Wasze ogrody.
tak odpoczywam po pracach "ziemnych_ jak mówi mój sąsiad
____________________
Moje maleństwo ***Zaczynamyodpoczatku
Aga1980 20:16, 26 sty 2015

Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 135
Całkiem fajna ta działeczka i już sporo na niej jest.Najbardziej spodobał mi sie Twój czworonóg na stole he,he. Uwielbiam psy .Ja mam owczarka niemieckiego.Ma 4 lata a jest jeszcze taki głupiutki
____________________
Aga -http://www.ogrodowisko.pl/watek/5240-pomieszanie-z-poplataniem-moze-kiedys-cos-z-tego-wyrosnie
kasiapelasia 22:01, 26 sty 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 116
Witaj Aga1980 ! Dziękuję za miłą opinię Pewnie wszystkie tutaj czekamy z utęsknieniem na wiosnę. Wkleję kilka zdjęć z mojej drobniutkiej kolekcji. Mam nadzieję, że kiedyś będą to duże okazy
____________________
Moje maleństwo ***Zaczynamyodpoczatku
kasiapelasia 22:05, 26 sty 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 116
O kurcze ! Większość bokiem ! Trzeba siępodszkolić Na końcu moja jedyna hortensja ale mam zamiar to naprawić w tym sezonie Już w sprzedaży wysyłkowej upatrzyłam kilka hortek bukietowych i kilka róż. Myślicie, że warto kupić róże z gołym korzeniem po 4 czy 5 złotych u kogoś, kto pisze, że zajmuje się uprawą róż od 20 lat, czy to za tanio, a to znaczy, że ściema ? Facet oferuje między innymi Chopina.
____________________
Moje maleństwo ***Zaczynamyodpoczatku
kasiapelasia 22:29, 26 sty 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 116
____________________
Moje maleństwo ***Zaczynamyodpoczatku
kasiapelasia 22:40, 26 sty 2015


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 116
Mam nadzieję, że tej wiosny uporządkuję trosszke ten mój bajzelek ( chociaż zeszłej myślałam, że to ostatnia przeprowadzka roślin ) i że nabierze moje ukochane miejsce tak pięknego wyglądu jak w Waszych ogrodach. Najgorsze jest to, że jak wychodzę ze szpadlem to wszystkie oczy skierowane są w moją stronę. Sąsiedzi raczej się nad jeziorem byczą, a ja się byczę po zmaganiach z zieleniną hi hi. Komentarze przyprawiają mnie o ból głowy, a brak zadowalającego efektu w ogródeczku już mnie zawstydza. W tym roku kupuję Magiczną Siłę to raz, a dwa ... bez przeróbek ani rusz, trzeba coś dosadzić czyli "wyrywamy trawniczek"
____________________
Moje maleństwo ***Zaczynamyodpoczatku
Kacha123 22:59, 26 sty 2015


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
kasiapelasia napisał(a)

tak odpoczywam po pracach "ziemnych_ jak mówi mój sąsiad


Kasiu bardzo ładniu u Ciebie i tyle pięknych roślin. A widok na zdjęciu wyżej bezcenny!
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies