Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 11:09, 17 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
No nareszcie zdecydowałam się na założenie wątku.

Mam na imię Agnieszka, jestem mamą dwóch przystojniaków, 12 letniego i rocznego łobuziaka. Od długiego czasu podczytuję niesamowite historie ogrodowe i mimo, że się nie ujawniałam, w niektórych wątkach zadomowiłam się na dobre

Jak już tytuł mojego wątku wskazuje jestem zodiakalnym bliźniakiem i w tym tkwi cały problem. Nie mogę się na nic zdecydować. Dwa lata temu skończyłam budowę domu, ale wrażeń mi mało więc postanowiłam zająć się tym co dookoła. A że pomysłów było dużo musiałam je jakoś poskładać w całość i teraz już nie wiem nic

Mam nadzieję , że znajdą się bardziej zdecydowane i konkretne forumowiczki i pomogą mi przebrnąć przez tę piękną ale cięzką przygodę z zakładaniem ogrodu....
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 11:16, 17 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Działka jest długa i wąska tzn. w najszerszym miejscu ma 30m a w najwęższym może 4m. jest długa na 120m. ogrodziliśmy jednak tylko na długości 55m od wjazdu, bo dolny klin w najwęższym miejscu jest zadrzewiony. Działka leży na stoku południowo zachodnim i ponieważ był dość spory spadek terenu nadsypaliśmy ziemi robiąc tzw 2 półki. postaram się dodać zdjęcia obrazujące teren tylko właśnie obudziło się moje maleństwo i musze zmykać. ma bardzo krótkie drzemki dzienne co uniemożliwia mi dłuższe wizyty na Ogrodowisku
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Efffa 11:24, 17 lut 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witaj Agnieszka, ja nie jestem bliźniakiem a też nie umiem się na nic zdecydować, jestem Wagą i za dużo rozmyślam, kazdy problem wazę za i przeciw- prwdziwa udręka, i tak w kółko i nic nie wychodzi i cały plany od nowa! pokażesz jakies zdjęcia? będę się inspirować!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Agi2006 15:47, 17 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Witaj Efffa. Nie było mnie jeszcze w Twoim wątku.Postaram się zajrzeć. A teraz powalczę ze zdjęciami.Może uda mi się coś wkleić.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Efffa 15:50, 17 lut 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Na zdjęciu to nogi są? bo ja ślepa jestem?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Aga1980 15:57, 17 lut 2015

Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 135
Witaj Ja też jestem zodiakalnym bliźniakiem a do tego też mam na imię Agnieszka
____________________
Aga -http://www.ogrodowisko.pl/watek/5240-pomieszanie-z-poplataniem-moze-kiedys-cos-z-tego-wyrosnie
Agi2006 15:59, 17 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Tak na zdjęciu to moje krzywe nóżki...Leżakowanie na tarasie
A teraz próba zdjęć...Widok z tarasu....


A to moje skromne nasadzenia




____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 16:01, 17 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Zero trawy....Za to musze zabrać się na początek. Ziemia jest niestety gliniasta , woda stoi, a w suche dni klepisko. To cud , że drzewka które posadziłam przeżyły.Mam kilka sosen czarnych, brzozy i ponoć jodły Koreanki choć na takie nie wyglądają.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 16:12, 17 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
A to kolejne fotki dla wyobrażenia sobie ogrodu:
Widok z tarasu na lewą stronę działki - w tle drewutnia




Zaraz za drewutnia kończy się pierwsza półka. Różnica terenu między półkami to ok.120cm.



____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 16:16, 17 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Aga1980 napisał(a)
Witaj Ja też jestem zodiakalnym bliźniakiem a do tego też mam na imię Agnieszka


Witaj siostro bliźniaczko.Twojego wątku też nie znam..... Ale zajrzę na pewno. Właśnie moje dziecko siedzi mi na kolanach . Drzemało 20 min. i nie udało mi się nic napisać o moich planach ogrodowych....

I muszę jeszcze link dodać na dole strony a to chyba nie jest najłatwiejsza rzecz na ty forum...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies