Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Gardenarium 18:09, 18 lut 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kobieto weź zrób "Cytuj" i skopiuj to co poniżej bez słów quote

Aga - Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

No i oczywiście zdanie to wklej w swoim profilu w podpisie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
jazzy 18:27, 18 lut 2015


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Agi2006 napisał(a)



Ja już bym nie wysiedziala na tyłku Ogród zapowiada się pięknie! Będę podgladac
A tak w ogóle to witam się przychodząc z rewizyta
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
waldek727 19:17, 18 lut 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Agi2006 napisał(a)
Zero trawy....Za to musze zabrać się na początek. Ziemia jest niestety gliniasta , woda stoi, a w suche dni klepisko. To cud , że drzewka które posadziłam przeżyły.Mam kilka sosen czarnych, brzozy i ponoć jodły Koreanki choć na takie nie wyglądają.

Na początek Agnieszko przygody z ogrodem: obornik, próchnica i piach.
Na glinie i w błocie jeszcze nikomu nie udało się stworzyć ogrodu marzeń.
Witam Cię na ,,Ogrodowisku" i pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
lojalna_ 07:48, 19 lut 2015


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Czesc Aga swietny domek i poczatki fajne juz wiesz w jakim idziesz kierunku znasz roslinki i swoje upodobania


Pozdrawiam
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Agi2006 11:49, 19 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
isia33 napisał(a)
Witaj. Masz piękny dom. Jak widzę takie jeszcze niezagospodarowane działki to zazdroszczę. Tego planowania i pierwszych nasadzeń. Lubiłam ten okres. Teraz mam nowe pomysły a możliwości nowych nasadzeń już się kończą. Będę kibicować. Pozdrawiam. Iwona.


Iwonko dziekuje za odwiedziny i zapraszam częściej. Z jednej strony się z Toba zgadzam, że fajne sa te początki ale z drugiej strony na dzień dzisiejszy brakuje mi podstawy do startu...tzn. w miare wyrównanej ziemi, żebym choć trawę mogła posiać. No i te murki nieszczęsne , za które ma się wziąć mąż. A on jest wiecznie pracujący więc będę musiała jeszcze poczekać...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 11:52, 19 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Kacha123 napisał(a)
Agnieszko do Twojego domu i nowoczesnego ogrodu super by wyglądały gabiony w formie murków oporowych - taka luźna sugestia...


Kacha tez myślałam o gabionach ale już mam przywiezione kamienie i murek będzie murowany ( decyzja męża, ze względu na fakt, ze on to będzie robił...ufff). A poza tym w mur oporowy ma być wpisany grill z altaną , coś jak tu:
http://www.domywstylu.pl/projekt-altanki-altanka_4-odbicie-lustrzane.php
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 11:57, 19 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
waldek727 napisał(a)

Na początek Agnieszko przygody z ogrodem: obornik, próchnica i piach.
Na glinie i w błocie jeszcze nikomu nie udało się stworzyć ogrodu marzeń.
Witam Cię na ,,Ogrodowisku" i pozdrawiam.


Witaj Waldku...Dziękuję za zainteresowanie moją gliną ;-( Najśmieszniejsze jest to, że nawieźliśmy sporo ziemi, żeby stworzyć półki na działce i zniwelować stoki i okazuje się, ze ziemia , która miała być lepsza jest tez gliniasta.... Ale może faktycznie podsypię piaskiem i przekopię.... W dołki pod wszystkie drzewa wsypałam torf...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 12:01, 19 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
lojalna_ napisał(a)
Czesc Aga swietny domek i poczatki fajne juz wiesz w jakim idziesz kierunku znasz roslinki i swoje upodobania


Pozdrawiam


halo Lojalna. oj podczytywałam Cię swego czasu i zazdrościłam tych jesiennych nasadzeń. Zainspirowałaś mnie berberysami kolumnowymi, ale jak zaczęłam zgłębiać temat to stwierdziłam, ze u mnie lepsze będą nizsze ale też bordowe. no i choiny kanadyjskie. podobno lubią cień. tak więc znalazłam dla nich miejsce po stronie północnej przy domu, gdzie będzie drugo taras drewniany. Tylko nie wiem, czy już nie za dużo tych gatunków. piszesz, ze wiem w jakim kierunku ide.... Serio? Ja ciągle nic nie wiem!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 12:05, 19 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Dlatego wracając do moich planów... może ktoś inaczej widziałby to miejsce.. . może zamiast berberysów róże okrywowe...? Zaznaczam, że mam mało czasu wolnego i wolałabym ogród mniej wymagający.
Jest tak:


A planuję coś w tym stylu
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 12:11, 19 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Pasowałby taki żywopłot?
http://www.e-ogrody.pl/Ogrody/51,113645,12738914.html?i=2

Bardzo mi się podoba i mogłabym go powtórzyć przy jodłach z tyłu domu.Tylko jaki gatunek berberysu? I jak gęsto sadzić?
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies