Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

leon60 12:10, 27 lut 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Gracki, ML czy trzcinniki wszystkie piękne
Ja też mam na tapecie kilka miskantów na rabatę z Red Baronem i już tak dumam ze dwa miesiące
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Agi2006 12:17, 27 lut 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Dlatego mamy problem bo żadnemu nie można odmówić uroku. Ale najgorsze, ze trzeba to trawsko zakupić i to w sporych ilościach. W necie sadzonki ok 9zł za marna sztukę. chyba pójde z torbami, a maż mnie eksmituje ....
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
MissJellyfish 12:51, 01 mar 2015


Dołączył: 21 lut 2015
Posty: 73
Witaj,
Piekny dom i swietna elewacja, aczkolwiek przyciagnal mnie do Ciebie tytul, bo choc jestem bykiem to wczesniakiem i powinnam byc blizniakiem (i nie czuje, gdy rymuje i zawsze mam problem z podejmowaniem decyzji
____________________
Miniaturowa miejska oaza Ani
dorota2 16:03, 01 mar 2015


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 77
I ja wpadam się przywitać po sąsiedzku, zapowiada się piękny ogród,myślę że pomysłów Ci nie zabraknie. Co do berberysu to jest piękny, można go formować i ładnie się przebarwia ale ma jedną wadę potwornie kłuje jamam trzy krzaczki ale tak posadzone aby nie były bezpośrednio dostępne.
____________________
dorota- Ogród z mchu i paproci
Agi2006 10:37, 02 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
MissJellyfish napisał(a)
Witaj,
Piekny dom i swietna elewacja, aczkolwiek przyciagnal mnie do Ciebie tytul, bo choc jestem bykiem to wczesniakiem i powinnam byc blizniakiem (i nie czuje, gdy rymuje i zawsze mam problem z podejmowaniem decyzji


Witaj Miss . Ale ogrodzenia i elewacji to ja Ci zazdroszczę. Już widzę oczami wyobraźni jak będzie u Ciebie pięknie.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 10:42, 02 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
dorota2 napisał(a)
I ja wpadam się przywitać po sąsiedzku, zapowiada się piękny ogród,myślę że pomysłów Ci nie zabraknie. Co do berberysu to jest piękny, można go formować i ładnie się przebarwia ale ma jedną wadę potwornie kłuje jamam trzy krzaczki ale tak posadzone aby nie były bezpośrednio dostępne.

Witaj krajanko. No z tymi berberysami to mi już przechodzi... wolę róże ...he, he
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 10:48, 02 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
A obecnie u mnie na tapecie jodły, gracki a przed nimi werbena patagońska i cisy farmen w rzędzie....
Lub jodły , gracki a przed nimi róże bonica.
Kto jest za???
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Efffa 11:02, 02 mar 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Ja za pierwszą opcja!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Agi2006 11:16, 03 mar 2015


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Dzięki Efffa za głos. U nas dziś paskuuuuuuudnie. Śnieg, wiatrzysko, tyłek urywa. Muszę chyba jeszcze więcej drzew posadzić na tej mojej górce bo mnie wywieje... W końcu z ogrodu minimalistycznego wyjdzie las.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
siakowa 11:17, 03 mar 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
Agi2006 napisał(a)
Dzięki Efffa za głos. U nas dziś paskuuuuuuudnie. Śnieg, wiatrzysko, tyłek urywa. Muszę chyba jeszcze więcej drzew posadzić na tej mojej górce bo mnie wywieje... W końcu z ogrodu minimalistycznego wyjdzie las.


Ja zaczynałam od ogrodu minimalistycznego.....ale tez na górce mieszkam i z 3 drzew mam juz planie 9 conajmniej...
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies