Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Judith 19:35, 07 maj 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Po wspaniale urządzonym froncie oczywistym było, ze tył ogrodu będzie równie wspaniały. I już jest! A może być tylko jeszcze wspanialszy .
Organizacja przestrzeni to kluczowa sprawa - u Ciebie ta kwestia jest zrealizowana rewelacyjnie. Czapki z głów.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agi2006 20:59, 07 maj 2023


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Roocika napisał(a)

Ależ masz widoki


Asia dziękuję. Mam nadzieję że tak będzie jak najdłużej i nic mi tych widoków nie zasłoni. Las z kwitnącymi cześniami jest nasz ale po prawej stronie dzialki może być w przyszłości różnie. Na razie cieszę się tym moim kawałkiem....

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 21:00, 07 maj 2023


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
MartaCho napisał(a)
Przepięknie! Też mi się wszystko bardzo podoba! Jest bardzo spójnie wszędzie i bardzo elegancko!


Marta dziękuję...Miło mi
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 21:06, 07 maj 2023


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Martka napisał(a)
Ależ tu moc foto-atrakcji! Aga, piękne miejsce stworzyłaś, prace ziemne prawie za Wami, pozostały tylko drobiazgi.
Czy to panoramiczne okienko na rogu domu to widok z Twojej kuchni?


Okno jak najbardziej kuchenne. Tzw. doświetlenie blatu kuchennego. To właśnie przez nie zerkam na moje śś


____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 21:09, 07 maj 2023


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Judith napisał(a)
Po wspaniale urządzonym froncie oczywistym było, ze tył ogrodu będzie równie wspaniały. I już jest! A może być tylko jeszcze wspanialszy .
Organizacja przestrzeni to kluczowa sprawa - u Ciebie ta kwestia jest zrealizowana rewelacyjnie. Czapki z głów.


Judith aż mi się cieplutko na sercu zrobiło To bardzo miłe jak ktoś doceni to co się samemu wypracowało.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Martka 21:58, 07 maj 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Okno marzenie, z takim widokiem i blatem cudnie!
April 12:35, 08 maj 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
Uwielbiam takie proste formy i rabat innych budowli ogrodowych.
Piękne masz widoki z okien. Oby jak najdłużej takie nietknięte zostały.
Świdośliwy słusznie cieszą się taką atencją bo bardzo pasują zarówno do nowoczesnych form jak i bardziej dzikich miejsc.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Patrycja_KG_Lu 08:18, 04 cze 2023


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2320
Hej, pamiętasz jak pytałam o Twojego klona? Spontanicznie w piątek kupiłam jedną sztukę w znanym supermarkecie spożywczym. Jak dbałaś na początku o swojego? Twój wygląda zdrowo, ma ładny pokrój. Czy tniesz go? Zabezpieczasz na zimę? Jakieś rady dla początkujących z tym klonem?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
anna_t 11:45, 04 cze 2023


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13457
Agi2006 napisał(a)
A tak w ogóle to mam problem z rabatami murkowymi.Mam totalne zaćmienie. W sobote posadzilam wspomniane już rozplenice .Jest tam 15 sztuk dość blisko murka bo chcę żeby docelowo zakrywały jego górę . Rosną tam tez 3 buki dawyck Gold.



Z drugiej strony posadzilam wzdłuż lawendę w rzędzie przerywana kulkami danica .




Dodatkowo kilka kulek rzuciłam po środku rabaty. I teraz dumam co pomiędzy

Wooow jakie ty masz super pięterko uwielbiam architekturę w ogrodzie, sama altanę projektowałas? zazdro!
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Kasia1980 13:54, 07 cze 2023


Dołączył: 27 wrz 2020
Posty: 318
Agi2006 napisał(a)
A tymczasem ss na frontowej straciły już swoja biel...



Została tylko biel tulipanów i narcyzów


Po porostu WOW.P i ę k n i e.
Miałaś rację w moim wątku napisałaś mi że za dużo gatunków chce na skarpie posadzić. No i przesadziłam . U Ciebie wszystko współgra.
____________________
Moja Sielanka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies