Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 19:55, 06 kwi 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Johanka77 napisał(a)


No zetnij z nich w końcu ten śnieg!


Zartownisia . Leżę pod kocem i nawet za okno nie chce mi się patrzeć. Aura niesprzyjajaca i ciśnienie jak dla mnie zaniskie .
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 19:58, 06 kwi 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Johanka77 napisał(a)


Jakie. Ty masz drzewko w. tej. donicy?


To niestety nie drzewko tylko wbite przed Bozym narodzeniem gałęzie .Dekoracja się tylko sezonowo zmienia. Najpierw były bombki a teraz jaja. Niedługo je usunę i pewnie posadze trawy,
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Johanka77 20:32, 06 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Agi2006 napisał(a)


Zartownisia . Leżę pod kocem i nawet za okno nie chce mi się patrzeć. Aura niesprzyjajaca i ciśnienie jak dla mnie zaniskie .


To koniecznie winko albo koniaczek
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Agi2006 20:36, 06 kwi 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
No niestety jutro rano pobudka.Nie zaryzykuję bólu głowy. Zostaje na chwilę obecną zielona herbata. ......Chcąc nie chcąc
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Efffa 13:21, 07 kwi 2021


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Agi2006 napisał(a)
A tu już gotowa rabata. Tzn. rabata po ściągnięciu darni.Najpierw "gołe fotki" a potem moje wypociny dotyczące planów co do nasadzeń....

Już raz pisałam i widzę ,że mi się to chyba nie zapisało,jak będzie drugi raz to samo to przepraszam,ale narazie nie widzę mojego komentarza u Ciebie.Wlaśnie pytałam u Asi o ściąganie darni a widzę,że Ty tu odwaliłaś kawał dobrej roboty.Daj proszę instrukcję jak to zrobiłaś i czym?Ja zawsze przekopywałam,a potem to otrzepywanie i w ogóle...brrr.I teraz moje głupie pytanie,czemu jedni przekopują pod rabatę,a inni tylko zdzierają darń?Czy to ma jakieś znaczenie?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
dominka 13:07, 09 kwi 2021


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Agi2006 napisał(a)


Hej Aga. Pokaż tez swoją wiosnę. Jak tam Twoje białe zawilce? Ruszyły juz?


Aga zawilce ruszyły jak i cała reszta, wstawiłam co nie co
____________________
Aga- Zielony AZYL
Agi2006 22:14, 09 kwi 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Efffa napisał(a)

Już raz pisałam i widzę ,że mi się to chyba nie zapisało,jak będzie drugi raz to samo to przepraszam,ale narazie nie widzę mojego komentarza u Ciebie.Wlaśnie pytałam u Asi o ściąganie darni a widzę,że Ty tu odwaliłaś kawał dobrej roboty.Daj proszę instrukcję jak to zrobiłaś i czym?Ja zawsze przekopywałam,a potem to otrzepywanie i w ogóle...brrr.I teraz moje głupie pytanie,czemu jedni przekopują pod rabatę,a inni tylko zdzierają darń?Czy to ma jakieś znaczenie?


Ewelinko pewnie już zerwałas u siebie darń. Ja robię to w bardzo utrudniajacy życie sposób. Zdzieram trawe motyczką a potem przekopuje całość widłami amerykańskimi z kompostem, piaskiem i obornikiem. Szczerze? ? Nie nawidzę tej roboty! A czeka mnie to w niedługim czasie
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:16, 09 kwi 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
dominka napisał(a)


Aga zawilce ruszyły jak i cała reszta, wstawiłam co nie co


Aga lecę do Ciebie! U mnie zawilce nie ruszyły. Mam jednak nadzieję że jeszcze śpią.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
dominka 17:15, 11 kwi 2021


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Agi2006 napisał(a)


Aga lecę do Ciebie! U mnie zawilce nie ruszyły. Mam jednak nadzieję że jeszcze śpią.


Trzymam za nie bardzo mocno kciuki!
____________________
Aga- Zielony AZYL
edi75 08:12, 13 kwi 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2054
Przyszłam się przywitać.. spodobały mi się Twoje rabaty -kwadraty wjazdowe

A czosnki Krzysztofa mega i rozchodnik bordowy zakochałam się
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies