Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

rozark 19:41, 03 mar 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
popcorn napisał(a)
Robi się Masz racje, Bożenko! Jutro jeszcze zadzwonię do gminy, bo dzwoniłam do eko regionu (firmy która odbiera u nas śmieci).


Będę śledzić bo u siebie nie wyczytałam, że odbierają bio. Zadzwonię jutro i ciekawa jestem co odpowiedzą.
____________________
pozdrowionka
jankosia 19:45, 03 mar 2015


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Oj, z gminami to jest różnie. U mnie też nie odbierają odpadów zielonych, w mieście już tak. Przed wprowadzeniem ustawy w życie nasza gmina wydała informację o wstępnych planach dotyczących kosztów, sposobów odbierania, pojemników itd. Wtedy był właśnie czas na zgłaszanie uwag- jeszcze przed ogłoszeniem przetargu. Teraz to nie wiem czy nie po śliwkach. Ale... są odpady których nie odbierają sami np. elektronika, substancje szkodliwe itp. które można samemu dostarczyć do miejsca zbiórki. Więc jak coś to możesz zapytać czy możesz to sama przywieźć. Ja to palę wszystko co podejrzane to przynajmniej potem popiół mam
Ale Cię nosi dziewczyno! Nie dziwię się, też bym sobie na wystawę skoczyła Ale nie tym razem. Podoba mi się za to strasznie podejście Gabrysi, czuję już któryś post z rzędu że to moja bratnia dusza może być - t takim podejściem do sprawy Muszę jej wątek koniecznie odwiedzić
Pozdrawiam
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
popcorn 19:46, 03 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pewnie u nas tez tak jest, ze wysnaczyli miejsce x do zostawiania odpadow - na pewno tak jest jesli chodzi o stare sprzety elektroniczne... juz to widze jak scieta brzoskwinie gdzies wioze
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 10:22, 04 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Dokładnie, jest wyznaczone miejsce w mieście, 3x w tygodniu można zostawiać odpady organiczne.. a niby jak ja ścięte róże do osobówki mam włożyć? Masakra no i tym sposobem ognisko będziemy mieli

Dobrze ze już środa, do weekendu coraz bliżej. Czekam na ocieplenie i brak deszczu, to coś popołudniami można by znowu pogrzebać. A tak - nudy
____________________
Mój nowy ogródek
Magda70 10:46, 04 mar 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Gabriela napisał(a)


Ja bym się nie zastanawiała, super cena. Zabukuj sobie bilety na CHFS.
Anglia mi się znudziła, pozostanę w tym roku na europejskim lądzie.


Karola...Ty się najpierw zorientuj czy są jeszcze bilety na ChFS...
Moja siostra, która mieszka w Anglii (i nam bilety kupowała w styczniu) pisała ostatnio, że problem jest z biletami. Jakaś jej koleżanka angielka już nie dostała...

a w ogóle...to mnie zaskoczyłaś....nowy nic, nowy wątek, nowy avatar!~!
Nawet nie wiedziałam, że Ty to Ty
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
popcorn 10:52, 04 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Magda, odpuściłam, koszty trochę duże + nikt nie chce ze mną jechać może za rok
Bilety sa, widzę, chodzi o sobotę:
https://www.theticketfactory.com/rhsch/online/
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 11:36, 04 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
no comment...
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35019,17514026,Dziesieciolatek_jest_przesladowany__bo_jego_ojciec.html#Czolka3Img

W przyszłym tyg. w naszej podstawówce nie ma zajęć przez 3 dni, dzieci za to 1h dziennie (!!!) maja rekolekcje... świeckie państwo? I strach coś powiedzieć, bo oczywiście wszystko odbije się na dziecku...

Oczywiście resztę czasu - mam sobie wymyślić co Młoda będzie robić, (z materiałem oczywiście będą gnać jeszcze szybciej), moje 3 dni urlopu z 26 rocznie (!!) spędzone w domu... masakra
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 11:45, 04 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38652
A od kiedy Polska jest świeckim państwem?
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
popcorn 11:55, 04 mar 2015


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
No własnie... Iran Europy.. ech
____________________
Mój nowy ogródek
Juzia 12:03, 04 mar 2015


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38652
Też nad tym ubolewam.
W sumie to nie tylko nad tym....
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies