Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 11:18, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)
Litania do Asi
kobieto wielu pomysłów, kobieto wielu talentów, kobieto pracowita, kobieto dobrze gotująca, kobieto Matusiu, kobietko dobra żono, kobieto inspiracjikobietko torpedo pełna energo, kobieto usmiechnieta Pozdrawiam cię
Gosiu jeśli chciałam mnie zawstydzicbto Ci się udało
Wiesz zlitania wad byłaby znacznie,znacznie dłuższą...
Kobieto kochana i ja pozdtawiam.buziaki
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Pszczelarnia 11:18, 11 paź 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
nawigatorka napisał(a)
Gałęzie dodam łatwo upolować przy jesienno Zimowych wycinkach poboczy.ja swoją zeszłoroczna właśnie przygarnęła z takiej kupy pozostawionej przez drogowców i z otwartym bagażnikiem do domu wiozlam


Żeby nie było gołosłownie

Gałęzie nad stołem, genialne (mam haki po balonach). Dębowe są piękne, aż czarne.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
malkul 11:20, 11 paź 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Pszczelarnia napisał(a)


Żeby nie było gołosłownie

Gałęzie nad stołem, genialne (mam haki po balonach). Dębowe są piękne, aż czarne.


ta ja nawet sobie juz mazur przywiozłam ogromną jemiołę, mam moja urwała w sadzie u dziadków cóż było robić, tylko nie mam na nią żadnego fajnego pomysłu, mus dumać na dnim
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
malkul 11:21, 11 paź 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
nawigatorka napisał(a)
Gosiu jeśli chciałam mnie zawstydzicbto Ci się udało
Wiesz zlitania wad byłaby znacznie,znacznie dłuższą...
Kobieto kochana i ja pozdtawiam.buziaki

a gdzież tam ja nei chciałam cię zastydzic tylko skomplementować
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
nawigatorka 11:24, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Pszczelarnia napisał(a)


Żeby nie było gołosłownie

Gałęzie nad stołem, genialne (mam haki po balonach). Dębowe są piękne, aż czarne.

dębowe powiadasz...brzmi dobrze...choć w te święta muszę coś innego co by zbyt oczywiście nie było
Też mam hak nad stolem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 11:24, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)

ta ja nawet sobie juz mazur przywiozłam ogromną jemiołę, mam moja urwała w sadzie u dziadków cóż było robić, tylko nie mam na nią żadnego fajnego pomysłu, mus dumać na dnim
mamy jeszcze cheile. Będzie się działo jak Cię znam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 11:26, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
malkul napisał(a)

a gdzież tam ja nei chciałam cię zastydzic tylko skomplementować
tyle że ja mam problem z komolemantami.wiesz jak typowy Polak niestety.ale sie tego ucze.
Powinnam zatem powiedzieć: dziekuje. To wszystko prawda ale chyba sama siebie bym oklamala
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
AniMa 11:45, 11 paź 2016


Dołączył: 23 cze 2016
Posty: 4999
nawigatorka napisał(a)
Jolu przy takich pomysłach a właściwie ich realizacji jest zawsze dużo bałaganu.bardzo dużo.nawet przewiezienie gałęzi modrzewia w bagażniku nie przechodzi bez sprzątania.wianki (przynajmniej zaoładanie) robię najczesciej na podłodze by łatwo było posprzątać.dzięki Bogu że mam plytki w okolicach Bożego narodzenia wszystko łącznie z komputerem i eMem mieni się drobinkami brokatu trochę chyba mam w sobie w tym z dziecka.tyle że ja sprzątam po sobie ale muszę teraz chwilkę przystosować bo mnie M z domu wyrzuci
Wiesz u mnie też od pomysłu do realizacji czasem mija trochę czasu bo juz wyroslam z raptownych realizacji bo te zazwyczaj kończą się wnerwieniem
A gałęzie nad stołem polecam.z liśćmi,bez...robią super robotę

Jak to mówiała o brokacie moja dawna kierownizka jak robiłam wianki: "...I zasmażka" - bo do wszystkiego musiałam go dać. Też uwielbiam zwłaszcza ten biały.
Asia a masz jakieś wizje na 1 listopada???
A mężem bym się nie martwiła - takiego Skarbu z domu się nie wyrzuca
____________________
Ania Ogropole-jeszcze nie ogród ale już nie pole
nawigatorka 11:53, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
AniMa napisał(a)

Jak to mówiała o brokacie moja dawna kierownizka jak robiłam wianki: "...I zasmażka" - bo do wszystkiego musiałam go dać. Też uwielbiam zwłaszcza ten biały.
Asia a masz jakieś wizje na 1 listopada???
A mężem bym się nie martwiła - takiego Skarbu z domu się nie wyrzuca
ja celowo go nie daje. jedynie wszystko nim obsypane jest np bombki. szczerze mówiać to marza mi się swieta skandi, z drewnem (tak wiem starzeje się) minimalistyczne do bólu. no ale to nie tylko dekoracje dla mnie ale i dla reszty rodziny więc musze się powstrzymać.
wizje... jakoś nie poszukiwałam czegoś specjalnego ale może mój zeszłoroczny wieniec Cię natchnie
o tu był
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5397-typografia-ogrodu?page=482
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 12:10, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
pogoda znów mokra...
ale wypatyrzyłam ze giganteus będzie kwitł i to obficie. ma w tym roku juz 3,5 metra tyle, że deszcz bo trochę schyla ku ziemi
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies