Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

Madzenka 19:21, 10 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Hczlowiek marzy sobie latami o zielonej ścianie a tu sztast lrast i jest u Asi


Jak się czujesz staruszko?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
kasja83 07:32, 11 paź 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
nawigatorka napisał(a)
Dziś wreszcie trochę w ogrodzie. Orzytargalas kolejne porcje klosownice,wyczyscilam maliny i jeżyny ze starych pędów i kilometrów klaczy podagrycznika. Poprzesuwalam o 20 cm molinie sadzone dwa tygodnie temu z piętra domu widać było że sądziłam je chyba z klapkami na oczach i godzine spędziłam z poziomica w rękach próbując ustalic poziomy ulozenia kolejnych obrzezy... I nadal nic nie wiem.

Mym idolem jesteś...ja w sobotę zasadziłam 6 cebul czosnka i napełniłam pół gabionu.Wstyd!


A Twoje zielone obrazy...miazga!!!!!Jesteś Pikaso von DaVinci
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
nawigatorka 08:05, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Hczlowiek marzy sobie latami o zielonej ścianie a tu sztast lrast i jest u Asi


Jak się czujesz staruszko?
o starości nie ma mowy! Nie dam. Się tak łatwo
Obrazy zobaczymy jak się sprawdza. Chciałam tezbscisne z roślin ale tak jak już pisałam nie znalazłam sensownego systemu.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 08:06, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
kasja83 napisał(a)

Mym idolem jesteś...ja w sobotę zasadziłam 6 cebul czosnka i napełniłam pół gabionu.Wstyd!


A Twoje zielone obrazy...miazga!!!!!Jesteś Pikaso von DaVinci
Miazga...haha dobre.
To się nasadzilas nie powiem ale gabion wymiata.
Ja w sobotę nie zrobiłam nic
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lojalna_ 08:50, 11 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Asiu swietny pomysł .... Tobie sie chce nawet jesli istnieje prawdopodobieństwo ze bedzie z tym duzo roboty czy sprzątania nie odpuszczasz . Tak było z gałęzią zawieszona na suficie. Ja tez wielokrotnie o tym myslałam ale na mysl ze cos by tam zaschło i to ściąganie tego i tak dalej i nie zrobiłam a Ty robisz ))). Kurcze torpeda hahaha )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
nawigatorka 09:50, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lojalna_ napisał(a)
Asiu swietny pomysł .... Tobie sie chce nawet jesli istnieje prawdopodobieństwo ze bedzie z tym duzo roboty czy sprzątania nie odpuszczasz . Tak było z gałęzią zawieszona na suficie. Ja tez wielokrotnie o tym myslałam ale na mysl ze cos by tam zaschło i to ściąganie tego i tak dalej i nie zrobiłam a Ty robisz ))). Kurcze torpeda hahaha )))
Jolu przy takich pomysłach a właściwie ich realizacji jest zawsze dużo bałaganu.bardzo dużo.nawet przewiezienie gałęzi modrzewia w bagażniku nie przechodzi bez sprzątania.wianki (przynajmniej zaoładanie) robię najczesciej na podłodze by łatwo było posprzątać.dzięki Bogu że mam plytki w okolicach Bożego narodzenia wszystko łącznie z komputerem i eMem mieni się drobinkami brokatu trochę chyba mam w sobie w tym z dziecka.tyle że ja sprzątam po sobie ale muszę teraz chwilkę przystosować bo mnie M z domu wyrzuci
Wiesz u mnie też od pomysłu do realizacji czasem mija trochę czasu bo juz wyroslam z raptownych realizacji bo te zazwyczaj kończą się wnerwieniem
A gałęzie nad stołem polecam.z liśćmi,bez...robią super robotę
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 09:52, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Gałęzie dodam łatwo upolować przy jesienno Zimowych wycinkach poboczy.ja swoją zeszłoroczna właśnie przygarnęła z takiej kupy pozostawionej przez drogowców i z otwartym bagażnikiem do domu wiozlam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lojalna_ 09:53, 11 paź 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ta Twoja energia , wiadrami mozesz ja rozdawać ))) no i talenta rzecz jasna )) juz nie słodzę .....) ale pod wrazeniem pozostaje )))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
nawigatorka 09:55, 11 paź 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lojalna_ napisał(a)
Ta Twoja energia , wiadrami mozesz ja rozdawać ))) no i talenta rzecz jasna )) juz nie słodzę .....) ale pod wrazeniem pozostaje )))))
z tym talentem to bym nie przesadzala a energii to chyba zazdrościć mi nie musisz
Teraz muszę znaleźć w sobie energię i talent do kraweznikow ogrodzie...czas nagli
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
malkul 11:12, 11 paź 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Litania do Asi
kobieto wielu pomysłów, kobieto wielu talentów, kobieto pracowita, kobieto dobrze gotująca, kobieto Matusiu, kobietko dobra żono, kobieto inspiracjikobietko torpedo pełna energo, kobieto usmiechnieta Pozdrawiam cię
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies