Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 14:02, 25 wrz 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
mikina34 napisał(a)

kurka, no nie mogłam znaleźć tego w necie, a kupowałam w zeszłym roku w żółtym sklepie budowlanym na C
udało mi się znaleźć tu:
http://allegro.pl/abc-odstraszacz-dzwiekowy-kretow-i-nornic-i5025897089.html
martwi mnie jedynie 14 dni przez które działa bateria
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:03, 25 wrz 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Monka napisał(a)
Asia czy i ja z pewną dozą nieśmiałości mogę poprosić o ten przepis na buraczki
niesmialosc niewskazana proszę bardzo
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
beta 14:13, 25 wrz 2017


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
To ja proponuję ten przepis unaocznic dla większej liczby miłośników buraczków ☺
Ja też się do nich zaliczam i przepis poproszę ☺
Cześć Asia ☺
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
14:15, 25 wrz 2017
mikina34 napisał(a)

kurka, no nie mogłam znaleźć tego w necie, a kupowałam w zeszłym roku w żółtym sklepie budowlanym na C
udało mi się znaleźć tu:
http://allegro.pl/abc-odstraszacz-dzwiekowy-kretow-i-nornic-i5025897089.html


nic nie warty gadzet jak dla mnie ...tylko dziek jaki wydaje wnerwia wszystkich ...a kret jak grasował tak grasuje ...potrafi to zwyczajnie wypchać ze swoje dziury i lezy to ustrojstwo obok i nic nie daje ...włozysz do dziury a on zaraz wypchnie ...nie polcam tego i takich podobnych brzęczków ....juz lepiej kupić preparat pozegnanie z kretem i spryskac działke ...na jakis czas skutkuje
Ewik 14:28, 25 wrz 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
U nas dość dobrze się sprawdzali choć fakt czasami potrafiło być wykopane na wierzch.bateria trzymała dłużej niż 14 dni.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
nawigatorka 14:41, 25 wrz 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
beta napisał(a)
To ja proponuję ten przepis unaocznic dla większej liczby miłośników buraczków ☺
Ja też się do nich zaliczam i przepis poproszę ☺
Cześć Asia ☺

juz wysyłam
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:42, 25 wrz 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
eee_taam napisał(a)


nic nie warty gadzet jak dla mnie ...tylko dziek jaki wydaje wnerwia wszystkich ...a kret jak grasował tak grasuje ...potrafi to zwyczajnie wypchać ze swoje dziury i lezy to ustrojstwo obok i nic nie daje ...włozysz do dziury a on zaraz wypchnie ...nie polcam tego i takich podobnych brzęczków ....juz lepiej kupić preparat pozegnanie z kretem i spryskac działke ...na jakis czas skutkuje
widzisz u jednych działaja pikadełka u innych nie. ja to chyba z kretami musze sie polubić
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 14:43, 25 wrz 2017


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ewik napisał(a)
U nas dość dobrze się sprawdzali choć fakt czasami potrafiło być wykopane na wierzch.bateria trzymała dłużej niż 14 dni.
tylko musiałabym miec...10 takich
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
mikina34 14:57, 25 wrz 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
nawigatorka napisał(a)
martwi mnie jedynie 14 dni przez które działa bateria

że co prosze ??? eeee, to jakas głupota, działa do wyczerpania baterii, jakieś 3 miesiące na bank, mam dwa urządzenia, jedno co prawda szlag trafił, bo zostawiliśmy na całą zimę w ziemi i się skichało, ale drugie odpalone z nowymi bateriami na wiosnę, włożone ponownie w miejscówkę nornicy i działa jak na razie

Jak znajdę gdzieś opakowanie, chociaż wątpię to poczytam o tych bateriach
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mikina34 14:58, 25 wrz 2017


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
eee_taam napisał(a)


nic nie warty gadzet jak dla mnie ...tylko dziek jaki wydaje wnerwia wszystkich ...a kret jak grasował tak grasuje ...potrafi to zwyczajnie wypchać ze swoje dziury i lezy to ustrojstwo obok i nic nie daje ...włozysz do dziury a on zaraz wypchnie ...nie polcam tego i takich podobnych brzęczków ....juz lepiej kupić preparat pozegnanie z kretem i spryskac działke ...na jakis czas skutkuje


Justyś, u mnie działa na nornice, kreta nie mam na szczęście więc nie mogę stwierdzić
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies