Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 15:18, 21 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ilonko prosiłaś bym pokazała jak kupie to pokazuje - oczywiście czeka ja lifting generalny


____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
inag 15:27, 21 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
Już widzę, że będzie bombowo!
Takie przedmioty mają swój klimat.. Bardzo mi się podoba. A czy będziesz to jakoś czyściła, czy wymieniała jakieś elementy na nowe???
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:37, 21 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)

Takiej odpowiedzi oczekiwalam dziękuję Ilonko.
Ja nie chciałam swoich dużych odkopytac bo rosną w niewygodnym do tego miejscu a poza tym nie chciałabym im zaszkodzić.a odkopanie kawałka nie wykonalne. Jak dynie pojedyncze źdźbla się da.
A dałaś je od razu do ziemi czy do doniczek?

I tak z innej beczki-szukam od tygodna nie mogę znaleźć tego odnicka programu o którym mi pisałaś z tymi betonowymi płytami.może jakoś pomożesz? A poza tym dziękuję bo fajnie się to ogląda


Od razu powsadzałam na miejsce. Obficie podlałam i nawet nie zauważyłam by jakkolwiek to odchorowały. Szybko zaczęły nawet przyrastać.

Wieczorem Ci odszukam ale wiem, że nie wszystkie odcinki są dostępne online.. Moja siostra powinna wiedzieć, bo w tematach wykończeniowych jest na bieżąco i często ogląda ten program. Na pewno robili tam wąską sypialnię ze sporą szafą rozsuwaną chyba z fototapetą ze zdjęcia autorstwa właściciela. Pamiętam, że nawet na tych betonach odciskali imitacje jakiś śrub przykręconych do ściany i krawędzi. Bardzo ładnie to wyglądało w TV. Nie wiem jak na żywo..
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:38, 21 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)

A po co betonowi plastyczność? Tak dociekam by być modrzejszym


Pozwól, że wieczorem Ci odpowiem jak odwiedzę mojego prywatnego fachowca od tych spraw (tatę)
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
nawigatorka 15:39, 21 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)
Już widzę, że będzie bombowo!
Takie przedmioty mają swój klimat.. Bardzo mi się podoba. A czy będziesz to jakoś czyściła, czy wymieniała jakieś elementy na nowe???

Lampa będzie piaskowana i malowana na czarny błysk.części nie musi mieć wymienianych (chyba bo musimy jeszcze ogarnąć jej elektryke). Szkło w czasie transportu się zbilo ale i tak planowaliśmy go nie zakładać.

Lampa będzie wisiała na stalowej linie od wysokości piętra do parteru w salonie.

To polska produkcja z 1978 roku i pochodzi z pewnej Huty...

Z takimi przedmiotami jest jak z betonem-jedni mówią wow,drudzy ble... Ale ja z tych co się nie przejmują opiniami

Mi też się podoba
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 15:40, 21 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)


Pozwól, że wieczorem Ci odpowiem jak odwiedzę mojego prywatnego fachowca od tych spraw (tatę)

A tak myślałam że jak Ciebie zapytam to się czegoś modrego dowiem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 15:42, 21 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
inag napisał(a)


Od razu powsadzałam na miejsce. Obficie podlałam i nawet nie zauważyłam by jakkolwiek to odchorowały. Szybko zaczęły nawet przyrastać.

Wieczorem Ci odszukam ale wiem, że nie wszystkie odcinki są dostępne online.. Moja siostra powinna wiedzieć, bo w tematach wykończeniowych jest na bieżąco i często ogląda ten program. Na pewno robili tam wąską sypialnię ze sporą szafą rozsuwaną chyba z fototapetą ze zdjęcia autorstwa właściciela. Pamiętam, że nawet na tych betonach odciskali imitacje jakiś śrub przykręconych do ściany i krawędzi. Bardzo ładnie to wyglądało w TV. Nie wiem jak na żywo..

Jakby to nie był kłopot to będę wdzięczna za podpowiedź. U mnie taki beton miałby być na wąskiej ścianie właśnie za ta lampa
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
inag 15:50, 21 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)

A tak myślałam że jak Ciebie zapytam to się czegoś modrego dowiem


Tak, tak... bo ja to akurat same mądre rzeczy wygłaszam
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:51, 21 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)

Jakby to nie był kłopot to będę wdzięczna za podpowiedź. U mnie taki beton miałby być na wąskiej ścianie właśnie za ta lampa


Na pewno spytam jej i spróbuję odnaleźć.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
inag 15:52, 21 sie 2015


Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 6357
nawigatorka napisał(a)

Lampa będzie piaskowana i malowana na czarny błysk.części nie musi mieć wymienianych (chyba bo musimy jeszcze ogarnąć jej elektryke). Szkło w czasie transportu się zbilo ale i tak planowaliśmy go nie zakładać.

Lampa będzie wisiała na stalowej linie od wysokości piętra do parteru w salonie.

To polska produkcja z 1978 roku i pochodzi z pewnej Huty...

Z takimi przedmiotami jest jak z betonem-jedni mówią wow,drudzy ble... Ale ja z tych co się nie przejmują opiniami

Mi też się podoba


Nie wiem jak takie cacko może się nie podobać... Klasa sama w sobie.
____________________
Ilona - Na Łowieckiej *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies