Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 22:13, 21 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
lampa genialna !

A dziękuję.mam nadzieje ze po malowaniu będzie dopiero wymiatac. I jest gigantyczna do tego.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Madzenka 08:35, 22 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Widziałam beton malowany na ciemno-grafitowy kolor i powiem Ci, ze aż zaniemowiłam z wrazenia. Juz go widziałam oczami wyobrażni na mojej ścianie w salonie. Miał fakturę jak akasamitna po tym malowaniu.

Czekam na lampę, ja od 5 lat szukam stylu lamp w moim salonie..... I wciąż go nie odnalazłam.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 08:37, 22 sie 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
nawigatorka napisał(a)

Takiej odpowiedzi oczekiwalam dziękuję Ilonko.
Ja nie chciałam swoich dużych odkopytac bo rosną w niewygodnym do tego miejscu a poza tym nie chciałabym im zaszkodzić.a odkopanie kawałka nie wykonalne. Jak dynie pojedyncze źdźbla się da.
A dałaś je od razu do ziemi czy do doniczek?

I tak z innej beczki-szukam od tygodna nie mogę znaleźć tego odnicka programu o którym mi pisałaś z tymi betonowymi płytami.może jakoś pomożesz? A poza tym dziękuję bo fajnie się to ogląda


Kiedy to można wykonac? Wczesną wiosna czy raczej latem? Mam 5 rozplenic krore chcę rozmnożyć i dumam kiedy....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
lindsay80 09:34, 22 sie 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
też w napięciu czekam jak to wyjdzie z tą lampą, ale musisz też pokazać jak już ona będzie wisieć na swoim miejscu.
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 18:04, 22 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Widziałam beton malowany na ciemno-grafitowy kolor i powiem Ci, ze aż zaniemowiłam z wrazenia. Juz go widziałam oczami wyobrażni na mojej ścianie w salonie. Miał fakturę jak akasamitna po tym malowaniu.

Czekam na lampę, ja od 5 lat szukam stylu lamp w moim salonie..... I wciąż go nie odnalazłam.

Musze pomyśleć na takim rozwiązaniem tylko raczej własnej produkcji.a z tego co pamiętam masz Marzeno w salonie taka niby betonową ścianę prawda?

Ja lamp prawie w domu nie mam bo wszystko w sufitach osadzone.ale ta będzie wyjątkiem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 18:04, 22 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)


Kiedy to można wykonac? Wczesną wiosna czy raczej latem? Mam 5 rozplenic krore chcę rozmnożyć i dumam kiedy....

Mi jesienne dzielenie kiedyś się nie sprawdziło.ale jeszvze jest lato
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 18:07, 22 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)
też w napięciu czekam jak to wyjdzie z tą lampą, ale musisz też pokazać jak już ona będzie wisieć na swoim miejscu.

Poakaze ale dopiero we wtorek trafi do malarni.potem suszenie,skrecanie,zawieszenie.musisz poczekać ze mną
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Sebek 19:10, 22 sie 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja też czekam na lampy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
nawigatorka 20:37, 23 sie 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Sebek napisał(a)
Ja też czekam na lampy

to czekamy razem.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
amelia_b 20:40, 23 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
jestem i już czekam
____________________
Pogubiłam się po drodze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies