Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 18:11, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Wykopki betonowe widzę! Czekam na wielkie murowanie!

Trzeba poczekac do wiosny.zeszloroczne muru to bylo wyzwanie. Te powinny isc sprawniej.choc M twierdzi ze to JA mam murowac... marnie to widze...
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 18:12, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Jagodaa napisał(a)
Spodoba się!

Spodobal sie i to bardzo
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 18:42, 13 lis 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
napisałam i zjadło.... więc powtórzę wianek prześliczny
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
lindsay80 19:02, 13 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Jagodaa napisał(a)


Może na giełdzie w Tychach? choć mnie się nigdy tam nie chciało jechać, więc nie znam asortymentu .


Jak byłam przed Świętem Zmarłych to już można było sporo świątecznych dekoracji tam spotkać, ale wtedy jeszcze nic nie kupowałam.
Ale powiem Wam, że w marketach szaleństwo świąteczne się zaczęło, sama dziś nie wyszłam z pustymi rękami

Asia, fajnie, że udało się Wam z tym betonem jeszcze teraz - jak Cię znam to wiosną ruszycie z kopyta!
____________________
Tu ma być ogród :)
ren133 19:07, 13 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)

Cuda wianki-dobre haslo podoba mi sie


Nie śmiej się U mnie jest kwiaciarnia o takiej właśnie nazwie ... i mają tam naprawdę fajne rzeczy ... pani stara się być na topie ... obiecywała ostatnio kule betonowe
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
nicol21 20:59, 13 lis 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10350
dzieje się i ogrodowo i już światecznie.
Wianek super, choć chyba dla mnie zbyt biały, ale na szczęście gusta są różne. Zdolniacha z Ciebie jest, że takie cudeńka czynisz!

rudolf - bombastik!
fajnie móc zobaczyć stół w trakie stolenia się. Fajnie że zdecydowałaś się na przecieraną biel, piękne usłojenie!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
nawigatorka 21:27, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
leon60 napisał(a)
napisałam i zjadło.... więc powtórzę wianek prześliczny

Ucze sie przyjmowac komplementy ale dalej nie umiem.wiec tylko podziekuje.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:29, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


Jak byłam przed Świętem Zmarłych to już można było sporo świątecznych dekoracji tam spotkać, ale wtedy jeszcze nic nie kupowałam.
Ale powiem Wam, że w marketach szaleństwo świąteczne się zaczęło, sama dziś nie wyszłam z pustymi rękami

Asia, fajnie, że udało się Wam z tym betonem jeszcze teraz - jak Cię znam to wiosną ruszycie z kopyta!

Tez sie cieszymy i to bardzo M zaskoczyl mnie tym pomyslem i udalo sie zrealizowac w niecale 2 tygodnie oby murowanie i tynkowanie szlo tak szybko.farbe mamy wiec tez bedzie szybciej.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:30, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ren133 napisał(a)


Nie śmiej się U mnie jest kwiaciarnia o takiej właśnie nazwie ... i mają tam naprawdę fajne rzeczy ... pani stara się być na topie ... obiecywała ostatnio kule betonowe

Na prawde mi sie spodobalo.kule to sama zrob.ja jutro znow robie. A wianki masz w tej kwiaciatni?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 21:32, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
nicol21 napisał(a)
dzieje się i ogrodowo i już światecznie.
Wianek super, choć chyba dla mnie zbyt biały, ale na szczęście gusta są różne. Zdolniacha z Ciebie jest, że takie cudeńka czynisz!

rudolf - bombastik!
fajnie móc zobaczyć stół w trakie stolenia się. Fajnie że zdecydowałaś się na przecieraną biel, piękne usłojenie!

Za.kilka dni bedzie kawowo ( w sensie koloru) zloty dobrze ze ogrodowo cos sie dzieje bo za same wianki i betony bym wyleciala rudolfik od dzis juz bialy
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies