Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Typografia ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Typografia ogrodu

nawigatorka 22:10, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ren133 napisał(a)


Wianki też są ładne... Kule betonowe bardzo mi się podobają ... ale musiałabyś jak krowie na granicy wytłumaczyć żebym zrozumiała

Ok zrobie fotorelacje i sobie wyprodukujesz
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Konieczki 22:31, 13 lis 2015


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Wianek pierwszą klasa, ja coś wiem na ten temat
No popatrz zalaliscie fundamenty, suuuper. U mnie wykopy czekają i sobie poczekają do przyszłego sezonu. Ja niedawno wróciłam z pracy a mój eM zawsze czeka na mnie z takimi robotami że to niby mam nadzorować... Ech a ja znowu lecę i to chyba teraz na dłużej. No cóż dozylam takiego etapu, że już nie pieniaczę tylko czekam - nie dziś to za rok
____________________
Zielonym do góry... :)
nawigatorka 22:34, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


A skąd Ty masz formy na te kule, kupujesz za każdym razem nowe klosze szklane?

Mowie wszystkim wokol ze takich szukam. A ze to dosc popularne klosze to zawsze cos znajde i w starocach podobno za grosze mozna dostac.a Twoj M Opracowal juz formy wielokrotnego uzytku?
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ren133 22:36, 13 lis 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
nawigatorka napisał(a)

Ok zrobie fotorelacje i sobie wyprodukujesz


Ok
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
nawigatorka 22:37, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Madzenka napisał(a)
Cobyś poćwiczyła przyjmowanie komplementów napisze, ze uwielbiam do Ciebie zagladac. Zawsze designersko, konsekwentnie, energetycznie!

Ty Marzeno do mnie? To u Ciebie styl i klasa.a okreslenia ktorych uzylas to komplementy najlepsze z mozliwych, najlepsze jakie mozna sobie wymarzyc.dziekuje choc nie wiem czy to zasluzone pochwaly
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:41, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
iwka napisał(a)
Asiu jak fajnie ze już fundamenty wylane, wiosną będziemy znowu podziwiać ciężką pracę i super efekty.

No i muszę powiedziec, ze te wszystkie betonowe wyroby to bardzo ciezka robota, porwalam sie dzisiaj na gwiazdki, nie wiem jaki bedzie efekt ale bylo trudno, bardzo trudno. Szacunek dla Ciebie wielki

Najpierw prace bo efekty to beda wymagaly trpche czasu ale wszystko na dobrej drodze.
Gwiazdy to fakrycznie nie najlatwiejsze formy ale nie poddawaj sie.ewentualne niepowodzenia traktuj jak lekcje a nie porażkę.a jeslu geiazda nie wyjdzie wrzucisz ja w jakis fundament a jakiej uzylas formy? Na szacunek to za mloda i za glupia jestem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:44, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Konieczki napisał(a)
Wianek pierwszą klasa, ja coś wiem na ten temat
No popatrz zalaliscie fundamenty, suuuper. U mnie wykopy czekają i sobie poczekają do przyszłego sezonu. Ja niedawno wróciłam z pracy a mój eM zawsze czeka na mnie z takimi robotami że to niby mam nadzorować... Ech a ja znowu lecę i to chyba teraz na dłużej. No cóż dozylam takiego etapu, że już nie pieniaczę tylko czekam - nie dziś to za rok

Milo
Nadzór to bardzo wazne zadanie.lepiej czasem czekac niz robic szybko a bez zapalu bo efekty moga byc wtedy marne.oby wykopy sie nie zniszczyly tylko. My obie takie betonowe
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
nawigatorka 22:44, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
ren133 napisał(a)


Ok

Musze M do aparatu zagonic
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 23:12, 13 lis 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nawigatorka napisał(a)

Mowie wszystkim wokol ze takich szukam. A ze to dosc popularne klosze to zawsze cos znajde i w starocach podobno za grosze mozna dostac.a Twoj M Opracowal juz formy wielokrotnego uzytku?


Eee temat umarł śmiercią naturalną, może kiedyś jeszcze mu się przypomni i coś wymodzi
____________________
Tu ma być ogród :)
nawigatorka 23:18, 13 lis 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
lindsay80 napisał(a)


Eee temat umarł śmiercią naturalną, może kiedyś jeszcze mu się przypomni i coś wymodzi

To musisz Go zmotywowac
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies