Gdzie jesteś » Forum » Drzewa i krzewy liściaste » Świdośliwa - Amelanchier

Pokaż wątki Pokaż posty

Świdośliwa - Amelanchier

ewakuta 13:03, 15 lut 2021

Dołączył: 15 lut 2021
Posty: 3
Dzień dobry, czy ktoś orientuje się gdzie w okolicach Krakowa, ewentualnie na Śląsku, można dostać większe drzewka świdośliwy. W planach mam świdośliwę ballerinę, ale może być też inna niska odmiana, np. Prince William, lub kolumnowa. Zależy mi na większym drzewku lub krzaku, około 130 cm i wyższe.
Gardenarium 15:07, 15 lut 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Szukaj na stronach szkółek Związku Szkółkarzy Polskich, przy danej pozycji jest jakie szkółki zajmują się produkcją.
To na pewno nie jest drzewo stale dostępne, a tym bardziej skąd mamy to wiedzieć gdy teraz jest zima. Trudno o takie informacje.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ewakuta 22:12, 28 lut 2021

Dołączył: 15 lut 2021
Posty: 3
Ślicznie dziękuję! Tak zrobię.
joanna36b 10:26, 28 kwi 2021

Dołączył: 27 cze 2018
Posty: 16
Witam. Chcę posadzić świdośliwę lamarcką wielopienną. Zależy mi, żeby nie była wysoka, max. 3m. Jaka odmiana spełni moje oczekiwania? I drugie pytanie, czy żwirek granitowy pod nią to dobry pomysł? Jak sobie radzicie z utrzymaniem porządku?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies