Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pewnej ogrodniczki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pewnej ogrodniczki

Dorotka 17:52, 21 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
I oto obecane fotki i poproszę o porady do moich zapytań.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Anias 18:18, 21 mar 2015


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
Witaj Dorotko Ciekawa jestem Twojego ogrodu. No i masz wysokie donice na ktore mam chrapke to sa te wyzsze, antracytowe. No i w tygodniu jade po stokrotki! Pozdrawiam i bede zagladac !
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Kuba 18:44, 21 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Witaj-zaglądam do Ciebie ale cicho siedzę bo słaba jestem w doradzaniu. Zrobiłaś ładne dekoracje. Jestem ciekawa jak wygląda śliwa formowana przez Ciebie-chętnie podejrzę.
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Ewa777 18:44, 21 mar 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Dorotka napisał(a)
Zielnik gotowy wraz z pytaniem co można już siać do niego poza miętą która niczym niechciana koleżanka z wizytą przybywa????





Witaj Dorotko
Jeżli chodzi o zielnik, to powinnaś posadzić tam zioła jakie lubisz Ja nie sieję, tylko kupuję sadzonki, bo nie potrzebuję dużych ilości Lubię bazylię (zieloną i czerwoną), mięty mam też zawsze różne rodzaje - używam dużo do herbatek, ale też do mojito - zwłaszcza latem; mam też oregano, lubczyk, melisę, rozmaryn.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 18:46, 21 mar 2015


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Dorotka napisał(a)
Oto moje roślinki doniczkowe. Pojawiły się u drzwi wejściowych dzięki poradom Any i Marzenki. Dziękuję - obiecane fotki. Jeszcze z domu bo zimno było ale dzisiaj już śpią na dworze.



Bardzo ładne donice Kaloszki i parasol też się ładnie komponują
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Dorotka 18:48, 21 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Ewa777 napisał(a)


Witaj Dorotko
Jeżli chodzi o zielnik, to powinnaś posadzić tam zioła jakie lubisz Ja nie sieję, tylko kupuję sadzonki, bo nie potrzebuję dużych ilości Lubię bazylię (zieloną i czerwoną), mięty mam też zawsze różne rodzaje - używam dużo do herbatek, ale też do mojito - zwłaszcza latem; mam też oregano, lubczyk, melisę, rozmaryn.


Mohito koffam niczym Kmicic Oleńkę. Tyle że nie wiem czy na te zioła w doniczkach nie jest za wcześnie???
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Dorotka 18:59, 21 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Kuba napisał(a)
Witaj-zaglądam do Ciebie ale cicho siedzę bo słaba jestem w doradzaniu. Zrobiłaś ładne dekoracje. Jestem ciekawa jak wygląda śliwa formowana przez Ciebie-chętnie podejrzę.


Śliwa jeszcze śpi, dam jej czas i pokarze gdy się wybudzi w pełnej krasie ) A póki co stokrotkami sięchwalę bo to moje pierwsze niczym syn mój jedyny ) Tyle że w tym przypadku liczę na więcej )
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Kuba 19:03, 21 mar 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Dorotka napisał(a)


Śliwa jeszcze śpi, dam jej czas i pokarze gdy się wybudzi w pełnej krasie ) A póki co stokrotkami sięchwalę bo to moje pierwsze niczym syn mój jedyny ) Tyle że w tym przypadku liczę na więcej )


Co do stokrotek w pełni Cię rozumiem- też się tak cieszę moimi
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Anias 19:07, 21 mar 2015


Dołączył: 31 lip 2013
Posty: 327
Dorotka napisał(a)
Oto moje roślinki doniczkowe. Pojawiły się u drzwi wejściowych dzięki poradom Any i Marzenki. Dziękuję - obiecane fotki. Jeszcze z domu bo zimno było ale dzisiaj już śpią na dworze.



Dorotko teraz sprawdzilam ze sa wysokosci 50 lub 63cm a Ty ktore masz, kupowalas na allegro?
____________________
Ania-Ogród piękny mieć..
Dorotka 19:11, 21 mar 2015


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Anias napisał(a)


Dorotko teraz sprawdzilam ze sa wysokosci 50 lub 63cm a Ty ktore masz, kupowalas na allegro?


Ja mam 80 cm. Kupowałam przez Internet.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies