Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ciężkie pięknego początki...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ciężkie pięknego początki...

koishii 17:02, 20 kwi 2015


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 33
Witaj Iza! Piękny ogród tworzysz Nie jestem fanką skalniaków, ale z przyjemnością obserwuję Twoje postępy
Buziaki dla córeczki :*
Psiamama 17:21, 20 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Iza ale pogalopowałaś Przedogródek będzie fajny, podoba mi się ten pomysł z obwódką ze żwirku i donice też będą super. A gdzie masz Iza te liliowce? Chyba czegoś nie doczytałam bo nie wiem o co chodzi
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Izoldka 17:34, 20 kwi 2015


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 217
Psiamama napisał(a)
Iza ale pogalopowałaś Przedogródek będzie fajny, podoba mi się ten pomysł z obwódką ze żwirku i donice też będą super. A gdzie masz Iza te liliowce? Chyba czegoś nie doczytałam bo nie wiem o co chodzi


Pogalopowałam dzięki mężowi, bo to on poprzerzucał kamienie na miejsce
Co wyjdzie ze żwirku to się okażę w tym tygodniu, bo dzisiaj przyjechały obrzeża, które oddzielą żwirek od kory. Czekam jeszcze na sadzonki bukszpanu do dokończenia obwóki.

Liliowce zaplanowałam do donic, do towarzystwa z tują szmaragd.
____________________
Iza - Ciężkie pięknego początki
Psiamama 17:45, 20 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Iza a liliowce do donicy to dobry pomysł? Może są jakieś odmiany specjalne do donic? Mam taką rabatę z liliowcami, rozrosły się jak szalone już w drugim roku. Piękne są jak kwitną ale potem to same liście i takiej sobie urody. Nie wiadomo czy w donicach nie kwitną słabiej. Trzeba by poczytać chyba, że już sprawdzałaś. A może do tych donic dać jakieś kompozycje z jednorocznych?
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
paulina_ns 19:09, 20 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
No,no lecisz jak burza pięknie zaprojektowałaś rabatę przed domem, już teraz mi się podoba pozdrawiam
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Izoldka 12:40, 21 kwi 2015


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 217
Psiamama napisał(a)
Iza a liliowce do donicy to dobry pomysł? Może są jakieś odmiany specjalne do donic? Mam taką rabatę z liliowcami, rozrosły się jak szalone już w drugim roku. Piękne są jak kwitną ale potem to same liście i takiej sobie urody. Nie wiadomo czy w donicach nie kwitną słabiej. Trzeba by poczytać chyba, że już sprawdzałaś. A może do tych donic dać jakieś kompozycje z jednorocznych?


Aga, liliowce już od zeszłego roku rosną mi w tych donicach i bardzo dobrze sobie radziły w sezonie Pięknie kwitły.

A jakby do donicy z liliowcami dosadzić dzwonek karpacki albo lawendę?
____________________
Iza - Ciężkie pięknego początki
Psiamama 12:46, 21 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
A widzisz nie podejrzewałabym ich o to Dobrze wiedzieć, że w donicach sobie radzą. Myślę, że z lawendą byłoby fajnie.
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
jona 22:36, 21 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Przepraszam za zmianę imienia. Jakaś pomroczność chyba u mnie wystąpiła.
Skalnik prezentuje się elegancko
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Izoldka 07:22, 22 kwi 2015


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 217
jona napisał(a)
Przepraszam za zmianę imienia. Jakaś pomroczność chyba u mnie wystąpiła.
Skalnik prezentuje się elegancko


Joasiu - nic nie szkodzi Bardzo się cieszę, że skalniak się podoba. Jeszcze ładniejszy będzie jak rośliny się rozrosną.
____________________
Iza - Ciężkie pięknego początki
jona 10:48, 22 kwi 2015


Dołączył: 18 lut 2015
Posty: 3164
Mam nadzieję na obserwowanie kolejnych faz rozrastania się roślin na fotkach
____________________
Joanna-Tysiąc radości i utrapień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies