Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » U "Zielonej" Ogrodniczki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U "Zielonej" Ogrodniczki :)

IzaK 12:41, 27 lip 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Efffa napisał(a)
http://www.ogrodowisko.pl/watek/571-trudne-pieknego-poczatki-ogrodek-kasiwb?page=3
o takie cos mi chodzi


Ewelinko u kogoś w ogrodzie jeszcze coś podobnego widziałam... ale u kogo? nie pamiętam... za dużo tego...
czy Wy też tak macie, że siedząc na Ogrodowisku macie pootwieranych kilka okienek z różnymi watkami?



Karol trawki wlasnie widzialam w Sosnowie i powiem, Ci, że całkiem fajnie to wygląda
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 12:42, 27 lip 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Karol99 napisał(a)
Ja też z chęcia zobaczyłbym te sosony!


W kupie siła jakkolwiek to zabrzmiało... może Ewelina się nad nami "zlituje" i pokaże nam swoje sosny
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Karol99 12:45, 27 lip 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
IzaK napisał(a)


Ewelinko u kogoś w ogrodzie jeszcze coś podobnego widziałam... ale u kogo? nie pamiętam... za dużo tego...
czy Wy też tak macie, że siedząc na Ogrodowisku macie pootwieranych kilka okienek z różnymi watkami?



Karol trawki wlasnie widzialam w Sosnowie i powiem, Ci, że całkiem fajnie to wygląda


Mi też się to bardzo podoba.
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Efffa 12:57, 27 lip 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Kurcze ale sie spisałam i wsiąkło, to tak w skrócie, czyli wysepkę odrzucamy i wymyslamy cos innego?
Oczywiscie chodziło mi o zdjecie które wkleiła Danusia w linku który ci posłałam, bo piszesz ze za duzo tego...
Ja tez mam kilka pootwieranych wątków
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 12:58, 27 lip 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
IzaK napisał(a)


W kupie siła jakkolwiek to zabrzmiało... może Ewelina się nad nami "zlituje" i pokaże nam swoje sosny

Ha ha Ewelina sie nie zlituje...
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
IzaK 13:00, 27 lip 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Tak, tak wiem, że chodziło Ci o zdjęcie Danusi...
fajnie to wygląda, ale wydaje mi się, że to ma efekt przy wysokich sosnach i mocno podkrzesanych z dołu... mogę się mylić...

wszystkie inspiracje pożądane
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 13:21, 27 lip 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Efffa napisał(a)

Ha ha Ewelina sie nie zlituje...


weź, weź
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Efffa 14:08, 27 lip 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Masz rację, do wysokich pasuje, ale kiedys oglądałam w Sosnowie u Danuty- ma ładnie pod sosnami, nie umiem znaleźć odpowiedniego zdjęcia , zapodziałam , ale wstawię linka moze cos poszuksz, o ile sie nie mylę i nie mylę wątków to bardzo mi sie pod tymi sosnami podobały wysokie trawy, ładnie to skomponowane miała,
Ale wiesz własnie mnie oswieciło, moze ja tez bym moje sosny podsadziła, a nie myslała o wycince, mnie by sie baaardzo podobało duzo traw pod tymi moimi sosnami, ojej ale ja mam te wysokie sosny, 2 tylko te co ty
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 14:09, 27 lip 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
http://www.ogrodowisko.pl/watek/34-sosnowo?page=100 na tej stronie jest zdj z trawami, zdj 2 i 4 mnie bardzo zachwyca
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
IzaK 14:11, 27 lip 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Ewelina własnie ten wątek podesłał mi Karol i siedzę i oglądam z wypiekami na twarzy...

A widzisz... dlatego chcialam, byś pokazala te Twoje sosny
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies