Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » U "Zielonej" Ogrodniczki :)

Pokaż wątki Pokaż posty

U "Zielonej" Ogrodniczki :)

Gardenarium 14:06, 12 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Możesz się wysilić i poszukać Umbraculifera o różnej wysokości tak jak na rysunku. Będzie efektownie i tak, jak nikt nie ma na Ogrodowisku. Mnie już stożki i zawijaski to przyprawiają wiadomo o co.(
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
IzaK 14:09, 12 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
czyli pozostanę raczej przy umbrach, jak pierwotnie zakładalam...

zastanawiam się czy zamiast tulipanów, kóre jednak ciesza oko tylko wiosną nie posadzić czegoś innego...
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Gardenarium 14:19, 12 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Posadź co chcesz. Tylko, że ja polecam wsadzenie tulipanów w te kolory co narysopwane i wtedy wiosną masz zimozieloną paletę, wychodzą tulipany w tym i masz kompozycje która kontrastuje ze sobą, Dałam wypasiony pomysł a ty piszesz że nie. Nie zrozumiałaś zupełnie mojej porady Ja nie proponuję jedynie tulipanów a tulipany w....

Spadam w takim razie.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
IzaK 14:21, 12 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
Pani Danusiu ja jestem bardzo wdzięczna za wszelkie porady... bardzo...
po prostu czasami trudno przestawić się na inne tory, jak ma się klapki na oczach...
Ja po prostu źle zrozumiałam... myślalam, że ma Pani na myśli posadzenie samych tulipanów....
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Gardenarium 14:22, 12 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nigdy nie sadzę tulipanów samych tylko w czymś

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/413-tulipany-w-duetach

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 14:22, 12 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Po prostu proszę czytaj ze zrozumieniem i wyobraźnią, że wiem co piszę Chyba że bełkoczę niezrozumiale
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
IzaK 14:23, 12 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
nie zrozumiałam, tego, co Pani chciała mi przekazać - mea culpa...
teraz wszystko rozumiem
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 14:31, 12 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
i jeszcze raz bardzo dziękuję za nieocenioną pomoc
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
IzaK 09:13, 13 kwi 2015


Dołączył: 16 lip 2013
Posty: 417
A ja tak raz po raz oglądam sobie ten projekt Pani Danusi i coraz bardziej zadomawia się on w moim umyśle
Myślalam, żeby w tych trzech polach na tej rabacie znalazły się berberys admiration, tawuła goldmound, i żółta trzmielina, a jesienią rzeczywiście wsadzę w to tulipany... duuuużo tulipanów


Niestety największą wadą początkujących ogrodników jest to, że chcieliby mieć wszystko od razu... Wszystko i natychmiast Coś mi się zdaje, że też każdy , kto zaczynał swoją przygodę z ogrodem ulegał "zjawisku", że podoba mu się wszystko... a to prowadzi na manowce
Przyroda uczy cierpliwości i pokory...
____________________
Iza - U "Zielonej" Ogrodniczki
Efffa 09:19, 13 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
witaj Iza, tak projekt Danusi piękny, co do doradzania w sprawie roslin sie nie będe udzielać, bo moja wyobraźnia czasam szwankuje i nie chciałabym zepsuć projektu Danusi, ale chętnie będę podglądać.A teraz tak myślę-hosty, żurawki, runianka, carex ice dance? i w nich tulipany- co o tym myślisz?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies