Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

Makao_J 10:47, 17 wrz 2019


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Pięknie wyglądają kwitnące miotły traw. To najlepsza pora roku by przyjrzeć się im dokładnie i zachwycać różnorodnością barw i form.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
iwka 12:11, 17 wrz 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kawa napisał(a)
masz molinię ED? chyba ? pokażesz?
mam i bardzo lubię tylko ona według mnie powinna być sadzona na jakimś tle. Ma fajne ciemne kłosy. Nie mam akurat pod ręka w całości , tylko takie ☺️


____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 12:13, 17 wrz 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Makao_J napisał(a)
Pięknie wyglądają kwitnące miotły traw. To najlepsza pora roku by przyjrzeć się im dokładnie i zachwycać różnorodnością barw i form.
o tak, przepadłam w nich całkowicie, i pomyśleć że kilka lat temu nie wiedziałam o istnieniu traw ozdobnych
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 14:01, 17 wrz 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
dzięki a zadowolona z niej jesteś? lapie rdzę?
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 14:29, 17 wrz 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kawa napisał(a)
dzięki a zadowolona z niej jesteś? lapie rdzę?
powiem szczerze, że nie wiem, nie przyglądałam się za bardzo. Aktualnie dół suchy, ale to chyba raczej z tego, że nie podlewałam tyle ile trzeba było. Ona ogólnie na dole mało rozbudowana, taka średnia kępka. Sprawdzę dzisiaj

edit. Zadowolona jestem, bardzo
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Makusia 14:57, 17 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ale masz piękne ...graby?
A co posadziłaś zamiast brzóz?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
iwka 10:59, 19 wrz 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Makusia napisał(a)
Ale masz piękne ...graby?
A co posadziłaś zamiast brzóz?
tak to graby, z bliska nie są takie ładne

w miejsce brzóz jeszcze nic nie posadziłam, ale mam zamiar posadzić ... brzozy
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
eVka 19:28, 19 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
iwka napisał(a)
posadziłam już, ale oczywiście nie podoba mi się w tym miejscu. Wiosną będę przesadzać bo na chwilę obecną wciskam tam gdzie się da. Aktualnie zaczynam zrywać darń, przez zimę się przegryzie wszystko i z wiosny ruszam z nasadzeniami

tylko mój plan przestał mi się podobać !!! co teraz ???

Ooo widzę, że wena cię ogarnęła Super! Hmm jak plan się przestał podobać to może go zmienić. Potem będziesz żałować...

Świetne fotki ogrodowe, jak ja kocham molinie. Dopiero w tym roku się za nie wzięłam, na razie mam tylko Variegata i KF.
____________________
Toszka 21:00, 19 wrz 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Iwcia pięknie masz No co tu dużo gadać, po prostu pięknie.

Co do weny, khm, też mnie naszła, bo zawsze na koniec sezonu mnie nachodzi. Tylko już nie wszystko można przesadzać
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
iwka 13:58, 26 wrz 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Toszka napisał(a)
Iwcia pięknie masz No co tu dużo gadać, po prostu pięknie.

Co do weny, khm, też mnie naszła, bo zawsze na koniec sezonu mnie nachodzi. Tylko już nie wszystko można przesadzać
Dziękuję Iwona
kurcze, no tak mnie wzięło, że znowu zapędziłam się z robotą gdzie nie stanę to zaczynam coś dłubać, wszystko rozgrzebane a nic nie skończone
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies