Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Od nowa ... na przekór wszystkim

Pokaż wątki Pokaż posty

Od nowa ... na przekór wszystkim

eVka 11:25, 24 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Iwona, a jakiej szerokości jest Twoja działka?
____________________
iwka 11:30, 24 paź 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
effka napisał(a)
Hejka! Fajnie, że wróciłaś i to z mega fotami. Trzcinniki super wyglądają w masie
widzę, że i tu trzy brzózki kupione hehe. Zabrzózkowujemy się fajnie!
Plan mi się podoba:



Świetnie będzie to wyglądać!
o tak, z trzcinnikami prawda. Mimo, że z przodu już ich nie ma to z tyłu bedzie dużo. Roboty jeszcze od groma, ale codziennie coś tam ubywa. Najgorsze jest to, że złamałam na tych korzeniach dwa zęby w widłach Napisałam do sprzedawcy reklamację, wszystko ok, kazali przysłać fakturę i fotki wideł. Zajechałam do domu a tam widełki pięknie pospawane, no i popij wodą reklamację Pewnie długo na nich nie popracuję ale tata chciał dobrze
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
iwka 11:30, 24 paź 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
effka napisał(a)
Iwona, a jakiej szerokości jest Twoja działka?
przód 23, tył 20m
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
eVka 11:33, 24 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
iwka napisał(a)
o tak, z trzcinnikami prawda. Mimo, że z przodu już ich nie ma to z tyłu bedzie dużo. Roboty jeszcze od groma, ale codziennie coś tam ubywa. Najgorsze jest to, że złamałam na tych korzeniach dwa zęby w widłach Napisałam do sprzedawcy reklamację, wszystko ok, kazali przysłać fakturę i fotki wideł. Zajechałam do domu a tam widełki pięknie pospawane, no i popij wodą reklamację Pewnie długo na nich nie popracuję ale tata chciał dobrze

No sporo pracy jeszcze masz, z tymi widłami miałam identyko, chciałam w sklepie obok reklamować, a tata mi przyspawał!!! Ehehehe i po jakims czasie zeby odpadły

____________________
eVka 11:35, 24 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
iwka napisał(a)
przód 23, tył 20m

To podobnie jak mój Aż mi się zachciało podobnie jak u Ciebie ale mąż w życiu się nie zgodzi na takie wyciachanie trawnika (chyba, że pod basen )
____________________
iwka 11:38, 24 paź 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
effka napisał(a)

To podobnie jak mój Aż mi się zachciało podobnie jak u Ciebie ale mąż w życiu się nie zgodzi na takie wyciachanie trawnika (chyba, że pod basen )
ja szczerze mówiąc rozważałam już nawet brak trawnika, na razie zrobię tak jak zaplanowałam, ale kiedyś nie mówię nie. No chyba że tylko ścieżki trawnikowe zostaną
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 12:34, 24 paź 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
ojjjjjj Iwonka!!!! ile ty zrobiłaś!!!!!!!!!!!!! wow jestem pod wrażeniem
ale twój rozmanażalnik traw mnie powalił!!!!!!!!!!! cudne ilości! zazdraszczam!!!!

w planach nie doradzę bo wiesz że nie umiem ! ale jestem całym serduchem z Toba!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
iwka 13:38, 24 paź 2019


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kawa napisał(a)
ojjjjjj Iwonka!!!! ile ty zrobiłaś!!!!!!!!!!!!! wow jestem pod wrażeniem
ale twój rozmanażalnik traw mnie powalił!!!!!!!!!!! cudne ilości! zazdraszczam!!!!

w planach nie doradzę bo wiesz że nie umiem ! ale jestem całym serduchem z Toba!


hej Kami przez prawie dwa sezony tylko zakupy, dzielenie i podlewanie nic więcej, więc trochę się nazbierało formalności załatwione, więc śmigam już na swoim
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Kawa 13:56, 24 paź 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
woow!!! o to cieszę się niesamowicie!!!!!!!!!!!!!!!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Kawa 08:40, 06 mar 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
heloł gdzies cię widać tylko nie tu
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies