Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla zapracowanych

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla zapracowanych

Mira104 08:21, 21 kwi 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Witam bardzo mi się podoba u Ciebie, po 1 masz żywopłot z tui, po 2 masz śliczny trawnik, srebny świerk, no i oczywiście piesio. Roślinki są młode, więc się rozrosną np. Twój świerk srebny to drzewo szybko rosnące do 10-15 m wysokości jeśli koniecznie chcesz tam coś dosadzić to coś niskiego.
A jak już załapałaś bakcyla ogrodowego i się nudzisz to może pomyśl o warzywniaku w skrzyni przyjemne z pożytecznym jakieś zioła, które często używasz w kuchni, czy nowalijki
Pozdrawiam
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Efffa 09:24, 21 kwi 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Witam Cię, I Ty masz kompleksy? to ja już teraz napewno swojego nie pokażę! Masz pięknie,a będzie jeszcze piękniej. Masz bardzo zadbany ogród , trawnik, roślinki cudne!
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
ewakatowice 13:40, 21 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Cieszę się bardzo, że jesteś
Ogród dla zapracowanych, hmm to ja się spodziewałam wyżwirowanego pola
U Ciebie to ogród dla pracowitych, zadbane, wypielęgnowane rabaty

Już zaznaczam Twój watek i będę Ciebie odwiedzać

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
nicol21 21:06, 21 kwi 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Witam się Fajnie że dołączyłaś do naszej gromadki. Masz już bardzo wiele zrobione, bardzo fajna baza.
i kochana bestia w ogrodzie, tymbardziej jeśli nie niszczy niczego.


Będę czasem podglądać
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Gardenarium 07:40, 22 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Podaj zdjęcie o jakie chodzi.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Manalena 07:59, 22 kwi 2015


Dołączył: 22 kwi 2013
Posty: 162
Danusiu
Chodzi mi o zdjecie nr 21-tzn. to gdzie jest widoczny róg południowo-zachodni mojej działki. Posadziłam tam buka,świerka i brzozę. Cos mi tam brakuje- byc może wymyslam
____________________
Ogród dla zapracowanych
lindsay80 10:58, 24 kwi 2015


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
piękny masz ogród, będę zaglądać
____________________
Tu ma być ogród :)
Ewa 06:52, 25 kwi 2015


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Początki sa zawsze trudne, a jak jeszcze się nie ma czasu lub do końca nie wie sie co się chce miec w ogrodzie...... to sie człowiek miota. Ale z czasem sama wyczujesz co Ci dobrze rośnie, gdzie Ci cos nie pasuje itp. Oczywiście niektórzy zdaja sie na fachowców, ale ja jestem za tym, zeby samemu....wieksza satysfakcja
Myśle ,ze z Ogrodowiska mozna wiele czerpać inspiracji. My mamy ogród juz ładnych parę lat , a tej wiosny poprzesadzalismy chyba z 10 okazów z myśla o kompozyji itp
Tak więc ogród tworzymy cały czas i dlatego robi sie ładniejszy.
Życzę Ci duuuuuużo radości i satysfakcji !!!
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Ewa 06:54, 25 kwi 2015


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
aaa zapamniałam....masz juz duzo pieknych roslin!!!
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
Manalena 11:31, 25 kwi 2015


Dołączył: 22 kwi 2013
Posty: 162
Dzieki za odwiedziny i miłe słowa,ale przede mną jeszcze ogrom pracy.Na przyszły rok chyba zafunduję sobie sysytem nawodnienia i będę musiała zmienić trawnik- jest nierówny,co doprpwadza mnie do szału!
____________________
Ogród dla zapracowanych
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies