Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zachwyt i obawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Zachwyt i obawa

MagdaBaj 21:31, 24 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 21:33, 24 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Aga ale Ty masz ładnie...
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Psiamama 21:48, 24 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Magda jak ja Ci zacznę doradzać to nie wiem co z Twojego ogrodu wyjdzie Ale ponieważ nikt inny na razie nie piszę to spróbuję Ci pomóc. Będzie to wyglądać trochę jak "wiódł ślepy kulawego"no ale dobra
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
MagdaBaj 21:49, 24 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
dawaj....
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Psiamama 22:04, 24 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
To miejsce gdzie tworzysz swoją radosną rabatę to przedogródek Poznałam to określenie tutaj na Ogrodowisku U mnie przedogródka nie stwierdzono To jest takie miejsce reprezentacyjne. Wskazane żeby dobrze wyglądało cały rok czyli dobrze byłoby sadzić tam rośliny zimozielone. Pociągnęłabym rabatę wzdłuż ogrodzenia i zrezygnowała z tego jaja na środku. Masz tam słońce czy cień?
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
MagdaBaj 22:15, 24 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Jajo hehe moze byc za chwile kwadratem albo jeszcze czyms innym hehe.to poludnie.sloce i piasek
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Psiamama 22:21, 24 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Tak zrobiłabym dużą prostokątną rabatę od ogrodzenie tak żeby objęła swoim zasięgiem tę kopę iglaków a za nią zrobiłabym trawnik. Wzdłuż ogrodzenia i ten kawałek wzdłuż wjazdu możnaby obsadzić bukszpanami. Zrobić taką obwódkę, ale bukszpanów musisz dużo i sadzić je gęsto tak aby się stykały gałązkami. Wtedy utworzą taki płotek który będziesz przycinać. Rabatę możesz wysypać korą. Za rabatą na tym kawałku zrobić trawnik. I wtedy na tej rabacie projektować sadzenie roślin.

Poproś Danusię żeby przeniosła Twój wątek do działu "projektowanie ogrodów" Może poza ślepym i kulawym ktoś się do nas dołączy
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Psiamama 22:28, 24 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Pytałaś o hortensje. U mnie rosną w pełnym słońcu ale leję im dużo wody. I trzeba im dobrze przygotować dołek, kwaśny torf z ziemią. Co sądzisz o moim genialnym pomyśle na rabatę??
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
MagdaBaj 22:38, 24 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Masz calkowita rację. Ja to ten ślepyhortensja i rododendrony mają odpowiednie podloze już na szczęście. Musze limelighty kupic.poprosilam Panią Danusię o przeniesienie watku i jutro zobaczę fotki raz jeszcze dokupie potem Bukszpan.AGa dzieki
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
Psiamama 22:44, 24 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Nie spiesz się z zakupami. Kupuj jak już jesteś przekonana co i gdzie chcesz posadzić. Hortensje pięknie wyglądają z miskantami. Ok ja mogę w tym duecie być tym kulawym bo takie właśnie pomysły miewam... kulawe
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies