Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Zachwyt i obawa

Pokaż wątki Pokaż posty

Zachwyt i obawa

MagdaBaj 22:24, 25 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Chce zostawić część drzew owocowych.musi byc miejsce na potkania towarzyskie i grill i musi byc garaz.A takze miejsce dla dzieci.Od wejscia widac bedzie garaż . Słabo. Po prawej droga ktora chodzą ludzie wiec tam blisko rozmowy toczyc się nie mogą.trudno mi
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 22:25, 25 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Proszę o pomoc.
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 22:25, 25 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Lista tego co mnie urzekło:
-limelight
-buszpany
-cisy
-świerki
- rododendrony
-trzmielina
-Żurawki
-funkje
-zagwiny,zawciag,piwonie
-berberys
-tulipany białe i ciemno różowe i fioletowe
-miskanty



kolory:
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 22:26, 25 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Chce zostawić część drzew owocowych.musi byc miejsce na potkania towarzyskie i grill i musi byc garaz.A takze miejsce dla dzieci.Od wejscia widac bedzie garaż . Słabo. Po prawej droga ktora chodzą ludzie wiec tam blisko rozmowy toczyc się nie mogą.trudno mi
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
paulina_ns 12:00, 27 kwi 2015


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Witaj, ładny ogródeczek masz, jak trochę nad nim popracujesz, będzie cudnie ja sama zaczynam dopiero pracę, ale zaznaczam i będę Ci kibicowała
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Gardenarium 12:03, 27 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
MagdaBaj napisał(a)


No patrz jak szybko zaczęłaś działać Wszystko jest co już rośnie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 12:04, 27 kwi 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Magda - Zachwyt i obawa

Cytuj bez słów quote

Pomoc w podlikowaniu ogrodu
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
MagdaBaj 16:08, 27 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Anioł nie kobieta z Ciebie Danusiuza wszystko baaardzo dziękuję .Tak to co widzisz po lewej le zielone kuleczki to tuje sąsiada są niziutkie mają ok.50cm i są naprzemian złoty i zielony chyba brabant.Na górze krzewy sąsiada.Z dołu przed płotem wielkie drzewo nie wiem co to lisciaste.To co na działce to już jest.Jedyną rzeczą która jest zaznaczona a jeszcze nie zrealizowana to tuje po prawej stronie.Będą we wrzesniu.Myślałam garaż po prawej zrobić koło domu.Jest to niewykorzystany teren.A tam gdzie teren z domkiem do rozbiórki zrobić jakiś taras...Zrobiłam trochę zdjęć to może coś będzie wiadomo z nich...
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
MagdaBaj 19:42, 27 kwi 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Gardenarium napisał(a)
Magda - Zachwyt i obawa

Cytuj bez słów quote

Pomoc w podlikowaniu ogrodu
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
iwka 14:13, 28 kwi 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Magda jak zrobisz "cytuj" post Danusi to wyświetli Ci się link do Twojego ogrodu.
Skopiuj ten link od słowa: Magda .... url] i wklej u siebie w podpisie (wejdź na swój profil, edycja i tam masz popis).
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies