Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy song

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy song

frezja 12:10, 18 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Nowa12 napisał(a)
Jakie ty masz piękne te stipy i jak ładnie wyglądają z lawendą.
Aż ci zazdroszczę. Muszę spróbować drugi raz ze stipami. Może tym razem przezimują


Próbuj, bo naprawdę warto nie mogę się napatrzyć...siedzę tylko tam i podziwiam
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 12:13, 18 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
jolanka napisał(a)
Piękna ta Balerina
Jak duża Ci rośnie?


Spore kraki porosły. Na wysokość to pewnie z metr mają a może i więcej.(pójdę zmierzyć potem).
W tym miejscu mi to nie przeszkadza, bo uzupełnia się z iglakami.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Dominika11 12:20, 18 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
oliwka napisał(a)
Lawenda długo każe na siebie czekać w tym roku. Ja nie mogę się zdecydować co ladniejsze: stipa z lawendą czy kocimietka?
ja bym wybrała lawende ze stipa, bo dla mnie minus kocimiętki to jest jej zapach - choć nie powiem, że kocimietke też mam w ogrodzie i wyglada super, ale bardziej sie skłaniam ku lawendzie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
frezja 12:25, 18 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inka74 napisał(a)
Ładna twoja Balerina. A ja nad swoją się zastanawiam. Puszcza 1,5 metrowe baty.
Dzięki
Cięłaś wiosną?? ucinam 1/3 żywych pędów. W sezonie dowolnie koryguję kształt. Baty bym wycinała.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 12:26, 18 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Dominika11 napisał(a)
cudownie
ja czekam na swoja lawendę lada dzień wybuchnie


To się wproszę mam jeszcze białą, ale to nie to samo.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Dominika11 12:28, 18 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
frezja napisał(a)


To się wproszę mam jeszcze białą, ale to nie to samo.
zapraszam

frezja napisał(a)
mam jeszcze białą, ale to nie to samo.
mówisz, bo zastanawiałam sie własnie nad kupieniem i wsadzeniem białej - czyli nie warto ???
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
frezja 12:28, 18 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
oliwka napisał(a)
Lawenda długo każe na siebie czekać w tym roku. Ja nie mogę się zdecydować co ladniejsze: stipa z lawendą czy kocimietka?
Cierpliwości kocimiętki nie mam, to nie doradzę. Eksperymentuj. Lawenda fajnie się prowadzi a czy kocimiętka nie pokłada się ?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Dominika11 12:31, 18 cze 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
frezja napisał(a)
Cierpliwości kocimiętki nie mam, to nie doradzę. Eksperymentuj. Lawenda fajnie się prowadzi a czy kocimiętka nie pokłada się ?
no własnie, jest bardziej rozlazła, no i potrzebuje chwili po przycieciu, żeby ją widzieć, a lawenda jest cały czas, nawet bez kwiatów
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
oliwka 13:09, 18 cze 2019


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Dominika11 napisał(a)
ja bym wybrała lawende ze stipa, bo dla mnie minus kocimiętki to jest jej zapach - choć nie powiem, że kocimietke też mam w ogrodzie i wyglada super, ale bardziej sie skłaniam ku lawendzie


Hej Dominika, dzięki za komentarz. Ja w ubiegłym roku byłam zawiedziona krótkim czasem kwitnienia lawendy. Za to kocimietka zaczyna dosyć wcześnie i mi akurat pasuje jej wysokość. Drugi raz kwitnie już niżej. Zapach zupełnie mi nie przeszkadza.
Lawenda ma za to szlachetniejsze kwiaty i intensywniejsza barwę. Biała lawenda też do mnie nie przemawia, no chyba że w połączeniu z niebieskimi i filoetowymi ostrozkami.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
frezja 15:40, 18 cze 2019


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Dominika11 napisał(a)
no własnie, jest bardziej rozlazła, no i potrzebuje chwili po przycieciu, żeby ją widzieć, a lawenda jest cały czas, nawet bez kwiatów
Tak myślałam.
Kasiu, masz odpowiedź
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies